Alternatywne figurki dwarfów

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Re: Alternatywne figurki dwarfów

Post autor: Fuxiorr »

dzikki pisze:
Fuxiorr pisze:Do white tree maja dojsc regimenty kraskow nowych itp - http://white-tree.pl/
Co to znaczy nowych? Tych http://www.avatars-of-war.com/eng/web/i ... &teMando=1
Z tego co slyszalem chyba beda.... Pisz do Rakso ;]
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Ja już czekam na przyjazd do kraju. Różnorodnych dawi nigdy mało.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Pewnie odkryłem Amerykę w konserwach, ale tutaj jest spory temat o planach Avatars of War odnośnie krasnoludów : http://screwedupdice.blogspot.com/2012/ ... arves.html
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

U ciekawe;]
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

http://www.indiegogo.com/aow-dwarfs?c=activity

To jest ta sama kampania, a ten nowy regiment od AOW to właśnie pierwszy efekt.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Możemy liczyć tak czy inaczej na thunderersów, iron guard (pewnie jak ironbreakers) oraz doomcrushers (pewnie jak hammerers). Do tego dochodzi master builder (pewnie jak inżynier), mortar with crew (nareszcie coś innego niż działa) oraz living ancestors (hell yeah gronti-duraz w akcji). Reszta jak głoszą to kwestia rozdysponowania funduszy.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Kap
Mudżahedin
Posty: 268
Lokalizacja: Animosity - Szczecin

Post autor: Kap »

Kupiłem tych slayerów z aow - masakra w sklejaniu ;). Tego z dwurakiem to pewnie w ogóle nie uda mi się złożyć ;p. Minimum instrukcji choćby do tych mniej standardowych by się bardzo przydało.

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Nie jest źle,ale polecam gs przy składaniu ;]
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
blona
Wałkarz
Posty: 86

Post autor: blona »

Dodatkowo polecam od razu ustawiać oddział, bo później możesz się zorientować, że nie da rady ustawić w szeregach tego co skleiłeś :D

Też ich mam i wiem co mówię :D

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Przyszła paczka Ironshield - ciekawa opcja serwowania przez Avatars of War
Obrazek
A to co w paczce - mniej więcej
Obrazek
Obrazek
Obrazek
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

AoW maja fajne podstawki... w tych dziurkach fajnie mieszczą się magnesy :wink: . Dziki jak posklejasz ich to wrzuć foty:P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

To szybko nie nastąpi,bo jak na razie robie dziadków a potem w planach jest Norska wersja avatarsowych berków (stwierdziłem,że mam za dużo slayerów już). Trochę jestem zmartwiony,że część modeli ma już na stałe ręce z tarczami lub bronią.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Sam myślałem by zrobić ze sleyerów z AoW warriorsów norskich z toporkiem i tarcza :] . Co do warrirsow z AoW i tak jestem ciekaw co Ci wyjdzie z nich :P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Podkusiłeś mnie i poukładałem je w komplety ręce, korpusy itp. Niestety sposób pakowania zaszkodził jednej figurce i młot został odłamany. Jednak nie bez powodu wciska się je w wypraski. Reszta ok. Poza tym mało dodatkowych rzeczy do usuwania.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Dobrze że jeden tylko :wink: . AoW chyba testuje nowe sposoby pakowania modeli :P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Nie jest to zbyt dobry pomysł. Serio. Dużo trzonków można potracić w ten sposób,szczególnie,że są wrzucone do opakowania bez składu i ładu. Tak czy inaczej z pewnym żalem mogę powiedzieć, iż pomimo stałych kończyn, głupiego pakowania itp AOW przebił GW w skali krasnoludowatości figurkowego wyrazu.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

dzikki pisze:... AOW przebił GW w skali krasnoludowatości figurkowego wyrazu.
To akurat nie jest trudne :mrgreen: Żaden sukces imho :wink: .

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

smiejagreg pisze:
dzikki pisze:... AOW przebił GW w skali krasnoludowatości figurkowego wyrazu.
To akurat nie jest trudne :mrgreen: Żaden sukces imho :wink: .
To prawda, nie trudno zrobić chyba krasia na poziomie tych krasi :
http://www.google.pl/imgres?start=73&um ... 20&bih=979

Ja bym bardzo chciał aby starzy rzeźbiarze wrócili lub ci nowi nauczyli się robić nowe krasie [ z nowych plastików gw bardzo mało mi się podoba bo aż 90% to nie porozumienie [-X ]. Miejmy nadzieje ze jak wyjdzie nowy AB to moæe cos sie zmieni ... :]
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Źle mnie zrozumieliście - stając przed wyborem 21 aow a 16 gw można spokojnie wybrać aow.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Jasne, że tak. Kwestia podejścia do tematu. Imho krasie obecne AoW są o wiele lepsze od tych z GW i mając taki wybór nie namyślałbym się ani chwili. Jakbym teraz chciał zbierać jakieś armie do WH , na pewno nie byłyby to krasie (no future :( )
Po prostu wymyślam i narzekam trochę, bo konstruuję armię ze starych marauderowskich figsów i obecny AoW też zwyczajnie do nich nie pasuje. Ale nic to. Jest jeszcze sporo starych krasi do zebrania, do tego sporo wochu, a jak przyjdzie zbierać jeszcze jedną armię, to może będą to... halflingi :idea: :?: :wink: .

ODPOWIEDZ