Euro 2012 w piłkę nożną

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Re: Euro 2012 w piłkę nożną

Post autor: Siweusz »

Jest, 67 minuta i celny strzał na bramkę. Rewelacja.
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Na razie 0:0 zgodnie z moimi przewidywaniami ;) jak komus sie mecz nie podoba bo nie ma 35 strzalow jak w meczu anglia wlochy, to trudno. Ja sie dziwie ze w tak duzym kraju jak Polska nie mozna znaleźć zawodnikow z taką wydolnościa i zaangażowaniem jak Meireles czy Mutinho zamiast takiego Murawskiego ;) rozumiem, ze techniki Hiszpańskiej u nas się nie zaszczepi, ale aż tyle nie wymagam :mrgreen:
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Niesamowitą pracę wykonali Portugalczycy. Przy takiej grze nasi wysiedli by po jakichś 25 minutach. Albo Portugalia zapłaci za taką grę w dogrywce, albo wyjdzie im jedna kontra i wygra. Ciekawe, kto awansuje :?: .

Na razie Portugalia nie istnieje w ofensywie w dogrywce. Płacą za tak intensywną grę.
Jednak karne, mimo martwej Portugalii w dogrywce...

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Hiszpania ma lepszego bramkarza co stawia ich w roli duzego faworyta w karnych :) ciekawe jak to będzie.

centymetry zadecydowały ;) życie
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Hiszpanie zasłużenie awansowali do finału. Portugalczycy wypruli z siebie wszystko, a mimo to byli słabsi w przekroju całego meczu, łącznie z dogrywką. Tam już oddychali rękawami. Hiszpanie bardziej chcieli zdobyć gola i to było widać w dogrywce. A CR7 , jak w wielu decydujących meczach o stawkę, nie stanął na wysokości zadania i nie przesądził o wyniku meczu.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2012, o 22:36 przez smiejagreg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

No to co? finał Włochy - Hiszpania ?? Coś mi podpowiada, że tak może być, choć Michel Platini mówił, że będzie Hiszpania-Niemcy :D
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

smiejagreg pisze:Hiszpanie zasłużenie awansowali do finału. Portugalczycy wypruli z siebie wszystko, a mimo to byli słabsi w przekroju całego meczu, łącznie z dogrywką. Tam już oddychali rękawami. Hiszpanie bardziej chcieli zdobyć gola i to było widać w dogrywce. A CR7 , jak w wielu decydujących meczach o stawkę, nie stanął na wysokości zadania i nie przesądził o wyniku meczu.
Zasłużenie, jeśli liczyć tylko dogrywkę i karne.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Brawo Portugalia. Jestem z Was dumny ! Z taką grą hiszpanie nie mają na co liczyć w starciu z niemcami :lol2:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Myślę, że mimo wszystko większe szanse będą mieli z Niemcami, niż z Włochami :wink:

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

i po ptokach
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

No jeśli przejdą Włosi (choć Michel i sędziowie pewnie nie pozwolą jak zajdzie konieczność), to Hiszpania polegnie. Już w grupie tylko chwilowy błysk geniuszu Silvy sprawił, że mieli szansę wyrównać, bo tak to by się skończyło na 1:0 dla Italii i pewnie Hiszpanie odpadliby w grupie.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

nie wiem czy portugalia nie chciala strzelic bramki w dogrywce, przecież w sto którejś minusie wszedł drugi napastnik za defensywnego pomocnika :) zadecydowały 3cm w dwóch ostatnich karnych. szkoda ze to nie był finał, bo tak nadal Balotelli ma szanse na miszcza :mrgreen:
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Scimitar pisze:No jeśli przejdą Włosi (choć Michel i sędziowie pewnie nie pozwolą jak zajdzie konieczność)...
Myślisz, że aż tak :shock: :?:

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

pamiętacie dzisiaj tę rękę Hiszpana (w sumie słusznie nie gwizdniętą). Coś mi mówi, że jakby to Portugalczyk zagrał w swoim polu karnym w ten sam sposób (osłaniając rękoma klatę), to by Turek wskazał na wapno. W meczu z Chorwacją już Hiszpanom dali gola ze spalonego. Na MŚ w RPA uznali też im spalonego chyba notabene z Portugalią. Daleki jestem od zarzucania ustawiania meczów, ale prawda jest taka, że pewne drużyny są chronione zawsze i krzywda im się nie stanie.
Tak więc jutro przejdą Niemcy, jak będzie trzeba to po lekko naciąganym karnym czy coś, chyba że Włosi na prawdę się mocno postarają. Choć będę Niemcom kibicować, to nie zdziwi mnie lekko stronnicze sędziowanie w stronę "wymarzonego finału".
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Coś wróżysz z fusów chyba :wink:

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Jutro się przekonamy :) Stawiam na Teutonów. Makaroniarze będą musieli się mocno postarać, żeby awansować wbrew kibicom, sędziom i Michelowi.

A jakby miał wyglądać finał Hiszpania-Włochy ? :D Włosi z tyłu, Hiszpanie z piłeczką przy nodze, kopiący głównie między obrońcami lub pomocnikami, co tak skutecznie doprowadza do orgazmu Szpaka i innych fanów Furia Roja :) Rekord bezproduktywnych podań byłby mocno zagrożony i mógłby przebić magiczne 1000 w meczu.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Ehh, nie mam komu kibicować już ... a Portugalia tak dzielnie walczyla :(


A co do tych spalonych i sędziów. Pragnę przypomnieć że w finale mistrzostw w RPA gol przez Hiszpanię został zdobyty ze spalonego. I to był 2 błąd. Bo pierwszym było rozpoczęcie od bramki przez Casillasa, sędzia sp*eprzył sprawę bo ostatni piłki dotknął jeden z obrońców Hiszpanii i Holendrzy powinni rozpoczynać z rożnego.

Nie lubię teorii spiskowych, ale zawsze jak coś się dzieje to interpretuje się to na korzyść Hiszpanii.


Najgorsze jest to że trener przeciętny jak VdB może sięgnąć po trofeum, a wysiłku w reprezentację za wiele nie włożył. Skopiował czyjeś pomysły, dodał trochę od siebie i wygląda to na najnudniejszy football na tych mistrzostwach. A potem go będą jeszcze naśladować ...

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Ingen175 pisze:Ehh, nie mam komu kibicować już ... a Portugalia tak dzielnie walczyla :(


A co do tych spalonych i sędziów. Pragnę przypomnieć że w finale mistrzostw w RPA gol przez Hiszpanię został zdobyty ze spalonego. I to był 2 błąd. Bo pierwszym było rozpoczęcie od bramki przez Casillasa, sędzia sp*eprzył sprawę bo ostatni piłki dotknął jeden z obrońców Hiszpanii i Holendrzy powinni rozpoczynać z rożnego.

Nie lubię teorii spiskowych, ale zawsze jak coś się dzieje to interpretuje się to na korzyść Hiszpanii.


Najgorsze jest to że trener przeciętny jak VdB może sięgnąć po trofeum, a wysiłku w reprezentację za wiele nie włożył. Skopiował czyjeś pomysły, dodał trochę od siebie i wygląda to na najnudniejszy football na tych mistrzostwach. A potem go będą jeszcze naśladować ...
VdB może i przeciętny jest, ale nosa lub zwykłego farta ma - choćby jego Real co 2 razy LM wygrał. Obrona tam to był dramat, ale mimo wszystko wygrywali i przechodzili takie Juventusy czy Manchastery, które na tamte czasy były dużo lepsze od nich.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

VdB ma swoją taktykę - po prostu męczy przeciwników i na podmęczonych wpuszcza 1 lub 2 szybkich skrzydłowych. Niezbyt to odkrywcze, ale póki co mu się sprawdza. Jakoś nie sądzę, żeby sprawdziło się w finale...

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

Ingen175 pisze:Ehh, nie mam komu kibicować już ... a Portugalia tak dzielnie walczyla :(
Najgorsze jest to że trener przeciętny jak VdB może sięgnąć po trofeum, a wysiłku w reprezentację za wiele nie włożył. Skopiował czyjeś pomysły, dodał trochę od siebie i wygląda to na najnudniejszy football na tych mistrzostwach. A potem go będą jeszcze naśladować ...
na szczęście nie będą, główne punkty pomysłu w środku pola - mam nadzieję wymrą.. zestarzeją się i będą musieli to zmienić
z kibicowaniem mam tak samo ehh... szkoda mi że Francja, Anglia, Portugalia tego nie wygrają
co do nosa VdB to izolowany jest gęstą warstwą sierści :wink: więc copy paste było wykonane jedynie
a sam styl gry "trenowanej" przez niego drużyny to jakaś koszmarna, pokraczna kopia dawnych defensywnych włochów z akcentem z obrony na pomoc przeniesionym
najbardziej beznadziejne mistrzostwa jakie pamiętam :(
niewielka szansa że mogą być trochę mniej beznadziejne, gdyż zawodnik w którym pokładam nadzieję na pokonanie
"tych dwóch co mieli to wygrać i każda kura na wsi o tym wiedziała" jest słynny z tego że legendarnie mu się nie chce...

Zablokowany