Skaven 7ed AB - czyli co wyszło z kanałów...

Skaven

Moderator: Hoax

Zablokowany
Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1447
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Re: Skaven 7ed AB - czyli co wyszło z kanałów...

Post autor: Lasti »

Już myślałem że jesteś przebrzydłym klimaciarzem :wink:

PS: Czy wam też Opera 10 chce poprawić słowo klimaciarz na szmaciarz? :lol2: Opere stowrzyli PG :lol2:
Polska grupa zrzeszająca sympatyków Age of Sigmar:

https://www.facebook.com/groups/438370546345173/

GreatJester
Chuck Norris
Posty: 487

Post autor: GreatJester »

a klimaciarzem to też jestem :D

Awatar użytkownika
Mr. Hyde
Mudżahedin
Posty: 286
Lokalizacja: Koszalin Zad Trolla
Kontakt:

Post autor: Mr. Hyde »

ANtY pisze:
U nas nie ma PG- możesz się starać, bytwoja armia była mocna, ale nie mam pg.
My nie chcemy dopakowania- my chcemy ugrwalnienie.
To opinia potwierdzona przez całą rzesze skavenów?
Bo znam takie opinie "Jezu, żeby skaveni byli lepsi od demonów to będzie dobrze :) "
Jezu żeby skaveni byli lepsi od Ogrów i besti to będzie dobrze ;)

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

eee... a nie są???
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

GreatJester
Chuck Norris
Posty: 487

Post autor: GreatJester »

eee... a nie wiesz że tym z gw wszystko może do łba strzelić?

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Gorzej niż z WoCH to chyba nie spieprzą :D

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Nie wiadomo. Oni usilnie chcą popsuć tę grę i sprawić by WSZYSCY mieli TYLKO demony i wc.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Właśnie chcą sprawić, by ludzie jak najwięcej figsów kupowali, a nie grali tylko demonami, więc to w ich interesie jest, żeby szczury były na tyle dobre, żeby dużo ludzi nimi właśnie zaczęło grać, bardzo droga armia, więc im to pasuje.

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

a ja i tak będę grał szczurami, a co :D
i będę grał na full klimacie :P tj. asasini i rat ogry ;p
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Wisnia
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Battleground - Chodzież

Post autor: Wisnia »

Akurat Assasin z Rat Ogrem nie ma wiele wspólnego, więc to nie jest klimat, tylko combo-plewa.

Awatar użytkownika
warkseer
Wodzirej
Posty: 741
Lokalizacja: żyrardowskie kanały

Post autor: warkseer »

Rzeczywiście Rat Ogry są tragiczne, nigdy mi nic nie zdziałały, oprócz zginięcia z mega plewą lub ucieczki od takowych.

Co do Assasina to kompletnie się nie zgodzę. Daj mu gwiazdki i puść jako skauta...
Obrazek

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3162
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Zobaczymy co będzie z assassinami w najbliższym czasie ;-) Krążą ploty, że mają być wykupywani jak assassini DE, i chociaż trochę gorsi statystykami, to mają mieć bardoz przyjemne przedmioty dla siebie :twisted:

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

ja ostatnio grałem z kumplem bitwę, ja DE a on listą klanu moulder ( :shock: ) i jego rat ogry co prawda miały regenerację i +1 do siły, ale pogoniły hydrę :?
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Myth pisze:Zobaczymy co będzie z assassinami w najbliższym czasie ;-) Krążą ploty, że mają być wykupywani jak assassini DE, i chociaż trochę gorsi statystykami, to mają mieć bardoz przyjemne przedmioty dla siebie :twisted:
Patrzac na to jak nagle assasini DE zostali ugrywalnieni to jest czego sie obawiac. Btw. jakie to smieszne w niektorych armiach niektore przedmioty w ogole nie sa uzywane jak np. weeping blade u skavow , co ja bym dal za taka zabawke u lizzich ;)

Awatar użytkownika
Bananovitch
Chuck Norris
Posty: 478
Lokalizacja: Koszalin; Zad Trolla

Post autor: Bananovitch »

ANtY pisze:Właśnie chcą sprawić, by ludzie jak najwięcej figsów kupowali, a nie grali tylko demonami, więc to w ich interesie jest, żeby szczury były na tyle dobre, żeby dużo ludzi nimi właśnie zaczęło grać, bardzo droga armia, więc im to pasuje.
OK. Policzmy. Armia demonów jest cała w metalu. Armia szczurów to praktycznie same plastiki, da się złożyć już coś w miarę konkretnego. Co się bardziej opłaca dla GW? ;)
http://laiglenid.blogspot.com/-jak Bananek Bretońców malował.

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

To, żeby reszta, która nie gra demonami grała skavami. Na prawdę nie potraficie sami myslec?
Bananku nie doszukuj się dziury w całym, bo dobrze wiesz ocb.

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

I tak wszyscy robią demony z różnego plastikowego badziewia. Po drugie w szczurach potrzebujesz 4x więcej modeli niż w demonach, więc i tak wychodzi drożej, nie mówiąc, że w/g zapowiedzi tylko stormi dostaną modele w plastiku, więc jeżeli jezzaile dalej będą grywalne to nowych szczurzych generałów czeka niezła przeprawa z cenami :)
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Przynajmniej nie są wycofane do mail order :roll:

Awatar użytkownika
Bananovitch
Chuck Norris
Posty: 478
Lokalizacja: Koszalin; Zad Trolla

Post autor: Bananovitch »

ANtY pisze:To, żeby reszta, która nie gra demonami grała skavami. Na prawdę nie potraficie sami myslec?
Bananku nie doszukuj się dziury w całym, bo dobrze wiesz ocb.
To tylko replika co do Twojej wypowiedzi o demonach (że GW chce żeby wszyscy grali demonami) :P
ANtY pisze:Przynajmniej nie są wycofane do mail order :roll:
Jeszcze, ale widząc ostatnie posunięcia GW to tylko kwestia czasu (niestety).
http://laiglenid.blogspot.com/-jak Bananek Bretońców malował.

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Jezu, to nie ja pisałem, że GW chce, żeby wszyscy grali doch, napisałem dokładnie co innego.

Zablokowany