Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Hmmm... daj znać co to za forum, a najlepiej kontakt do administratora odpowiedzialnego za utrzymanie i modyfikację silnika :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

http://forum.warhammer-online.pl/

To forum polskiej strony WARa. Ale admina to sam musisz poszukać, bo nie wiem nawet jak sprawdzić kto nim jest ;)

Poza tym zaznaczam jeszcze raz że to była luźna sugestia. Nie naciskam żebyś koniecznie się z tym bawił. Jeśli to skomplikowana sprawa to w ogóle nie ma po co sobie gitary zawracać.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Skomplikowana nie może być, bo to góra kilkanaście linii kodu do wrzucenia w odpowiednie miejsca. Funkcjonalność fajna, pod warunkiem że także podbija i oznacza post jako nieczytany. Więc mnie zainteresowałeś :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Chciałbym pomarudzić. Po wybraniu opcji "szukaj posty od ostatniej wizyty', wybraniu którewgokolwiek tematu i ponownym wyjściu do meny "Szukaj" jestem zawracany do ostatnio czytanego tematu po ok. pięciu sekundach. Jakieś kombinacje z kodem, mr Tomash?
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

U mnie działa :D
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

U mnie nie. Ale to nie twoja wina, Explorer mi sie pierdoli.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Czy tylko u mnie forum ostatnio tak muli? Czesto zamiast strony forum pojawia mi sie error, ze nie moze znalezc....

Innne strony otwieraja mi sie normalnie, dlatego sadze, ze to jednak cos z forum BP. Tomash?
Obrazek

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

U mnie działa OK, jakby się ktoś pytał...

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

U mnie tylko jak klikam w co po niektóre starsze niż 2 tygodnie rozpiski to error wyskakuje ;/

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Ale jaki kurde error? Wiecie ile rożnych errorów przewiduje sam HTTP, a ile do tego dokłada PHP czy jeszcze sam silnik forum?

Copy-paste komunikat, a najlepiej screenshot ze scenariuszem dojścia do problemu. Please.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Mam jakieś problemy z Signature Panel , cokolwiek tam umieszczę mi się nie wyświetla po napisaniu posta. Who knows the answer ??

Chmuruś
Chuck Norris
Posty: 464

Post autor: Chmuruś »

Musisz wejść w Profil --> Preferencje --> Posting_messages i zaznaczyć Tak przy "Zawsze dodawaj mój podpis".

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

czy przypadkiem jeden z bannerów wyswietlajacych sie na górze nie jest zbyt duzy ? :)
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Jest dokładnie taki jaki miał być. Jednomiesięczna kampania reklamowa WARa :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

A czy ten banner z założenia nie powinien być podlinkowany czy coś?

Bo pojawia sie tylko to:

Not Found

The requested URL /undefined was not found on this server.
Apache/2.2.4 (Ubuntu) PHP/5.2.3-1ubuntu6.4 Server at forum.wfb-pol.org Port 80

No chyba, że tak powinno być?

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Z tym banerem jest więcej niż jeden fakap techniczny - listę uwag wysłałem wczoraj agencji, od której go otrzymałem i czekam na odpowiedź / poprawiony plik.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Przy wysyłaniu postów i PM mam taką informację


Ran into problems sending Mail. Response: 535 Error: authentication failed

DEBUG MODE

Line : 132
File : smtp.php
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Też to dostałem przed chwilą przy nadawaniu PM-ki.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Jakos mi sie ostatnio to forum muli. Zmienia czcionke z oryginalnej na jakas inna i mniejsza, trwa to sporo, a forum hula jakby wolniej i mniej plynnie.

Problemy sa takze przy scrollowaniu, przelaczaniu miedzy tagami w firefox (przelaczenie miedzy tagami trwa po 2-3 sekundy) i ogolnie troche jakby dziwniej.

Czy to celowa i przejsciowa akcja, zwiazana z jakimis zmianami, czy tez po prostu nowa wersja forum?

Czesto zrywa tez polaczenie z serwerem, zwlaszcza przy prywatnych wiadomosciach i wylogowuje mnie z zapamietanego profilu.

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

swieta_barbara pisze:Jakos mi sie ostatnio to forum muli. Zmienia czcionke z oryginalnej na jakas inna i mniejsza, trwa to sporo, a forum hula jakby wolniej i mniej plynnie.

Problemy sa takze przy scrollowaniu, przelaczaniu miedzy tagami w firefox (przelaczenie miedzy tagami trwa po 2-3 sekundy) i ogolnie troche jakby dziwniej.

Czy to celowa i przejsciowa akcja, zwiazana z jakimis zmianami, czy tez po prostu nowa wersja forum?

Czesto zrywa tez polaczenie z serwerem, zwlaszcza przy prywatnych wiadomosciach i wylogowuje mnie z zapamietanego profilu.
U mnie dokładnie tak samo się dzieje , te same problemy.
Obrazek

ODPOWIEDZ