ETC 2010 Live

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: ETC 2010 Live

Post autor: swieta_barbara »

Oj tam zaraz nie jedziesz. Jak masz wyprzedzenie roczne, ze turniej eliminacyjny do reprezentacji odbywa sie w majowkie, to chyba kazdy zainteresowany tydzien urlopu treningowego sobie ogarnie. A potem po zakwalifikowaniu juz na lajcie mozna sobie paringi klepac do upadlego i grac dowolna rozpa.

Tak czy srak, przestancie mi tu imputowac rozne tam "trzeba robic turnieje na ETC", bo na dzwiek slowa "trzeba", "niech", "chodzmy", "zrobmy" i cala reszta tej rozkosznej rodziny, ktora sprowadza sie do "zrobcie mi" - jako organizatorowi turniejow flaki sie w dupie przewracaja. Skoro trzeba, to zrob sam. I choc bliski jest mi wynik Polski na ETC, na bank nie bede chcial dokladac do naszego mastera.

JK - to jest Wasz pomysl na rulespack? Ale zal. Podoba mi sie, ze i w orkach i w wampirach mozna wystawic jednego lorda - all armies are equal. Hahaha.

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

i tak ludzie, którzy są kandydatami na Euro powinni sobie radzić z takimi rzeczami, bo ich skill jest zazwyczaj wyższy od przeciwnika, więc moim zdaniem nie powinno im to przeszkodzić w zajęciu znaczącego miejsca w lidze.

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

pelzak pisze:
Dajesz wyzszy priorytet na ETC niz slub/chrzciny/sranie/chlanie* i po sprawie.
Ergo jak sie chce i ma na to parcie to sie znajdzie czas.

* tu Cosmo pewnie sie oburzy ze chlanie ma wyzszy priorytet niz ETC. :wink:

Pozdrawiam
Pelzak

I mówi to osoba która na turniej nie ma czasu bo prawie zawsze ma jakąś "rodzinna imprezę" :lol2:
Dobre sobie.
swieta_barbara pisze:ak masz wyprzedzenie roczne, ze turniej eliminacyjny do reprezentacji odbywa sie w majowkie,
Jak masz roczne to tak, jak dwu - trzy tygodniowe to już kicha jest.
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

@Eman - nie oszukujmy się tydzień urlopu to sporo. Oczywiście to też zależy od branży, w niektórych wzięciu urlopu w jakimś tam terminie może być niemożliwe. Poza tym zawsze mogą wystąpić kłopoty innej natury np. takie jakie pasiak opisał.
@pelzak - Jeżeli chodzi o priorytety to niestety ale zawsze WFB < RL
Obrazek

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Lazur pisze:@Eman - nie oszukujmy się tydzień urlopu to sporo. Oczywiście to też zależy od branży, w niektórych wzięciu urlopu w jakimś tam terminie może być niemożliwe. Poza tym zawsze mogą wystąpić kłopoty innej natury np. takie jakie pasiak opisał.
@pelzak - Jeżeli chodzi o priorytety to niestety ale zawsze WFB < RL
Idziesz do lekarza - mówisz, że strzeliło ci coś w plecach i potrzebujesz zwolnienie.
Cała filozofia ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Podoba mi sie, ze i w orkach i w wampirach mozna wystawic jednego lorda - all armies are equal. Hahaha.
Zwłaszcza, że jeszcze nie bardzo wiadomo, czy VC są dużo mocniejsze od orków, czy nie...
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

swieta_barbara pisze: JK - to jest Wasz pomysl na rulespack? Ale zal. Podoba mi sie, ze i w orkach i w wampirach mozna wystawic jednego lorda - all armies are equal. Hahaha.
SB – sam jesteś żal. Dopisz sobie “but some are more equal than others” i się ciesz.
Skoro nie zrozumiałeś – sprecyzuję.
To jest punkt wyjścia do dyskusji.
Nawet jeszcze nie wiadomo czy będzie 7 czy 8 edycja, ale do 1 stycznia RP do 8 będzie gotowy – bo do 7 w zasadzie jest – tam masz to swoje 2,6K O&G do 2K Demonów.
Prace nad projektem 8 RP będą tak jawne jak to tylko możliwe – zależy mi na opiniach organizatorów turniejów na te zasady.
Jeżeli zamierzasz bezrefleksyjnie krytykować i nie robić turniejów na zasady ETC bo nikt ci kasy na dziwki nie zwróci jak frekwencja będzie słaba – „be my guest”, co najwyżej nie będę Ci odpisywał.
To wolny kraj.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Lazur pisze:@Eman - nie oszukujmy się tydzień urlopu to sporo. Oczywiście to też zależy od branży, w niektórych wzięciu urlopu w jakimś tam terminie może być niemożliwe. Poza tym zawsze mogą wystąpić kłopoty innej natury np. takie jakie pasiak opisał.
@pelzak - Jeżeli chodzi o priorytety to niestety ale zawsze WFB < RL
Eman zadbał dziewięć miesięcy wcześniej o dodatkowe dni urlopu :)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Jeżeli ktoś się opowie w tym ETC o limicie lordów, żeby go nie było _-_ przecież to się mija z celem, po to chyba to w tej edycji zmieniali imo (no chyba, ze bardziej się opłaca wprowadzić takie ograniczenie, tak dalece się nie znam ;) )

Awatar użytkownika
pelzak
Falubaz
Posty: 1195

Post autor: pelzak »

bigpasiak pisze:
pelzak pisze:...
I mówi to osoba która na turniej nie ma czasu bo prawie zawsze ma jakąś "rodzinna imprezę" :lol2:
Dobre sobie.
No oczywiscie ze tak jest. Dlatego bym sie nigdy nie zglosil do skladu ETC (nawet jakbym potrafil grac :wink: ). Jada Ci co potrafia+maja czas. Chyba proste nie?

Pozdrawiam
Pelzak
"Lepszy mały ale własny i z przodu, niż duży ale cudzy i z tyłu..."

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

c4h10 pisze:Eman zadbał dziewięć miesięcy wcześniej o dodatkowe dni urlopu :)
To i ja może już teraz sobie w pracy zaklepie urlop na wtedy, może się akurat załapie :P
Niestety przed wypadkami losowymi urlopu się wziąć nie da.
Obrazek

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Z drugiej strony, byly eliminacje - kazdy z graczy musial zagrac w sumie 14 bitew z pozostalymi reprezentantami, zeby sie zakwalifikowac.
Szkoda tylko ze nie grales na nich swoja rozpa na ETC :lol2:

sorry nie mogłem się powstrzymać ;)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Jankiel pisze:
jedno o czym piszesz to 100% real, malomiasteczkowo wiejsko polskie podejscie na zasadzie:
'ja nie jade na Euro i nigdy nie pojade to co mnie obchodzi jakas 8 powergamerow? po co mam cos pod nich organizowac, jeszcze mi frekwencja ucierpi, niech sie lamusy i pseudo gwiazdorzy pultaja'
niestety z mentalnoscia narodu nie wygrasz
Ej, sorry, ale jak ktoś ma tak duże parcie na ligę, że nie jest w stanie wystawić słabszej rozpy (na Euro) przeciwko mocniejszym (na balancing patch), to niech się nie pcha na Euro.
Ile razy trzeba pisać, że Butanowi ani Cosmowi brak turniejów na ETC w niczym nie przeszkadzał i grali rozpami na ETC (czasami mniejszymi, bo turniej był na 2350, a brali rozpy na 2000-2250) na normalnych turniejach? To nie jest problem, a daje możliwość przetestowania się w bardziej ekstremalnych warunkach.
a co takie granie dalo Butanowi? na ETC najpierw trzeba sie dostac, a zeby sie dostac trzeba byc wysoko w lidze - i kolko sie zamyka ;)

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Jedy Knight pisze: Nawet jeszcze nie wiadomo czy będzie 7 czy 8 edycja.
Jak to 'jeszcze nie wiadomo' ? ;)
7 ma być i ****, no chyba że chcecie grać w lotra :lol2:

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Ej, sorry, ale jak ktoś ma tak duże parcie na ligę, że nie jest w stanie wystawić słabszej rozpy (na Euro) przeciwko mocniejszym (na balancing patch), to niech się nie pcha na Euro.
Ile razy trzeba pisać, że Butanowi ani Cosmowi brak turniejów na ETC w niczym nie przeszkadzał i grali rozpami na ETC (czasami mniejszymi, bo turniej był na 2350, a brali rozpy na 2000-2250) na normalnych turniejach? To nie jest problem, a daje możliwość przetestowania się w bardziej ekstremalnych warunkach.
a natepnie przejdzie system ze jedzie top ligi i zabraknie tych paru punktow... bo zmaiast cisnac mastery cwiczyles rozpe :( niestety nie ma idealnych rozwiązań. najlepszym rozwiązaniem jest rozsądek i odpowiedzialność ludzi decyzyjnych.


edit:
cosmo mnie uprzedził o pare sekund ;)
Ostatnio zmieniony 12 sie 2010, o 09:05 przez Robson, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

thurion pisze:
Jankiel pisze:
jedno o czym piszesz to 100% real, malomiasteczkowo wiejsko polskie podejscie na zasadzie:
'ja nie jade na Euro i nigdy nie pojade to co mnie obchodzi jakas 8 powergamerow? po co mam cos pod nich organizowac, jeszcze mi frekwencja ucierpi, niech sie lamusy i pseudo gwiazdorzy pultaja'
niestety z mentalnoscia narodu nie wygrasz
Ej, sorry, ale jak ktoś ma tak duże parcie na ligę, że nie jest w stanie wystawić słabszej rozpy (na Euro) przeciwko mocniejszym (na balancing patch), to niech się nie pcha na Euro.
Ile razy trzeba pisać, że Butanowi ani Cosmowi brak turniejów na ETC w niczym nie przeszkadzał i grali rozpami na ETC (czasami mniejszymi, bo turniej był na 2350, a brali rozpy na 2000-2250) na normalnych turniejach? To nie jest problem, a daje możliwość przetestowania się w bardziej ekstremalnych warunkach.
a co takie granie dalo Butanowi? na ETC najpierw trzeba sie dostac, a zeby sie dostac trzeba byc wysoko w lidze - i kolko sie zamyka ;)
Touch. Co z tego ze bedziesz wytrenowany, jesli nie zajmiesz topu w lidze (czy tez w danej armii, zalezy jaka wersje przyjmiemy). Trening ma sens pod koniec sezonu. Zreszta wtedy dopiero sie okaze czy gramy na 7 czy 8ed. Albo tak jak Shino - dupnac wysoko poczatkowe mastery na 7ed i z glowy ;)

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

a co takie granie dalo Butanowi? na ETC najpierw trzeba sie dostac, a zeby sie dostac trzeba byc wysoko w lidze - i kolko sie zamyka
Nic mu nie dało dzięki genialnemu top 4. Ale na pomysły by zamiast Barbowi czy Butanowi dawać VC Malalowi, Żabie czy Darkowi nic się nie poradzi :(
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Manfred pisze:
Jedy Knight pisze: Nawet jeszcze nie wiadomo czy będzie 7 czy 8 edycja.
Jak to 'jeszcze nie wiadomo' ? ;)
7 ma być i ****, no chyba że chcecie grać w lotra :lol2:
Nie ma letko. ;)

Istnieje dużo poważnych argumentów za 8 edycją – a przeciwko tylko jeden – to bezsensowna, losowa młócka.
Pytanie – czy da się z tym coś zrobić? Jeszcze jestem optymistą.
Pozostanie przy 7 mej edycji to wyrok śmierci dla ETC.
Przejście na 8 mą – to tylko śmiertelna rana. Może się da zregenerować.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Nic mu nie dało dzięki genialnemu top 4. Ale na pomysły by zamiast Barbowi czy Butanowi dawać VC Malalowi, Żabie czy Darkowi nic się nie poradzi
Malal wybrał sobie jako kapitan z pewnym miejscem - brakującą armię, stwierdził, ze to lepsze niz zeby grał słabszymi TK.
40stkowcy, na których tak sie niektórzy lubią powoływać, zrobili tak samo Vladd wybrał sobie orki. Dlatego apeluję o niewypaczanie prawdy, ze ktos niby wzial Malala vc - tami po znajomości.

Po co posty w stylu
" mój kolega ćwiczył duzo rozpiską na etc?? "
nikt o tym nie slyszał poza lokalnym srodowiskiem, wynikow na turniejach nie było, miejsce w lidze srednie. Co w takim razie przemawia za takim graczem? pytam serio.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Robson pisze: Po co posty w stylu
" mój kolega ćwiczył duzo rozpiską na etc?? "
nikt o tym nie slyszał poza lokalnym srodowiskiem, wynikow na turniejach nie było, miejsce w lidze srednie. Co w takim razie przemawia za takim graczem? pytam serio.
Nie mam zielonego pojęcia, ale niektórzy załapali się na ETC mając miejsce średniejsze, praktycznie nie grając daną armią w sezonie, a lokalne środowisko nie słyszało jakoby cokolwiek trenował.
Ostatnio zmieniony 12 sie 2010, o 12:34 przez c4h10, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ