League Of Legends

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Re: League Of Legends

Post autor: Ziemko »

Boberr pisze:Nie wiem czy na ww zwyczajnie nie opłacałoby się zacząć z doranem(blade/shield) i tak szybko czyści jungle. Botrk to pierwszy item do złożenia a później tylko i wyłącznie tank shit. W ogóle to fajny champion, ale jakos jestem sceptycznie nastawiony do niego, mysle że jak się na początku nie nafeduje to później jest słaby, ale to moje odczucie tylko. W metcie supportów z dużym cc, jego ulti jest stosunkowo słabe. No nie wiem sam, muszę nim trochę pograć chyba.
Do 6 poziomu farmisz, nie gankujesz.
Jego ulti jest bardzo mocne i rzadko kiedy mi je ktos przerywa.
W pozniejszym etapie jak wjezdzasz z R + Q + Botrk to z reguly potrzeba 1-2 hity zeby zjechac caly poziom zycia.
WW jest slabym wyborem na jakiegos early junglera jak lee czy xin, bo tamci rozjada Ci linie i jak dobijesz 6tego to zdarza sie byc 0:6.

Z reguly jak gram WW jak moj team nie zfiduje do moejgo ulti to pozniej wygrywamy.
Ulti WW + ogarniety sojuszinik bardzo czesto konczy sie fragiem.


Odnosnie Vlada - wydaje mi sie byc bardzo srogo kontra na wszystkich melee bruiserow, gorzej jak dostaniesz kogos AP na topa.
Ma bardzo dobry harass, a pozniej dmg i tankowosc.

Boberr
Chuck Norris
Posty: 361
Lokalizacja: Moria ADF

Post autor: Boberr »

I zawsze zaczynasz w jungli z maczetą na ww?
Nie mowie ze nie masz racji z siłą jego ulti, ale jakoś w praktyce często mi się zdarzało, że nie zmieniało ono wiele. Chociaż jest świetne na solo queue do łapania wszystkich baranów co chodzą sami.
QSS dalej działa na jego ulti?

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Wczesnij zanim latarnia nie miala reworka zaczybalem miecz , 2 mana poty, 1 health pot. (jechalem bezposrednio w botrka)
Teraz zaczynam maczeta, 3xmana poty, 1xhealth pot.

Boberr
Chuck Norris
Posty: 361
Lokalizacja: Moria ADF

Post autor: Boberr »

a na którym serwerze grasz/gracie? Może nie jestem najlepszy, ale bardzo chętnie się pośmieje na ts lub skype.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

North East.

Boberr
Chuck Norris
Posty: 361
Lokalizacja: Moria ADF

Post autor: Boberr »

To tak jak ja, jak będziesz chciał pograć to zaproś mnie, mój nick to Zombeaver.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Spoko, moj to Ziemko777

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Ogląda ktoś Worldsy? Pierwszy dzień i już kilka zajebistych meczyków było. Ja mimo faworyzowania przez komentatorów Koreańców, trzymam kciuki za Fnatic, TSM i C9 :wink:

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ogladam wybiorczo, czekam na cwircfinaly bo wtedy najlepsze mecze sie zaczynaja, teraz co jakis czas pojawiaja sie takie STOMPY, ze az przykrosc bierze.

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Ja czekam na grupę C -> Samsung Blue, Fnatic,OMG i LMQ -> Będzie rozpierdol tam ;p

Awatar użytkownika
Podwys
Oszukista
Posty: 839
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Podwys »

Jakbyscie chcieli pograc to Podwyss

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jak to wygladA?
Jeden tydzien jedna grupa i juz sa znani jej zwyciezcy?
OD kiedy do kiedy w tygodniu zaczynaja sie rozgrywki grupowe? Czw-Sob?

Awatar użytkownika
Młynek
Chuck Norris
Posty: 366
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Post autor: Młynek »

jakby ktoś chciał pograć to mój nick: Sirvalten

koniecznie mikrofon + skyp/ts

pozdrawiam

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

2 tygodnie są rozgrywki grupowe, Wzeszłym tygodniu grały grupy A i B -> kazda druzyna z kazda po 2 mecze ze sobą :wink: . Teraz od czwartku do niedzieli graja grupy C i D :wink:

kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Post autor: kevinior »

a w nich moi ulubiency oprocz tsm FNC :D i peke
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Niestety Europa odpadła. Teraz to tylko TSM/C9 moze coś ugrać z nie Koreańskich teamów :wink:

kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Post autor: kevinior »

kurna ... same koreance zostalu ... ale chociaz c9 odpadlo w pieknym stylu :D
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

Inaniel
Plewa
Posty: 6

Post autor: Inaniel »

Oh well.. Chyba nikt się za bardzo nie spodziewał sukcesów Europy :( (nie żeby co, za nich trzymałem kciuki! Alliance ftw. ) To było oczywiste, że Samsungi pójdą najdalej - i tak dobrze, że trafili na siebie przed finałami, bo to by był najnudniejszy koniec sezonu ever.
Ja osobiście największy ból dupy mam o to, że Gambit się rozpadł przed mistrzostwami .. Oni mieli by szansę nakopać Koreańcom. :(

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

O jakim Gambicie mowisz? O tym co w LCSACH zajal przedostatnia lokate (czy ostatnia, bo nie pamietam juz) ? Oni mieli szanse nakopac? Blagam... W Lcsach zimowych kiedy byl z nimi Alex Ich tez za duzo nie pokazali.

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

Fajnie się te finały kiedyś oglądało gdy europejskie i US teamy wymiatały, ostatnie co pamiętam to dawne czasy gdy moskiewscy w ładnym stylu wygrali.
Podział regionów gry pójdzie zapewne w taką stronę że Europa i Ameryka Północna będą stłoczone w jednym :lol2: a do Korei, Chin, Tajwanu dołączą regiony: Malezja, Japonia, Indonezja, Filipiny, Singapur - ot zręcznościówka pod Azjatów.

ODPOWIEDZ