Skaven 7ed AB - czyli co wyszło z kanałów...

Skaven

Moderator: Hoax

Zablokowany
Awatar użytkownika
archeolog
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Planet Express

Re: Skaven 7ed AB - czyli co wyszło z kanałów...

Post autor: archeolog »

zczaiłeś ocb? to może na twój rozum;) normalnie z tt masz w specjal ale możesz im go nie dawać czy ta zabrać i polecą do core, pewnie tak nie będzie bo cory dostana jakis skirm
ale wg bylo by to calkiem sensowne

Awatar użytkownika
Mr. Hyde
Mudżahedin
Posty: 286
Lokalizacja: Koszalin Zad Trolla
Kontakt:

Post autor: Mr. Hyde »

Może na twój rozum ;) nie ma sensu ich wystawiać bez TT (jak dla mnie bo za dużo nie wykombinują) więc po co takie coś robić chyba żeby było więcej opcji bo potem GW powie skaveni mają za dużo zmian więc nie damy tego i tamtego. To będzie takie gówniane kombinatorstwo bo i tak wystawia się ich TT

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Jeśli nie będą mieli ng skirmisha to będzie sens wystawienia gutterów w core, bo będą mieli skirmish.

Awatar użytkownika
Bananovitch
Chuck Norris
Posty: 478
Lokalizacja: Koszalin; Zad Trolla

Post autor: Bananovitch »

sztajgerland pisze:Może na twój rozum ;) nie ma sensu ich wystawiać bez TT (jak dla mnie bo za dużo nie wykombinują) więc po co takie coś robić chyba żeby było więcej opcji bo potem GW powie skaveni mają za dużo zmian więc nie damy tego i tamtego. To będzie takie gówniane kombinatorstwo bo i tak wystawia się ich TT
OMFG Sztajger, rozumiem że jesteś młody i że to Twoja pierwsza edycja ale to nie Ty tworzysz army lista, i to nie tylko dla Ciebie podręcznik do Skavenów będzie wydany. GW zrobi z tym co chce, może nawet kretozordy w oddziałach 5-10 w corach dać jeżeli ich najdzie taka fantazja. To że Ty nie widzisz sensu brania GR bez TT nie znaczy że Angole też będą tak to postrzegać. Kiedyś w ogóle nie było wykopek, a ludzie jakoś GR wystawiali, więc wybacz, ale nie chrzań.
http://laiglenid.blogspot.com/-jak Bananek Bretońców malował.

Awatar użytkownika
archeolog
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Planet Express

Post autor: archeolog »

troche fantazji z kratezordami ale :P dokladnie GW zrobi co chce, grasz TK masz princa ? masz rydwany w specjal kropka, a taka opcja do GR pasuje wg mnie, niech maja scout za dodatkowe pkt i jest sens nie pakowac ich pod ziemie. Poki niema AB możemy na lajcie gdybać a gadanie że to będzie bez sensu mija się z celem :wink: VERMIN LORD 8) !

Awatar użytkownika
Mr. Hyde
Mudżahedin
Posty: 286
Lokalizacja: Koszalin Zad Trolla
Kontakt:

Post autor: Mr. Hyde »

Jak będzie dostępna to V Lorda na pewno kupie ale najpierw nowy AB. Najlepiej jak by dzięki Vermindowi dało się złożyć jakiś sensowny offens bo warlock + 20 stromów do mnie nie przemawia (znacie jakiś sklep gdzie jest dostępny nie z mail orderu)
Bannanowiczu spoko luz dla mnie mogą dać ich w slocie lorda tylko żeby w zamian za to że dali ich do core nie zabrali czegoś innego.

MarsnTwix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148

Post autor: MarsnTwix »

Może na twój rozum ;) nie ma sensu ich wystawiać bez TT (jak dla mnie bo za dużo nie wykombinują) więc po co takie coś robić chyba żeby było więcej opcji bo potem GW powie skaveni mają za dużo zmian więc nie damy tego i tamtego. To będzie takie gówniane kombinatorstwo bo i tak wystawia się ich TT
To chyba nie grałeś nigdy przeciw Full Rank n' File Army. Jeśli tylko gracz WoC zapomni ustawić jakieś psy z tyłu żeby blokowały wystawienie skautom, to dzięki blokowaniu marszu przez GR Jezzaile mają turę-dwie strzelania więcej. Głupotą jest w takiej sytuacji wystawiać GR w tunelach...
Jeśli nie będą mieli ng skirmisha to będzie sens wystawienia gutterów w core, bo będą mieli skirmish.
Jeśli nie będą mieli skirmisza to nie będzie w ogóle sensu ich wystawiać. GW stworzył doskonałą jednostkę - Nic w Skirmiszu. Skirmisz to wszystko czym jest ta jednostka, bez niego nie ma sensu istnienia. Może to zabrzmi jak herezja ale jeśli nowi Skaveni będą pozbawieni NR - kwintesencji skirmiszu i Slavów - kwintesencji RnF, to ja pie*dole takich Skavenów, nawet jeśli będzie Doomwheel, Vermin Lord, a nawet Kretozord :P

MarsnTwix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148

Post autor: MarsnTwix »

Do usunięcia.
Ostatnio zmieniony 29 sie 2009, o 12:25 przez MarsnTwix, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mr. Hyde
Mudżahedin
Posty: 286
Lokalizacja: Koszalin Zad Trolla
Kontakt:

Post autor: Mr. Hyde »

Marsn masz 2 razy to samo napisane;). Jak dla mnie GR bez TT nie ma sensu :twisted: bo na razie mam NR ;) nie płaczcie

GreatJester
Chuck Norris
Posty: 487

Post autor: GreatJester »

Aaaa, weź zastopuj :roll: "Pani goździkowa przypomina na ból głowy(...))

Awatar użytkownika
archeolog
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Planet Express

Post autor: archeolog »

macie racje, jak dla mnie skaveny bez Vermoin lorda 0-3 jako hero są bez sensu 8) i czytaj dokladnie Twix :wink: "Jeśli nie będą mieli ng skirmisha to będzie sens wystawienia gutterów w core, bo będą mieli skirmish"czyli samo przez sie = nr bez skirmish powodują wsadzanie
GR na ich miejsce = to co napisałes, widocznie nie skapowałeś :wink: może zakończć biadolenie o NR, jutro niedziela, do kościoła i modlić się o żeby choć Vermin lordy mieli ten pieprzony skirmish :wink:

MarsnTwix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148

Post autor: MarsnTwix »

Wyraziłem swoją opinię, archeologu, i nadal uważam, że nie ma sensu pozbawiać Skavenów zarówno droższych skirmiszerów z zasadą Scout, jak i tańszych skirmiszerów bez tej zasady. I nigdzie nie pisałem, że GR powinni wskoczyć na miejsce NR, teraz to chyba Ty czegoś nie skapowałeś. Może lepiej skup się na modlitwie :P ;)

Awatar użytkownika
Mr. Hyde
Mudżahedin
Posty: 286
Lokalizacja: Koszalin Zad Trolla
Kontakt:

Post autor: Mr. Hyde »

Pocieszmy się że będzie kółko które będzie pewnie droższe

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

MarsnTwix pisze:Wyraziłem swoją opinię, archeologu, i nadal uważam, że nie ma sensu pozbawiać Skavenów zarówno droższych skirmiszerów z zasadą Scout, jak i tańszych skirmiszerów bez tej zasady. I nigdzie nie pisałem, że GR powinni wskoczyć na miejsce NR, teraz to chyba Ty czegoś nie skapowałeś. Może lepiej skup się na modlitwie :P ;)
Ale ja pisałem, skup się na czytaniu :wink:

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

ach już nie mogę się doczekać nowych skavenów bo jeżeli zasady będą poprawione i jakoś bardziej dopakują tą armię to na 100% będzie ona moją drugą armią ( pierwsze dark elfy ) :D
co do tych nowych clan ratów to każdy ma swój gust, mi się średnio podobają, szczególnie ten z bandażami, jest bardzo podobny do plastikowych monków, tak więc jeżeli zmienią wzór monków to będzie git :)
liczę też na ciekawą zawartość bataliou i ( ale to tylko skryte marzenie ) na plastikowe jezaile :mrgreen:
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

GreatJester
Chuck Norris
Posty: 487

Post autor: GreatJester »

Sorry, ale ty nie nadajesz się na szczura. Bo:
U nas nie ma PG- możesz się starać, bytwoja armia była mocna, ale nie mam pg.
My nie chcemy dopakowania- my chcemy ugrwalnienie.
Poza tym my mam gust, nie gsut :wink:

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

U nas nie ma PG- możesz się starać, bytwoja armia była mocna, ale nie mam pg.
My nie chcemy dopakowania- my chcemy ugrwalnienie.
To opinia potwierdzona przez całą rzesze skavenów?
Bo znam takie opinie "jezu, żeby skaveni byli lepsi od demonów to będzie dobrze :) "

Awatar użytkownika
Bananovitch
Chuck Norris
Posty: 478
Lokalizacja: Koszalin; Zad Trolla

Post autor: Bananovitch »

I takie stwierdzenia odrzucają mnie od battla :roll:
http://laiglenid.blogspot.com/-jak Bananek Bretońców malował.

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1447
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

Rogatyszczur pisze:Sorry, ale ty nie nadajesz się na szczura. Bo:
U nas nie ma PG- możesz się starać, bytwoja armia była mocna, ale nie mam pg.
My nie chcemy dopakowania- my chcemy ugrwalnienie.
Poza tym my mam gust, nie gsut :wink:
:lol2: Pytanie moje. Czy Ty grasz i żyjesz w Polsce? PG podstawą sukcesu 8) Zresztą fluffowo szczurki są PG. Chcą mieć wszystko najlepsze, modyfikują, kradną, budują byle by być najlepszymi :P
Pozatym sądze ze szczury będą młotem na VC... Choc lizaki miały byc :P
Polska grupa zrzeszająca sympatyków Age of Sigmar:

https://www.facebook.com/groups/438370546345173/

GreatJester
Chuck Norris
Posty: 487

Post autor: GreatJester »

Przecie ja żartuje :lol2: Im więcej ściurków, tym lepiej :P

Zablokowany