Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Post autor: Tomash »

Kindol pisze:
Sa!nt pisze:Dlaczego jak otwieram jakiś czcionkę to powiększa mi czcionkę do rozmiaru dużego (tak ze 5x ctrl+ "+") a jak wracam na stronę główną to jest normalnie? Później jak jeszcze raz wchodzę na ten sam temat to znowu mam normalną czcionkę? Zdarzyło mi się to już drugi raz.
mam to samo
Dziś mi się to zdarzyło po raz pierwszy. Chyba coś się ryćka z przesyłaniem CSSa. Biorę temat pod lupę.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

forum ne odznacza mi topicow jako przeczytanych... co jest nie tak? dosyc to irytujace
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Temat "pomigracyjny szampan i kac" -- tam jest wyjaśnione dlaczego oraz kiedy temu zaradzę
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Shaga
Chuck Norris
Posty: 449
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Shaga »

Wiem, że jestem nowy na forum nie za bardzo mam prawo marudzić, ale czy istnieje szansa na dołożenie opcji "POSTY NIEPRZECZYTANE"? To znacznie ułatwia sprawę i poprawia wizualnie forum.
Pozdrawiam
www.shaga.pl (już nie taki) nowy (ale na pewno najlepszy) sklep Gdynia ul.Morska 173

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Uważam, że przydała by się jakaś lepsza wyszukiwarka użytkowników. Można tylko posegregować ich względem początkowej litery imienia, ale wyniki zaczynając od drugiej litery wyświetlają się niealfabetycznie.

Awatar użytkownika
Toni
Wodzirej
Posty: 705
Lokalizacja: Opole

Post autor: Toni »

Czy można w preferencjach użytkownika ustawić sobie przeglądanie forum w starym stylu? Chodzi mi o to, że teraz tematy posiadające nowe posty których nie przeczytałem, wyświetlają się wciąż na pomarańczowo po ponownym zalogowaniu się. Da się to gdzieś ustawić żeby było po staremu?
Berik ze słowackiego forum, o nowych planach wydawniczych GW pisze:10 plastovych idiotov za 25 libier, to nie je to krasa?

Rychu
Wałkarz
Posty: 82
Kontakt:

Post autor: Rychu »

no powiedzmy znalezienie rozpisek w podforum "rozpiski jest irytujące.... nie można by stworzyć po 1 folderze na każdą armie? NP tak jak mają to skaveny?

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Toni pisze:Czy można w preferencjach użytkownika ustawić sobie przeglądanie forum w starym stylu? Chodzi mi o to, że teraz tematy posiadające nowe posty których nie przeczytałem, wyświetlają się wciąż na pomarańczowo po ponownym zalogowaniu się. Da się to gdzieś ustawić żeby było po staremu?

ooo, widze, że to nie jest wynikiem mojej nieudolności :D
też tak mam, ale sądzilem, że tylko ja więc siedzialem cicho ;)
ale chyba ja mam na odwrót, te któe przeczytalem dalej śięcą się na pomarańczowo i musze dochodzić do tego po datach.
jest to strasznie irytujące, da się coś z tym zrobić?
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

no troche to wkurzające. Widze nowy post, a zaraz patrze i okazuje sie ze sam go napisalem :roll:

pozdro :wink:
Obrazek

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Wiadomość została wysłana, ale zanim zostanie wyświetlona, musi zostać zaakceptowana przez moderatora. Zostaniesz poinformowany, gdy to się stanie.

Powrót do ostatnio widzianego działu

Peace and love. Ale skoro mam tajne podforum to po co az taka przyzwoitka? [-X
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Czy jest możliwe, żeby na dole startowej strony forum wyświetlali się, jak kiedyś, obecni użytkownicy ?
Oraz, czy da rade zrobić, żeby wyświetlało w jaki dziale jest jaki użytkownik.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Rychu pisze:no powiedzmy znalezienie rozpisek w podforum "rozpiski jest irytujące.... nie można by stworzyć po 1 folderze na każdą armie? NP tak jak mają to skaveny?
juz tak kiedys było, nie sprawdziło sie, po tygodniu forum wrocilo do obecnej postaci.

sa osoby ktore czytaja rozpiski wicej niz tylko jednej armii - rozwiazanie z folderami dodalo by jeszcze wiecej klikaniny by cokolwiek obejrzec.

poza ty, ponarzekam troche: obrazki folderów, działów nie uaktulniaja sie - zawsze wyswietlaja sie jakby było cos nieprzeczytanego, choc wszystkie tematy przeczytałem, dopiero zaznaczenie opcji "oznacz tematy jako przeczytane" zmienia ten obrazek - jest to funkcjonslnosc, ktora była na starej wersji forum i byla bardzo przydatna!

sprawdzane na FF 3.0.10, win XP
Obrazek

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Asassello pisze: poza ty, ponarzekam troche: obrazki folderów, działów nie uaktulniaja sie - zawsze wyswietlaja sie jakby było cos nieprzeczytanego, choc wszystkie tematy przeczytałem, dopiero zaznaczenie opcji "oznacz tematy jako przeczytane" zmienia ten obrazek - jest to funkcjonslnosc, ktora była na starej wersji forum i byla bardzo przydatna!

sprawdzane na FF 3.0.10, win XP
Tak, ja też tak mam. Nie jest to wygodne. Ostatnio nawet po kliknięciu na "oznacz tematy jako przeczytane" niektóre tematy mi się nie odznaczają.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Sa!nt pisze:Dlaczego jak otwieram jakiś temat to powiększa mi czcionkę do rozmiaru dużego (tak ze 5x ctrl+ "+") a jak wracam na stronę główną to jest normalnie? Później jak jeszcze raz wchodzę na ten sam temat to znowu mam normalną czcionkę? Zdarzyło mi się to już drugi raz.
Problem znowu się pojawia tym razem jeszcze częściej - co drugie otwarcie jakiegoś tematu i wyskakuje mi duża czcionka.
Tylko ja mam z tym problem? I jak temu zaradzić?
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
Szrederator
Chuck Norris
Posty: 646
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Szrederator »

strasznie się forum rozjeżdża jedne rzeczy za małe inne za duże :?

Awatar użytkownika
Shaga
Chuck Norris
Posty: 449
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Shaga »

Na wielu forach gdzieś na dole umieszczane są mini czaty które sa bardzo ciekawe bo nie trzeba zaśmiecać forum krótkimi wiadomościami nie związanymi w ogóle z żadnym działem itd.
Na jednym z forów znalazłem opcję "POMÓGŁ" i "ASYSTA" to takei punkty które inni użytkownicy forum mogą dawać użytkownikom którzy pomogli lub takim z którymi najnormalniej się zgadzają. Tutaj na forum możnaby zamienić hasło ASYSTA na np Ld i już byłoby klimatycznie a dodatkowo możnaby dołożyć opcję WOUND którą możemy rozdawać ludziom którzy poprostu chrzanią głupoty.

Być może za tego posta i ja mógłbym dostać takiego wounda:) Pozdrawiam
www.shaga.pl (już nie taki) nowy (ale na pewno najlepszy) sklep Gdynia ul.Morska 173

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

Asassello pisze:
Rychu pisze:no powiedzmy znalezienie rozpisek w podforum "rozpiski jest irytujące.... nie można by stworzyć po 1 folderze na każdą armie? NP tak jak mają to skaveny?
juz tak kiedys było, nie sprawdziło sie, po tygodniu forum wrocilo do obecnej postaci.

sa osoby ktore czytaja rozpiski wicej niz tylko jednej armii - rozwiazanie z folderami dodalo by jeszcze wiecej klikaniny by cokolwiek obejrzec.

poza ty, ponarzekam troche: obrazki folderów, działów nie uaktulniaja sie - zawsze wyswietlaja sie jakby było cos nieprzeczytanego, choc wszystkie tematy przeczytałem, dopiero zaznaczenie opcji "oznacz tematy jako przeczytane" zmienia ten obrazek - jest to funkcjonslnosc, ktora była na starej wersji forum i byla bardzo przydatna!

sprawdzane na FF 3.0.10, win XP

Mam ten sam problem, Zauważyłem tylko, że po usunięciu ciasteczek linkiem na dole forum odznacza działy poprawnie. Problem jednak nie znika.

BTW skoro nie ma już rozpisek pod konkretne armie to czy jest szansa na zamknięcie/usunięcie podforum z rozpiskami dla skavenów. Praktycznie tam nikt już nie zagląda.
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Awatar użytkownika
Wisnia
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Battleground - Chodzież

Post autor: Wisnia »

Hobbit pisze:BTW skoro nie ma już rozpisek pod konkretne armie to czy jest szansa na zamknięcie/usunięcie podforum z rozpiskami dla skavenów. Praktycznie tam nikt już nie zagląda.
Myślę, że po nowej edycji to się zmieni :)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Osobom, które wciąż zgłaszają "buga" o nieoznaczaniu przeczytanych wątków, odpowiem po raz już (RWA MAĆ) trzeci: ten temat został już poruszony w temacie "pomigracyjny szampan i kac", podobnie jak informacja kiedy uruchomię mechanizm który go zlikwiduje.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

mam problem
otóż nie zaznacza mi przeczytanych wątków. czy da się coś z tym zrobić? :/

ODPOWIEDZ