Warszawa IV Liga Rivendell Marzec 2013

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
AlMalik
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137

Re: Warszawa IV Liga Rivendell Marzec 2013

Post autor: AlMalik »

Mój generał został ożukany!
AlMalik vs Żuk 9:11 [920:1085]
Janus do Kasi: "To jest maska. 20:0. Ale taka lekka..."

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Byłem widziałem. Wcale k.... ładny posążek cytując mistrza Sapkowskiego :twisted: Gra po prostu przeboska pełna zwrotów akcji. Samotna magiczka elficka wyrywa helkę prosto w głowę i nic. Samotny mag-generał chaosu broni domku przed 30 warriorów i nic mu nie jest. Pendant wyrywa 6 z metalu i posągowieje. Hydra dostaje szarżę rannego lekkiego rydwanu i zawija się dogoniona #-o
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Kasia
Wałkarz
Posty: 75

Post autor: Kasia »

KILO pisze:Kilo Elvis=11:9 w małych:Kilo 897 Elvis 704
Ciekawa bitwa w 1-ej turze źle ruszyłem się abomką i przeleciały po niej hexwrity 4 rany z płonących #-o zginęła dopiero w 6-tej zabił ją chyba generał wampirzy albo black knight =D> clanraty trzymały klocek black knightów przez 5-tur :lol2: ogólnie fajna bitwa p.s Kasia pomszczona 8)
Dzięki Kilo, mam nadzieję, że jutro Ogry Berbecia będą jadły szczurze bobki bez potrzeby pomszczenia :P

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Grolshek pisze:Byłem widziałem. Wcale k.... ładny posążek cytując mistrza Sapkowskiego :twisted: Gra po prostu przeboska pełna zwrotów akcji. Samotna magiczka elficka wyrywa helkę prosto w głowę i nic. Samotny mag-generał chaosu broni domku przed 30 warriorów i nic mu nie jest. Pendant wyrywa 6 z metalu i posągowieje. Hydra dostaje szarżę rannego lekkiego rydwanu i zawija się dogoniona #-o
Chaos nie ma lekkich rydwanów :evil:
Release the Przemcio!

Berbec
Warzywo
Posty: 12

Post autor: Berbec »

Kasia pisze:
KILO pisze:Kilo Elvis=11:9 w małych:Kilo 897 Elvis 704
Ciekawa bitwa w 1-ej turze źle ruszyłem się abomką i przeleciały po niej hexwrity 4 rany z płonących #-o zginęła dopiero w 6-tej zabił ją chyba generał wampirzy albo black knight =D> clanraty trzymały klocek black knightów przez 5-tur :lol2: ogólnie fajna bitwa p.s Kasia pomszczona 8)
Dzięki Kilo, mam nadzieję, że jutro Ogry Berbecia będą jadły szczurze bobki bez potrzeby pomszczenia :P
Musimy sie Kilo chyba na bite umowic 8) . poniewaz Ogr zjadly szczurze bobki razem ze Szczurami...

Awatar użytkownika
Misio
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 149
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Misio »

Kasia (5) : Berbeć (15)

małe (podaje się zdobyte, a nie pozostałe?)

1101 : 1663

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Misio pisze:Kasia (5) : Berbeć (15)

małe (podaje się zdobyte, a nie pozostałe?)

1101 : 1663
Ofc.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Kasia
Wałkarz
Posty: 75

Post autor: Kasia »

Berbec pisze:
Kasia pisze:
KILO pisze:Kilo Elvis=11:9 w małych:Kilo 897 Elvis 704
Ciekawa bitwa w 1-ej turze źle ruszyłem się abomką i przeleciały po niej hexwrity 4 rany z płonących #-o zginęła dopiero w 6-tej zabił ją chyba generał wampirzy albo black knight =D> clanraty trzymały klocek black knightów przez 5-tur :lol2: ogólnie fajna bitwa p.s Kasia pomszczona 8)
Dzięki Kilo, mam nadzieję, że jutro Ogry Berbecia będą jadły szczurze bobki bez potrzeby pomszczenia :P
Musimy sie Kilo chyba na bite umowic 8) . poniewaz Ogr zjadly szczurze bobki razem ze Szczurami...

Oby miały niestrawność :P

Awatar użytkownika
KILO
Wałkarz
Posty: 95

Post autor: KILO »

Berbec pisze:
Kasia pisze:
KILO pisze:Kilo Elvis=11:9 w małych:Kilo 897 Elvis 704
Ciekawa bitwa w 1-ej turze źle ruszyłem się abomką i przeleciały po niej hexwrity 4 rany z płonących #-o zginęła dopiero w 6-tej zabił ją chyba generał wampirzy albo black knight =D> clanraty trzymały klocek black knightów przez 5-tur :lol2: ogólnie fajna bitwa p.s Kasia pomszczona 8)
Dzięki Kilo, mam nadzieję, że jutro Ogry Berbecia będą jadły szczurze bobki bez potrzeby pomszczenia :P
Musimy sie Kilo chyba na bite umowic 8) . poniewaz Ogr zjadly szczurze bobki razem ze Szczurami...
Wiesz berbeć mój generał robi ogromne bobki nawet ogry nie przejedzą :lol2: a bitwe z chęcią zagram

Dreef
Falubaz
Posty: 1302
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dreef »

jutro o 13 bitwa pierwszego stolu ;) jesli ktoś ma ochotę przyjść to zapraszam ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

Dreef pisze:jutro o 13 bitwa pierwszego stolu ;) jesli ktoś ma ochotę przyjść to zapraszam ;)
będzie ciężko
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4748
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

spoko spoko, nie spinajcie sie grajcie remis a tymczesem 3ci stol zaatakuje podium ;)
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
AlMalik
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137

Post autor: AlMalik »

Semi pisze:spoko spoko, nie spinajcie sie grajcie remis a tymczesem 3ci stol zaatakuje podium ;)
Wy chłopaki odkąd się zamieniliście z dołem tabeli to musicie tak kminić żeby nie wejść na podium ;)
Janus do Kasi: "To jest maska. 20:0. Ale taka lekka..."

Dreef
Falubaz
Posty: 1302
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dreef »

Semi pisze:spoko spoko, nie spinajcie sie grajcie remis a tymczesem 3ci stol zaatakuje podium ;)
Haha. Nie :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4748
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

dlatego teraz moze to zrobic tylko 1 z nas, ale spoko, damy rade w najgorszym wypadku na 3 miejsce ;)
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Panowie szlachta. W Riv chyba źle punkty policzyłem bo od rozpy 1800 Dreefowi. Policzywszy na spokojnie wychodzi mi 197 różnicy na korzyść Moroka czyli 11:9. Ale po raz kolejny mogę się mylić...
Liczyłem tak:
DE:
Pendant 192
generał 100
korsarze 248
sztandar 25
2x czarioty 200
hydra 175
2x harpie 110
asasin 151

TK:
czarioty 350
sztandar 25
fast 80
gwardia 344
sztandar 25
2x katapa 180.

Poprawiajcie jeśli się mylę bo to top 3...
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

u mnie straty liczą się 10 % mniej
po za tym wygląda że po mojej stronie się zgadza
kosztów darków nie znam
Ostatnio zmieniony 28 mar 2013, o 17:42 przez Morog, łącznie zmieniany 1 raz.
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Liczą się faktycznie... Tym samym macie 12:8.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Dreef
Falubaz
Posty: 1302
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dreef »

Zgadza sie. ;) remis w duzych, w malych wygrywa Moroq wiec niestety dalej 4 miejsce ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
bayer
Mudżahedin
Posty: 337
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bayer »

Bayer : Semi 20:0
małe 1580 :230
Decydującym momentem IMO były nie zdane DTesty ma WL i panika w efekcie, bardzo mi to ułatwiło dalszą grę.
Jeszcze raz dzięki za grę Semi :)
Grejt Puzon of de Empajer

ODPOWIEDZ