Euro 2012 w piłkę nożną

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Re: Euro 2012 w piłkę nożną

Post autor: Macias »

Ingen175 pisze:A ja liczę że BVM zwolnią, i znajdą nowego trenera z lepszą koncepcją na grę Oranje.
Gdzieś chyba słyszałem, że już go zwolnili.
A Robben to piłkarz, którego chyba najbardziej nie lubię. Nie gra na super poziomie i dodatkowo bardzo egoistycznie. Co więcej nie potrafi przegrywać z godnością. Jak dla mnie może iść na emeryturę już teraz, Holandia na pewno nie straci na tym.
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Wszyscy wiedzą jak gra Robben - nie każdy umie go zatrzymać :P
Stekelenburg jakiś wspaniały nie jest, ale w RPA sobie radził. Jak drużyna nie gra, to i bramkarz nie uratuje.
Największym problemem są niestety tyły. Słaba obrona była wręcz porażająca.

EDIT: Racja z tym BVM, następcą ma być (a przynajmniej największe ma szanse) Frank Rijkaard. Może coś z tego będzie ...

A co do Casillasa. Pragnę przypomnieć że w finale mundialu w RPA wybronił on sytuacje sam na sam z Robben'em. A Robben był wtedy w super formie, nawet Puyola w jajo zrobił.
Także jak dla mnie najlepszym bramkarzem na świecie jest obecnie właśnie Iker.
Mało tego, swoim zachowaniem w finale (Euro) potwierdził klasę : http://w334.wrzuta.pl/film/0gfSYkfNxno/ ... 10_wlochow
Podczas gdy inni zawodnicy Hiszpanii cieszyli się (co oczywiście jest naturalne i nie można mieć pretensji) on chodził i dziękował wszystkim. Jest zdecydowanie dojrzalszy od swoich kolegów z reprezentacji.

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Mam prośbę, może któryś admin zamknąć już ten temat i otworzyć tamten stary (o piłce nożnej oczywiście) ?
Bo Euro się skończyło, a zmiany w footballu już są.
Między innymi Arsenal mam cholernie wielki problem, bo RvP zdecydował że nie przedłuży kontraktu. Ciekawe gdzie chce grać. Juve ? City ?
Jak opuści ligę angielską to nie wróżę mu sukcesów (bo gdzie pójdzie jak nie do Włoskiej). Mimo wszystko poziom ligi włoskiej jest niższy od angielskiej. I nawet grając w Arsenalu (zwłaszcza ten sezon miał dobry) cały czas doskonalił umiejętności.

No trzeba całe okienko transferowe omówić.

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Ki Arsenał?

Dziś o 20:00 rusza Liga Europejska i mecz z polskim zespołem potykającym się z Kazachami.

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

Pieta pisze:Ki Arsenał?

Dziś o 20:00 rusza Liga Europejska i mecz z polskim zespołem potykającym się z Kazachami.
Chyba liga Euroazjatycka. :D Zobacz gdzie leży do miasto :) ludzie po fajki z tego miasta to chyba do Chin jeżdżą ;)

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Ej ej, a nikt nie wspomni nawet o Radwańskiej ?
Po raz pierwszy zagra w finale wielkoszlemowego turnieju !!
Wiem że temat o jednej dyscyplinie, ale bądźmy szczerzy - nie ma sensu tworzyć oddzielnego dla każdego sportu. Poza tym football wzbudza u nas za duże emocje w stosunku do osiągnięć. Sportem narodowym powinna być siatkówka. Piłkarzy ręcznych też mamy niezłych. I w tenisie dobrze nam idzie.
A tematy tylko o footballu.

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Ingen175 pisze:A tematy tylko o footballu.
Proste: "kult fallusa"

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Buahaha

Że niby siatkówka czy piłka ręczna mniej "falliczne" ?

BTW. Jak już przy fallusach (albo ich braku) jesteśmy, to : http://ofsajd.onet.pl/plotki/anna-grodz ... tykul.html

Posłanka Grodzka jest taka obeznana widać.

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Radwańska może i zaszła najdalej w swojej karierze, ale już od paru lat jest w ścisłej czołówce światowej, a prawie cały rok jest trzecią rakietą świata. Ten finał nie powinien być żadnym zaskoczeniem.
Dobrze że właśnie Azarenka przegrała bo ostatnio miała sposób na naszą, eliminując ją z turnieju na turniej.

Zaskoczeniem Wimbledonu powinien być Janowicz, który o włos nie dostał się do czwartej rundy. Chłopak ma naprawdę fizyczne predyspozycje do bycia numerem jeden. Tylko ta jego głowa i fochy...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Cieszy, że Radwańska awansowała. Co prawda droga ułożyła się idealnie, ale sztuka jest właśnie to wykorzystać!. Jak dobrze pójdzie, to może być liderką... Kurna, jeszcze w zeszłym roku nikt o tym nawet nie marzył...

KURNA, ODBLOKUJCIE TOPIC PIŁKA NOŻNA W KOŃCU :!: :!: :!:

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Szanse Radwańskiej w finale są minimalne ;) ale wierzyć trzeba! :) oby S.Wiliams miała słaby dzień, a Radwańska wyzdrowiała.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Ja mam szczerą nadzieję że jeśli nie wygra to przynajmniej będzie walczyć do końca i wymęczy Williams. Po tym jak ojciec Williams stwierdził że Williams i tak już wygrała, i w ogóle o czym my tu rozmawiamy - przecież to tylko Radwańska - to mam nadzieję na niemile zaskoczenie dla niego.

Niestety Radwańska jest przeziębiona, a Williams ma doświadczenie i silne ramię, posyła piłki dużo mocniejsze od Isi.

A o której jest ten mecz jutro ? Bo szukałem po gazecie to nic nie było. Finał Wimbledonu powinien być na Eurosporcie, tylko o której ...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Nie jestem pewien, ale chyba o 14.00

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Kandydat na prezia pzpn już ciężko pracuje :
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,1208 ... n=FB_TokFm

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Gokish, Jasiu, ruszcie pupcie, otwórzcie ogólny temat o piłce a ten zamknijcie. ME U-19 ładnie się toczy, Bielsa się załamał. Jest o czym popalać. :wink:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Chłopaki są na urlopie. Ja zamykam.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Zablokowany