DMP Łódź 29-30 sierpnia 5x2250

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Re: DMP Łódź 29-30 sierpnia 5x2250

Post autor: Ziemko »

Taaa kto tym razem wstapi 2 miesiace przed DMP do Ordina? Robson , Malal czy moze ktos inny ? :P

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

a kto by tam chciał z nimi grać :D
Zgadzam się z wami że 6 bitew w sob-nied i 5 osobowe teamy to najlepsze rozwiązanie

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Z jamochlonami nie gramy :wink:
A na serio mocno watpliwy jest taki transfer.

Pozdro
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Dla mnie mocno watpliwe jest granie 6 bitew na duze punkty druzynowo w dwa dni. Panowie, rozmawiamy o Gorzowie.. Ja wiem ze nasi nowi mistrzowi Polski maja blisko, podobnie Poznan i sam Gorzow ;> Ale jak wy sobie wyobrazacie powrot pociagiem np do Trojmiasta po trzech bitwach w niedziele a w poniedzialek od rana do pracy?
O Slasku juz nawet nie wspominam bo przyjechalyby chyba tylko malolaty ktore maja wolny wrzesien na wakacje. A gdzie Krakow czy Lublin.. Ogarnijcie sie, juz i tak jest w chuj problemow zeby zlapac pociag w niedziele przy dwoch bitwach i wiele osob nie dogrywa piatej bitwy zeby zdazyc. Wezcie to tez pod uwage, a nie tylko na parcie 'wiem ze bylismy, lepsi, tylko bylo za malo bitew zeby to udowodnic'. Zgadzam sie z tym ze te piec bitew przy takim ukladzie to moze byc malo, ale wezcie tez pod uwage szerszy krag okolicznosci towarzyszacych graniu.

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

DMP to nie ETC. Chyba że chcemy wprowadzić rewolucyjne rozwiązanie i zrobić tak, że drużyna wygrywająca DMP jedzie nas reprezentować na ETC. Jest IMO dobrze tak jak jest.

Nie dla większych drużyn
Tak dla większej ilości bitew

Można zlikwidować dolny próg w ostatniej bitwie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dyd
Mudżahedin
Posty: 244

Post autor: Dyd »

Wielkie dzieki Bartku dla Ciebie i Siostrzyczki. Zdaje sobie sprawe, ze ciezko jest ogarnac turniej na 300+ osob.

Odnosnie organizacji calosci - podpisuje sie pod tym co powiedzial JJ.
Kolejny Polcon + DMP = NIE MA MOWY!

Gratuluje zwyciezcom
Dzieki dla Kosza, Barb'a, Shina i Stacha za wspolna gre !
Dziekuje rowniez Zabie, Debkowi i 3 pozostalym przeciwnikom. Gralo sie totalnie bez spiec i w milej atmosferze.

Uwielbiam druzynowki, ale turnieje na duza liczbe osob maja to do siebie, ze potrzebuja jak najwiekszej liczby partii. Obtowalbym za conajmniej szecioma. Kwestia zastanowienia sie, jak ta dodatkowa ture wcisnac.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Cosmo pisze:Dla mnie mocno watpliwe jest granie 6 bitew na duze punkty druzynowo w dwa dni. Panowie, rozmawiamy o Gorzowie.. Ja wiem ze nasi nowi mistrzowi Polski maja blisko, podobnie Poznan i sam Gorzow ;> Ale jak wy sobie wyobrazacie powrot pociagiem np do Trojmiasta po trzech bitwach w niedziele a w poniedzialek od rana do pracy?
O Slasku juz nawet nie wspominam bo przyjechalyby chyba tylko malolaty ktore maja wolny wrzesien na wakacje. A gdzie Krakow czy Lublin.. Ogarnijcie sie, juz i tak jest w chuj problemow zeby zlapac pociag w niedziele przy dwoch bitwach i wiele osob nie dogrywa piatej bitwy zeby zdazyc. Wezcie to tez pod uwage, a nie tylko na parcie 'wiem ze bylismy, lepsi, tylko bylo za malo bitew zeby to udowodnic'. Zgadzam sie z tym ze te piec bitew przy takim ukladzie to moze byc malo, ale wezcie tez pod uwage szerszy krag okolicznosci towarzyszacych graniu.
=D> =D> =D> Lepiej bym tego nie ujął. Już w tym roku niektórzy z nas musieli kończyć bitwę o 17 bo o 17:40 był ostatni pociąg. A sobota ? Teraz kończyliśmy bitwy o 21 (i to z batem w postaci ochrony), a gdyby tak grać do 1 w nocy od samego rana ? No bez przesady!! Już teraz po tych 5 bitwach na weekend człowiek czuje się jak wypluty, a jeszcze jedną ? Bleeeeeee

Powiem wprost co o tym sądzę: parę osób z "topowych drużyn" uważa, że powinni byli zająć lepsze miejsce, ale nie zajęli bo było za mało bitew/za dużo drużyn, i gdyby było więcej to by zajęli lepsze miejsce. Sorry, trzeba było cisnąć wszystkich 65-35, dopchać się na pierwszy stół i udowodnić kto tu jest najlepszy.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Najprostsze rozwiązanie to zaczynać wcześniej bitwy w niedziele... i nie ma że głowa boli po imprezie. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Harry101
Mudżahedin
Posty: 319
Lokalizacja: Nemezis Warszawa

Post autor: Harry101 »

Najwięcej racji ma Karlee... Nikt nikomu nie bronił zrobić 5x65... każdy ma taką szansę. Dziękuję, koniec dowodu.

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Dzięki wszystkim za turniej, grało się przyjemnie. Gratulacje dla Animosity za zwycięstwo. No i szacunek dla b_sk za organizację tego wszystkiego.

P.S.Wielkie dzięki chłopakom z frontu za weekend spędzony w zajebistej atmosferze!

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

karlee pisze:
Powiem wprost co o tym sądzę: parę osób z "topowych drużyn" uważa, że powinni byli zająć lepsze miejsce, ale nie zajęli bo było za mało bitew/za dużo drużyn, i gdyby było więcej to by zajęli lepsze miejsce. Sorry, trzeba było cisnąć wszystkich 65-35, dopchać się na pierwszy stół i udowodnić kto tu jest najlepszy.

Ja też jestem z topowej drużyny o niewyżytych ambicjach? Miło mi.
Mniej zajęć „około-battlowych”, groźba karniaków w pierwszej rundzie (odłożona na drugą rundę po protestach kapitanów) – i trzecia runda w Niedzielę w Gorzowie zakończy się o 18-tej. Chcecie się założyć?
Chyba, że „wszystko musi być jak zawsze”.
Musi, to musi.
Na świecie ludzie uważają, że „nie po to tak daleko jadę, żeby zagrać tylko pięć partii” i obrazili się, jak w trosce o ich zdrowie proponowałem żeby nie rozgrywać sześciu.
Wartościowanie – męska sprawa.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1876
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Gratki dla Animosity, podziekowania dla B_Sk i ekipy.
Super, ze Gorzow za rok robi DMP poza Polconem.

Dzieki za gre mojemu teamowi, jako kapitan odpowiednio motywowalem druzyne do dobrej gry, ale niestety chlopaki nie podolali i obessalismy :(.
Moje statsy:
WoCh 0-1-4 28punktow, zdecydowanie udany debiut nowa armia na masterze. :mrgreen:

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Ziemko pisze:6 bitew w sobote i niedziele przy 5 osobowych skladach to chyba najlepszy wybor. Zalosne jak dla mnie jest wymyslanie jakich chorych skladow 7-8 osobowych nie wiadomo po co , co to mialoby niby zmienic czy polepszyc?
5 graczy = VC, Demony, DE, Lizaki + coś (ew jeszcze jedno cos)
8 graczy = to co wyzej + 4x coś, wiecej finezji :)

ale oczywiscie rozumiem kluby ktore na tyle sie nie wystawia, 6 bitew - 5 graczy to dobry poczatek

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

karlee pisze: =D> =D> =D> Lepiej bym tego nie ujął. Już w tym roku niektórzy z nas musieli kończyć bitwę o 17 bo o 17:40 był ostatni pociąg. A sobota ? Teraz kończyliśmy bitwy o 21 (i to z batem w postaci ochrony), a gdyby tak grać do 1 w nocy od samego rana ? No bez przesady!! Już teraz po tych 5 bitwach na weekend człowiek czuje się jak wypluty, a jeszcze jedną ? Bleeeeeee

Powiem wprost co o tym sądzę: parę osób z "topowych drużyn" uważa, że powinni byli zająć lepsze miejsce, ale nie zajęli bo było za mało bitew/za dużo drużyn, i gdyby było więcej to by zajęli lepsze miejsce. Sorry, trzeba było cisnąć wszystkich 65-35, dopchać się na pierwszy stół i udowodnić kto tu jest najlepszy.
W 200% procentach zgadzam sie z Karolem. Nic dodac, nic ujac. "Nie po to jade 350 km, zeby sobie po prostu pograc" - rowniez po to, by spotkac sie z ludzmi, posmiac, popic i odeprzec atak gliniażerii. Turnieje sa tez dla casuali. :)

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Chyba, że „wszystko musi być jak zawsze”.
A po co zmieniać coś, co jest dobre?
Na świecie ludzie uważają, że „nie po to tak daleko jadę, żeby zagrać tylko pięć partii” i obrazili się, jak w trosce o ich zdrowie proponowałem żeby nie rozgrywać sześciu.
ETC to składy 8 świrów z każdego kraju. Na DMP jest 50 osób, które mają parcie na ligę i 250, dla których to po prostu fajna zabawa ale nic ponadto. Wątpię, żeby np. tacy Śląscy Ekstremiści przyjechali na DMP, kiedy będą musieli dołożyć do składu jeszcze dwóch klimaciarzy (a skąd?) i wszyscy będą musieli wziąć sobie urlop. Raczej to oleją. Dla normalnych ludzi są rzeczy ważniejsze od DMP :)
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3675
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

Zdecydowanie jestem przeciw większym drużynom.
Pavulon, jak i pewnie wiele innych drużyn, to po prostu dobrzy kumple, którzy nagle musieliby na siłę dokoptowywać nowych graczy.
A tego po prostu nie chcę.

Więcej bitew? Już 5 bitew to jednak sporo, gdy masz do przejechania 200 czy 300 km w obie strony. Musicie pamiętać, że bardzo wielu graczy pracuje zarówno w piątek, jak i w poniedziałek.

System jest dobry i nie ma co go ruszać. Że czyjeś ambicje nie zostały spełnione to nie znaczy, że po prostu ktoś inny nie był lepszy.
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

O ile osobiście nie przeszkadzały by mi i 8 osobowe składy (pewnie ze dwa ziomalskie byśmy wystawili), o tyle przemawia do mnie osobiście oburzenie ludzi, którzy byliby zmuszeni brac do składu najemników - po to jade 350 km, zeby pograć z ziomalami a nie z kimś tam. Ale czy aż takim problemem byłoby dolożenie JEDNEJ osoby do skladu?

Ale z drugiej strony - zwiekszenie liczby bitew o jedną (trzymam kciuki za rogatego że ich koncepcja 3-dnia przewiduje rozklad bitew 1-3-2) daje nam dobre sortowanie około 64 drużyn, a za rok bedzie zapewnie niewiele więcej (zakładając wzrost o ok 30-40 osób rocznie - ok 70-75). 5 osób / 6 bitew też powinno dac radę.
marek golan pisze:WoCh 0-1-4 28punktow, zdecydowanie udany debiut nowa armia na masterze.
u mnie podobnie - 0-3-2, 35 pts, pozamiatałem :P
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

Jankiel,powoli zwiekszamy liczbnosc-juz 6.
pewnie przyszle DMP tez odwiedzimy o ile nie bedzie jakis rewolucji.

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Marek Golan pisze: WoCh 0-1-4 28punktow, zdecydowanie udany debiut nowa armia na masterze. :mrgreen:
Marek niszczysz :D

Cos na szybko ode mnie ;).

Jako kapitan v-ce mistrzowskiego składu dodam od siebie ze czujemy jednak lekki niedosyt. Ale tak po prawdzie to sami nie gralismy z duzo bardziej renomowanymi druzynami niz Animosity, wiec czemu po nas nikt nie jedzie ;).
Niemniej do tej pory obronca tytułu nie stawał nawet na podium, nam się udalo przełamać to fatum, ale wierzę ze reguła pucharu w Gdańsku co drugi rok nie zostanie zachwiana.
A co do samego konwentu podzielam zdanie wszystkich przedmówcow ;).
Pozdro dla całej mojej ekipy, dobrze że ciągneli skład do góry bo rzucałem slabo jak prawie nigdy :D, chyba tylko nieszczesne Euro jak byłem kapitanem bylo ciekawsze :D.

P.S. do Sola :D, jednak źle policzylismy tamten kombat jak sie przegrywa o 10 to rzut 3 jednak Cie nie ratował :D. (To tylko tak zeby było troche po mojemu ;))
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

ja w kwestii renomy podzielam zdanie Furiona, coraz bardziej sie wszystko wyrownuje, ludzie biora coraz bardziej giete rozpy, pisanie o tym ze nie gralismy z bardziej renomowanymi druzynami jest dla nich lekka wrzuta, z ktora sie nie zgadzam

ODPOWIEDZ