Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Re: Hearthstone

Post autor: Matis »

Wiadomo już, kiedy ten dodatek oficjalnie wychodzi?
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

Andrzej pisze:Ja mam obecnie 4k pyłu, do premiery bedzie z 5k mysle :)
Tak się nie śmiało zapytam jak zrobić 1000 pyłu w tydzień ?
PiotrB pisze:Oczami wyobraźni widzę te tłumy i uśmiechniętego Sola podającego kiełbaskę ...eh ...bezcenne :)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Areny ;)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Matis pisze:Wiadomo już, kiedy ten dodatek oficjalnie wychodzi?
Ludzie spekulują między 18, a 24 sierpnia. Te dwie daty są brane pod uwagę.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Był myk, że jak się ustawiło windowsowi datę na 24 sierpnia, to te paczki w kliencie, które się kupi w przedsprzedaży się odplombowują, a jak się spróbuje je otworzyć to się crushuje gra.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Slyszalem ze ok 25 sierpnia ma byc premiera, chyba to oglaszali gdzies.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

18 sierpnia dlatego, że jest planowany 8h maintenance
24 sierpnia dlatego, że można kupić ten pakiet 50 boosterków, który wtedy będzie można otworzyć dopiero (co wg mnie jest najbardziej prawdopodobną opcją)
tylko czy przypadkiem wszystkie dodatki nie wychodziły w środy do tej pory? 9czy to takie moje skrzywienie z wowa i środowe patche :D )
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Kod: Zaznacz cały

Wednesday’s Grand Tournament Match features a thrilling Brawl between two potent forces. One, led by that mysterious master of magic, Medivh, will be packed with minions eager to heed your call to battle and power up with Inspire. Standing against them will be the mistress of the hunt, Alleria, along with a full cadre of master jousters who are poised to grow mighty with each contest won.

Starting Wednesday, just hop into Hearthstone, select Tavern Brawl, and play the Grand Tournament Match to get a taste of the fun that awaits you in the new expansion. Don’t dawdle, because this Brawl is only here until August 24.
czyli 24 ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

O fajny brawl sie zapowiada.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Necromanter pisze:
Andrzej pisze:Ja mam obecnie 4k pyłu, do premiery bedzie z 5k mysle :)
Tak się nie śmiało zapytam jak zrobić 1000 pyłu w tydzień ?
Same daily questy to okolo 400 golda ktory przy sredniej 5-6 winow na arenie spokojnie zamienisz na 1k pyłu. Do tego brawl i farma na rankedach
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

Andrzej pisze:
Necromanter pisze:
Andrzej pisze:Ja mam obecnie 4k pyłu, do premiery bedzie z 5k mysle :)
Tak się nie śmiało zapytam jak zrobić 1000 pyłu w tydzień ?
Same daily questy to okolo 400 golda ktory przy sredniej 5-6 winow na arenie spokojnie zamienisz na 1k pyłu. Do tego brawl i farma na rankedach
Skoro tak to liczysz to:
- na questy w tygodniu potrzebujesz jakieś 10x6= 60 gierek daje to 360 + 200 = 560 golda
- zagrasz za to jakieś 7/8 arenek po 9 gier = 72 gierek

W sumie potrzebujesz kolo 132 gier w tygodniu każda średnio po 10 min to 1320 min to daje 22 h w tygodniu. Sporo napierdzielacie w tą karciankę w takim razie. ...
PiotrB pisze:Oczami wyobraźni widzę te tłumy i uśmiechniętego Sola podającego kiełbaskę ...eh ...bezcenne :)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jesli dla kogos to jest glowna gra to 2-3h dizennie to nie jest duzo

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Necromanter pisze: W sumie potrzebujesz kolo 132 gier w tygodniu każda średnio po 10 min to 1320 min to daje 22 h w tygodniu. Sporo napierdzielacie w tą karciankę w takim razie. ...
mozna robic tak jak ja, loguje sie codziennie zeby wziac q i odrzucic go jesli mi nie pasuje. robie tak codziennie dopoki nie mam full 3 questów ktore są jakos ze soba powiazane. robie je za jednym podejsciem, jednego dnia. czyli 3questy=10 gier na 3 dni.

i juz jest szybciej i lepiej;]

edit, czyli na samo robienie questów, wychodzi cos okolo 2h na tydzien. pi razy drzwi oczywiscie. czyli 5 razy mniej niz z Twoich wyliczen.
poza tym mając juz jakiegos golda, mozesz robic questy robiąc arene. wiec znowu mniej czasu Ci to zajmie.
bedzie ciut mniej golda które dostaje się za 3 winy oczywiscie.
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

no i nie wiem jak reszta, ale ja często gram sobie na komórce robiąc w tym czasie inne rzeczy, więc czas nie jest spędzony stricte na graniu w hotsa ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Dokładnie hots ma to do siebie że może lecieć wtle a ty w tym czasie robisz coś na kompie albo choćby gotujesz obiad ;)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Samo aggro gra ostatnio...
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

ale ta inspirujaca talia jest mocna - wladowalem 18 obrazen z mocy a reszte dobil giermek 13/2 xD
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

jest też nowa motywacja do bicia 'rankedów', teraz będzie za to skrzynka na koniec miesiąca :)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

No własnie ta motywacja zmotywowała face hunterów i paladynów...
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Afro pisze:jest też nowa motywacja do bicia 'rankedów', teraz będzie za to skrzynka na koniec miesiąca :)
Powiesz po bożemu :D ?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ