Gampowe Dożynki (26-27.10.2013)

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Re: Gampowe Dożynki (26-27.10.2013)

Post autor: Smiechu »

Ripley - No przecie napisałe, że

Dziękuje tym których nie wypisałem, gdyż zapomniałęm, a którym również należą sie podziękowania.

Awatar użytkownika
Jasif
Masakrator
Posty: 2979

Post autor: Jasif »

Kto skasował post Qca? :cry: Teraz nie wiem co mądrego Adaś napisał. :|
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Qc sam skasował.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
RIPlay
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: RIPlay »

Smiechu pisze:Ripley - No przecie napisałe, że

Dziękuje tym których nie wypisałem, gdyż zapomniałęm, a którym również należą sie podziękowania.
Ale, ale, ale... to zbyt ogólnikowe i domagam się oficjalnych podziękowań na piśmie ;P

@Jasif: Adam słusznie stwierdził, że Śmiechu nie powinien winić za frekwencję graczy. Plus napisał coś nieodpowiedniego. To tyle ode mnie w kwestii uprawiania skrajnego eufemizmu ;)

@Piotr: A czym, jeśli mogę wiedzieć ? Dla dobra turniejów, z którymi będę miał coś wspólnego postaram się tego nie robić.
Dębek pisze:Polska to jednak dziki kraj, więc jak tylko zbierzesz odpowiednie poparcie dla swojego pomysłu, możesz odrzucić reguły wykładni i interpretować każdy wyjątek rozszerzająco, per analogiam, a nawet, tak bo kurwa tak. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

RIPlay pisze:@Piotr: A czym, jeśli mogę wiedzieć ? Dla dobra turniejów, z którymi będę miał coś wspólnego postaram się tego nie robić.
Zastanówmy się...
RIPlay pisze:
Piotr pisze:
RIPlay pisze:Piotrze jak za Tobą nie przepadam, [...]
Que? Zamieniłem z Tobą w życiu pewnie ze dwa słowa (z internetem włącznie)... Coś szybko się uprzedzasz... :?
Prawda jest taka, że nie trzeba z kimś rozmawiać, aby się do niego uprzedzić. I tak robię to dość szybko

Smiechu pisze:Jak będzie bieda organizacyjna pokroju Wrocławia czy Bydgoszczy to wtedy znowu coś pomyślę o organizacji.
Rozwiń.
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Handełek
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Handełek »

Uważam, że ocena Śmiecha 5/10 w skali Furiona jest uczciwa.

Niedociągnięcia, czy mankamenty jakie były... no były.
Czesu było mało. Śmiechu miał Zonk, GAMP też nie był na ten moment odpowiednio dostosowany, będziemy walczyć. :)

Jednego nie powolę zarzucać Śmiechowi. Owszem był brak noclegu na hali, ale chłop biegał z listą, aż był pewien, że KAŻDY ma gdzie przenocować i nikt nie został na lodzie. Więc, na pewno tego nie olał, zrobił co mógł.

Chyba już wystarczy w tym temacie.
Atmosfera była fajna, ale nad wieloma rzeczami trzeba popracować.

Dzięki jeszcze raz.

A... i jeszcze jedna ważna sprawa. Obaj ze Śmiechem zapomnieliśmy podziękować Saszy i Werewoolf Miniatures za pomoc z nagrodami. =D>
Mamy nadzieję, że podobają się Wam nasze krajowe wyroby :)

Till next time.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Chciałbym jedynie nadmienić iż na stole wreszcie nie było śmiecioarmii. Tak trzymać =D>
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

chodziło mi o jakość i turnieju.

w Bydgoszczy było spoko bo w klubie gdzie można popijac, ale slabo zarazem bo ciasno i mało graczy.

wrocław tak samo.

wrócę zdo masterow jak ludziska nie będą chciali robić turniejow dobrych jak: gdansk, silesian białystok i tych najlepszych czyli bazyliszek, gorzów i ostatnie 2x babice.

a tym czasem wylatuje na długo oczekiwaną wycieczkę po ślubna, tak więc pozdrowionka i życzę wam wszystkim udanej zabawy w Krakowie.

buzka.

Awatar użytkownika
RIPlay
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: RIPlay »

Zabierz ze sobą podręcznik do polskiego i baw się dobrze Mordeczko ;)

@Pasiak: naprawdę ? Bo aż wierzyć mi się nie chce, że z tego powodu nie przyjechaliście.
Dębek pisze:Polska to jednak dziki kraj, więc jak tylko zbierzesz odpowiednie poparcie dla swojego pomysłu, możesz odrzucić reguły wykładni i interpretować każdy wyjątek rozszerzająco, per analogiam, a nawet, tak bo kurwa tak. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Znalazł może ktoś dice cube z 125 kostkami czarne z czerwonymi oczkami ze znaczkiem adeptus mechanikum zamiast 1'?
Obrazek

Awatar użytkownika
Milczek
Kradziej
Posty: 900
Lokalizacja: Gorzów Wlkp., "Rogaty Szczur"

Post autor: Milczek »


ODPOWIEDZ