Nowe HE 8 ed. - zdjęcia str. 65

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Re: Nowe HE - 8 ed.

Post autor: Naviedzony »

Ja kiedyś 20 Spearelfów (tyle zostało z 40 po strzale Salamander) z BSB przepchnąłem 4 treekiny, więc jednak mogą powalczyć. Poza tym dobrze kasują kowbojów i lekką piechotę.

Awatar użytkownika
el Victor
Oszukista
Posty: 782
Lokalizacja: Kraków & Lewa Flanka Mielec

Post autor: el Victor »

@wojtuśś - tu nie chodzi o umiejętność gry lub jej brak, ale o fakt... a fakt jest taki, że masa starych graczy HE odstawiło armię na półkę po wyjściu RB do 8ed....

koszt naszych jednostek podstawowych jest niewspółmiernie wyższy od tego, co realnie mogą zdziałać przy obecnych zasadach głównych... sądzę, że jest to najbardziej poszkodowana armia po wyjściu 8ed. a wypominanie przerzutów z ASF przez innych graczy to pic na wodę

przecież każdy pamięta, że w 7ed. 5 DP atakowało 10 razy z siłą 5, zabijało pierwszy szereg i NIKT nie oddawał - i to był 100x lepszy ASF, niż ten teraz (już chyba o tym pisałem gdzieś)

supporting attack, formacja hordy i atak z 3 szeregów - to wszystko ukłony wobec hordowych armii o tanim koszcie punktowym i drogim koszcie pieniężnym.... aktualny book HE po prostu nie działa na takie zasady RB

Sevi dobrze mówi... przecież nasze speciale nawet teraz nie są w stanie wiele zrobić (poza WL), a co tu mówić o corach... wszędzie 3t, w dobie MC i wszechobecnej 5S to nie ma sejwa i drogie w cholerę....

GW musi obniżyć koszt corów i coś dodać... cokolwiek, aby ugrywalnić... albo armią nie będzie się dało dalej grać, a oni sami nic nie zarobią ;] zresztą oni dobrze o tym wiedzą przy wyjściu każdego nowego booka i robią tak aby był SUBTELNIE wypasiony (czyt. niezauważalnie przegięty w porównaniu z poprzednim do tej armii), tak więc można być spokojnym o majowe zasady, bardziej martwi mnie klimat armii i to co może się z nim stać... mam nadzieję, że będę miał w końcu armię High Elves.... a nie "Lion Warriors"
Traye MAGNETYCZNE + magnesy neodymowe http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=35481
kanał #1 YouTube (stary) - http://www.youtube.com/user/cotojest1000?feature=watch
kanał #2 YouTube (NOWY !) - http://www.youtube.com/channel/UCstzjTR ... ture=watch
Każdy wymiar, kolor, typ, opcja, dodatek... - ZAPRASZAM ! -->>> http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=35481

Awatar użytkownika
Mistrz Miecza Hoetha
Falubaz
Posty: 1011

Post autor: Mistrz Miecza Hoetha »

+1
Moja Galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 9#p1076079
"Ludzie uwierzą w każdą prawdę, jeśli tylko podasz ją w cudzysłowiu i podpiszesz nazwiskiem kogoś znanego".
Naviedzony

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

El Victor +1 =D>
el Victor pisze:sądzę, że jest to najbardziej poszkodowana armia po wyjściu 8ed.
Gdy weszła 8 ed byłem zachwycony. Shadow, death, life + książka.

Niestety rok grania w ósmej edycji towarzyskiego i turniejowego pokazał mi że HE do niej wogóle nie pasują...

Do tego co napisał El Victor dodałbym jedno: w 7 ed na 2400 (przykładowo) wystawiałem sobie 2x10 łuków które sami dobrze wiecie ile kosztowały, a resztę mogłem pakować w specjale, a teraz na 2400 mamy 600 punktów które nic nie robi - nie twierdze że grałem HE na jakimś kosmicznym poziomie, ale od czegoś co w sumie zajmuje 1/4 armii wymagałem dużo, dużo więcej.

Dlatego stwierdziłem że armia wędruje na półkę do czasu wyjścia nowego AB.

Musimy mieć większy wybór w corach, już sam koszt nie jest taki ważny.

Btw, myślicie że łucznicy odejdą w zapomnienie? Przy założeniu że w corach będą rydwany, ellyrianie i SH?
W SW w corach ciężko mi uwierzyć, prędzej do rarów ich przeniosą - może z korzyścią, bo w specjalach dalej może być tłoczno. Pytanie czy drejki będą w rarach czy w specjalach.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3001
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Zrobiłem sobie ładne Traye i kompozycję z Łuczników, więc tak samo jak White Lioni, mogą leżeć na półeczce i ładnie wyglądać :D
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Phoenix Riders.
Ogniste Phoenixy - flaming attacks, spalają z S4 modele w base contact
Lodowe Phoenixy - biją a'la screamery.

Modele:
Obrazek

Staty dół ma lepsze od orła. Atak więcej, siła więcej. Save 2+, 3+ ward na ogień, Lanca s4 I6. Vanguardy z lataniem.

pozdrawiam
Furion

Awatar użytkownika
ainuin
Chuck Norris
Posty: 473

Post autor: ainuin »

Piękne !!!!!!!!!!!1

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

Furion skąd masz tą informację/fotę?

ed. Jeśli to nasza MC w dwóch opcjach, to jest zajebiście (chyba zamiast grania chadekami, skończę malować HE i znowu na tury, yupii).
Ostatnio zmieniony 30 mar 2013, o 15:40 przez cobra651, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

cobra651 pisze:Furion skąd masz tą informację/fotę?
Wewnętrzne Koło Mędrców Internetu ;)

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3001
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

A jak wspominałem kilka miesięcy temu, że ja to bym chciał Phoenix Guardów na Feniksach, to się niektórzy śmiali :P

Ale co to ze Smoczą Armią będzie? :(
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

To pewne info, czy teraz Furion robi sobie jaja? :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3001
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Brakuje jeszcze Zapdosa. Moltres i Arcticuno już są. WoCh przedstawia Planetę Małp, a HE będą przypominać Pokemony :D
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
ainuin
Chuck Norris
Posty: 473

Post autor: ainuin »

I latajacy rydwan bankowo ^_^

Obrazek
Ostatnio zmieniony 30 mar 2013, o 15:47 przez ainuin, łącznie zmieniany 1 raz.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ok Furion, wyszukiwanie obrazem przez google nic nie daje. Przyznaj sie, skąd masz to foto? :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
ainuin
Chuck Norris
Posty: 473

Post autor: ainuin »

z fejsa :P

Awatar użytkownika
Mistrz Miecza Hoetha
Falubaz
Posty: 1011

Post autor: Mistrz Miecza Hoetha »

W prawym dolnym rogu widać latający rydwan !!!!! :D
A modele zajefajne!!! :D :D :D
Ostatnio zmieniony 30 mar 2013, o 15:56 przez Mistrz Miecza Hoetha, łącznie zmieniany 1 raz.
Moja Galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 9#p1076079
"Ludzie uwierzą w każdą prawdę, jeśli tylko podasz ją w cudzysłowiu i podpiszesz nazwiskiem kogoś znanego".
Naviedzony

Awatar użytkownika
Bizim
Falubaz
Posty: 1157
Lokalizacja: Bizim

Post autor: Bizim »

Jeśli to nie fake (wygląda dosyć przekonująco... chyba..) to poprzez wielkość modeli te feniksy raczej wyglądają jak nowy mount pod hero/lorda, a nie nową MC.

No chyba, że ktos ma pomysł jak to ustawić w odległości 0,5 cala od siebie tak aby się skrzydłami nie pozabijały.

Ewentualnie jednomodelowy monster z jeźdźcem z rarów/specjali.
Ostatnio zmieniony 30 mar 2013, o 15:56 przez Bizim, łącznie zmieniany 2 razy.
Caius Ceplus pisze: Zaatakowane imperium kontratakuje.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Przepiękne modele...:)

Awatar użytkownika
Mistrz Miecza Hoetha
Falubaz
Posty: 1011

Post autor: Mistrz Miecza Hoetha »

Pod czerwonym feniksem widać jakieś nowe modele!!!
(To już pisałem ale w prawym dolnym rogu widać latający rydwan!!!!)
Moja Galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 9#p1076079
"Ludzie uwierzą w każdą prawdę, jeśli tylko podasz ją w cudzysłowiu i podpiszesz nazwiskiem kogoś znanego".
Naviedzony

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Latający rydwan ma bolec. Totalnie warzywny koncept.

S5 T4 W5, save 5+. Ma bolca, S5 d3W. Bije się warzywnie. Kosztuje tyle co skull cannon, lol.

pozdrawiam
Furion

ODPOWIEDZ