Nowy WoCh

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Re: Nowy WoCh

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Z blogu Natfki:
Earlier rumors had placed Warriors of Chaos as a November army book release alongside of course a couple waves of models. Now it is apparent that while the year is coming quickly to a close, the time available for releases is getting thin. So the rumors are having it that there will be no Warriors of Chaos army book in November.
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Będą to przeciągać w nieskończoność...SHIT

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

pewnie chinczycy nie wyrabiają się z ich zamówieniem, dlatego mamy opóźnienie. tak samo jak w przypadku druku ABooka wampirów w j.polskim.

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

no to przysłowiowa KUPA... coś mi się wydaje, że booka jakiś czas nie zobaczymy :evil: wypuszczą jakieś pacyny i update w WD do nich jak do danonków...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Miejmy nadzieje ze to nie prawda :(
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Nawet jeśli plotka z Natfki się potwierdzi to imo nie będzie dramatu. AB wcześniej czy później i tak dostaniemy, a update w WD połączony z kilkoma nowymi boxami rozłoży prawdopodobny szok finansowy na przynajmniej dwie fale figurek :wink:
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Imho żadnego szoku finansowego nie będzie. Wydadzą kaszaniaste figsy w filecaście i problem będzie rozwiązany - po prostu sobie normalni ludzie odpuszczą zakup :wink: :( .

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

A nowe plastikowe "must have" boxy to pies? :P
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Plastiki - jak będą fajnie wyrzeźbione - wchodzą w grę, natomiast jeśli będą średnie, to chrzanię "must have" - coś się starego zaadoptuje :mrgreen: ... Starego chaosu jest cała masa - naprawdę jest w czym wybierać, tak że wcale jakoś z utęsknieniem na nowe figsy nie czekam...
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2012, o 18:40 przez smiejagreg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

rudobrody79 pisze:pewnie chinczycy nie wyrabiają się z ich zamówieniem, dlatego mamy opóźnienie. tak samo jak w przypadku druku ABooka wampirów w j.polskim.
White Dwarf jest drukowany w Polsce, choć być może w drukarni faktycznie mogą pracować jacyś chińczycy :-k
Obrazek

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

smiejagreg pisze:Plastiki - jak będą fajnie wyrzeźbione - wchodzą w grę, natomiast jeśli będą średnie, to chrzanię "must have" - coś się starego zaadoptuje :mrgreen: ... Starego chaosu jest cała masa - naprawdę jest w czym wybierać, tak że wcale jakoś z utęsknieniem na nowe figsy nie czekam...
Co do rzeźby to ja oczekuję dużo - zwłąszcza jak widzę to co jest wDark Vengeance do 40k.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Ja tez wymagam widzac necropolis knight od tk i soul gridera od doch :?
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

Lazur pisze:
rudobrody79 pisze:pewnie chinczycy nie wyrabiają się z ich zamówieniem, dlatego mamy opóźnienie. tak samo jak w przypadku druku ABooka wampirów w j.polskim.
White Dwarf jest drukowany w Polsce, choć być może w drukarni faktycznie mogą pracować jacyś chińczycy :-k
i tu się mylisz [-X [-X [-X mam pewne dane, dlatego je podaję... :? :? :?
Zaklinacz Kostek pisze:A nowe plastikowe "must have" boxy to pies? :P
jak wydadzą nowe plastikowe "cudeńka" piechoty potworów, porównując stare minotaury do nowych, to zakupy odpusci sobie spora masa graczy i wróci do starych fogsów

JaSzczuras
Chuck Norris
Posty: 484
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: JaSzczuras »

cahir pisze:
smiejagreg pisze:Plastiki - jak będą fajnie wyrzeźbione - wchodzą w grę, natomiast jeśli będą średnie, to chrzanię "must have" - coś się starego zaadoptuje :mrgreen: ... Starego chaosu jest cała masa - naprawdę jest w czym wybierać, tak że wcale jakoś z utęsknieniem na nowe figsy nie czekam...
Co do rzeźby to ja oczekuję dużo - zwłąszcza jak widzę to co jest wDark Vengeance do 40k.
Dark Vengeance to ok ale patrząc na inne figurki do CSM-u jakie wychodzą to aż się boje i nasze figurki, mogą wyjść lekko mówiąc SŁABE.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

rudobrody79 pisze:
Lazur pisze:
rudobrody79 pisze:pewnie chinczycy nie wyrabiają się z ich zamówieniem, dlatego mamy opóźnienie. tak samo jak w przypadku druku ABooka wampirów w j.polskim.
White Dwarf jest drukowany w Polsce, choć być może w drukarni faktycznie mogą pracować jacyś chińczycy :-k
i tu się mylisz [-X [-X [-X mam pewne dane, dlatego je podaję... :? :? :?
ale lazur ma racje. WD jest drukowany w polsce.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Podobno w tym wave mają wyjść

- Knechci na Juggerach... ciekawe tylko czy zmienia zasady juggera pod herosa bo pewno ten do knechtów ze 3 rany będzie miał.
- Marudy na steedach Slaanesha :mrgreen: hmmmm w sumie można sobie będzie kawaleria poszaleć z 6 fastami na stole można spokojnie czyścić maszynki.
- Shrine/Chariot (dziwne zasady do shrine w WD???)
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Na moim WD jest napisane "printed in Poland" i to dosyć wyraźnie.
Źródło WD prawy dolny róg
Obrazek

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

może nowe booki będą też w Polsce drukować :mrgreen: wtedy trzeba tylko dojście do drukarni bo wiadomo naród u nas przekupny :twisted:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Przemcio pisze:może nowe booki będą też w Polsce drukować :mrgreen: wtedy trzeba tylko dojście do drukarni bo wiadomo naród u nas przekupny :twisted:
No raczej jak GW podpisze z nimi umowę i nałoży ewentualne sankcje to nie będą tacy przekupni.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

Lazur pisze:Na moim WD jest napisane "printed in Poland" i to dosyć wyraźnie.
Źródło WD prawy dolny róg
jak wreszcie wyjdzie, to bedziemy mniej lub bardziej zadowoleni.

ODPOWIEDZ