Zapowiedzi, plotki - co nowego w Vampirkach

Vampire Counts

Moderator: misha

Zablokowany
Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Szaman kiedy bedzie kolejna porcja oficjalnych przeciekow z Twojej strony?
jakie sa wytyczne? :D
Mozesz cos ciekawego napisac przed nowym rokiem, czy mamy czekac do pierwszego stycznia by usłyszec jakas noworoczna nowine ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

mam nadzieję, że nie będziemy musieli czekać aż do noworocznego orędzia :P
może by tak jakaś szopka bożonarodzeniowa?
z pewnością jesteśmy już gotowi na kolejną porcje przecieków!
a zacznijmy od małego kroczku:
w ilu procentach przytoczone przeze mnie przecieki z warseera są prawdziwe?
a) 70%
b) 80%
c) 90%
Obrazek

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Szkielety staną się bezużyteczne w obliczu tanich dobrych core(wilki niby tańsze, ghule 2 ataki poison t4) szkieli nikt nie uzyje bo po co masz zombi z bonusami + cart+wilki+ghule....szkielom wróże odstawke no chyba że coś jest ukrywane :p

grzech76
Mudżahedin
Posty: 267
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: grzech76 »

Kal_Torak pisze:Teraz gdy mówi się o ASF w promieniu 6/12 cali z możliwością jego zwiększenia dla armii wampirów - nie wątpię, że jest to prawdopodobne.
hmmm... z tego co zauważyłem, to plotki są różne co do tego, i w ostatnim dziele zebranym jest napisane: Corpse Cart: (...) 1) Gives the zombies pulling it the Always Strike First special rule.

byłoby teraz fajnie jakby ktoś rzekł, czy jest prawdopodobnym, że będzie to "upgrade" do jednostki, czyli coś co do jednostki może się dołączyć zwiększając jej wartość bojową a jednocześnie w pewnych okolicznościach chadzać będzie samo dając te inne bonusy.

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

niewiem czy zauważyliście ale jest plota że carta można wstawiac w klocek zombich na zasadzie bella u skawenów miodzio

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Czyli cart w klocku zombi i cały unit ASF.

Cóż fajniejsze było ASF dla Grave Guards z great weapon w jakiejś tam odległości od carta, ale lepszy rydz niż nic.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Szaman pisze:spoko, to bzdury :roll:
Uff.
W ogóle co się stało z GW? Ostatnie trzy książki (CSM, HE, Orks) zostały przedpremierowo sprezentowane w limitowanym (grubością łącza) nakładzie środowiskom internetowym :badgrin: , a posiadaniem nowego AB VC w wersji PDF jakoś nikt się nie chwali. Czyżby kanały zostały uszczelnione, tj. tłumacze z krajów bardziej na południe* dostaną wersję do tłumaczenia razem ze światową premierą anglojęzycznej? :lol:

* - najbardziej prawdopodobne kraje, z których wyciekły PDFy z codexami przeznaczone dla tłumaczy to Włochy, Hiszpania i Francja
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl


Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »

... aż wstyd mi za to co napisałem wcześniej...

Jednostka miażdży!!!

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Uczmy sie na błędach. Wcześniejsze zdjęcia jednak w żaden sposób nie odzwierciedlamy wyglądu tej jednostki. Szkoda że to tylko command group (lub aż ;) ), ale jeśli tak sie prezentuje cały oddział... miodzio ;)

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Shinue pisze:może by tak jakaś szopka bożonarodzeniowa?
szopka to juz tu jest :wink:
Shinue pisze:w ilu procentach przytoczone przeze mnie przecieki z warseera są prawdziwe?
nie wiem, nie czytalem ich :mrgreen:
Tomash pisze:W ogóle co się stało z GW? Ostatnie trzy książki (CSM, HE, Orks) zostały przedpremierowo sprezentowane w limitowanym (grubością łącza) nakładzie środowiskom internetowym :badgrin: , a posiadaniem nowego AB VC w wersji PDF jakoś nikt się nie chwali. Czyżby kanały zostały uszczelnione, tj. tłumacze z krajów bardziej na południe* dostaną wersję do tłumaczenia razem ze światową premierą anglojęzycznej? :lol:

* - najbardziej prawdopodobne kraje, z których wyciekły PDFy z codexami przeznaczone dla tłumaczy to Włochy, Hiszpania i Francja
zgadza sie. plotki plotkami, ale wrzucenie calych ksiazek do sieci to bylo juz przegiecie. dlatego obecnie nie ma nawet oficjalnego PDFa - ja wampiry mam w quarku... oczywiscie to zaden problem przerobic quarka na pdfa, ale chodzi tu raczej o podejscie.
nie chce mowic "a nie mowilem" :wink:
a i tak uwazam, ze mozna ich duzo bardziej dopiescic.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
okurdemol
Wodzirej
Posty: 695

Post autor: okurdemol »

Kwestia gustu. Przy metalowych wzorach BD na konikach, to ci są obrzydliwi. Mi się bardzo, ale to bardzo nie podobają. Zarówno malowanie jak i wzór(może poza konikiem) wywołuje u mnie odruch wymiotny. Mam nadzieję, że przynajmniej są to metale.

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

mnie sie tez srednio widza, ale moze to kwestia pomalowania, od poczatku jak widzialem te zdjecia po prostu nie podoba mi sie za duzo czerwieni na figurkach a te w niej plywaja

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Dla mnie zajebioza są dzień do nocy z tymi niewyraźnymi zdjęciami z przed "lat" kafary 2 woundy blood dragoniki chaosyckie troche ale to nic

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

a mnie się i tak nie podobają :lol2: najbardziej śmiechowy jest 1 który kica jak królik .Trzeci natomiast ma pozę geparda w pełnym pędzie :lol2:
Może i dynamiczne ale jak na nie patrze to :lol: :lol: :lol: :lol:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

czepiasz sie :lol2: to są grater nightmary w pełnym galopie cięzkie konie bojowe co mają jechac jak ped...... elton johny\???

Awatar użytkownika
okurdemol
Wodzirej
Posty: 695

Post autor: okurdemol »

Ale kicać, jak nie przymierzając kozy, też nie powinny. A niestety tak to wygląda. Zwłaszcza wzór z pierwszego i trzeciego linku, ma pozę typowo koziołkowatą.

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

za duzo inspiracji w world of warcraft tam tez była jazda koziołkowata :lol2:

Z drugiej strony skaczą tak bo są narowiste i trudne to opanowania same najchętniej by rozjechały wroga po co im jeździec kwas ale wytłumaczenie zawsze jest

Awatar użytkownika
viatroof
Chuck Norris
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viatroof »

Kurczę, też dużo nie zyskali na tych zdjęciach nie zyskali... W takich kolorach i zbrojach to ja sobie raczej korniki wyobrażam: P

Zorba_the_Greek
Wałkarz
Posty: 65

Post autor: Zorba_the_Greek »

Te koniki to faktycznie mają jakieś spazmy... może coś zeżarły...

Ten corpse cart to mi się coś zdaje że będzie faktycznie w jednostce zombie (na zasadzie screaming bella), i powinien dawać ASF tylko swojej jednostce. Przenoszenie ASF na gravów spowoduje, że będą prawie nie do ugryzienia- wygrać z tym się będzie dało, ale sypnąć cały klocek już z trudem. Ciekawe co jeszcze w kwestii tego ASF dla bohaterów będących w oddziałach. Sensowne byłoby dawanie ASF tylko zombiakom- nie mogą do nich dołączać bohaterowie (podobno), a 2S i pewnie 2WS spowodują że to nie będzie wcale groźne. Stąd pasowałby niski koszt carta. A w x calach wokół to może to marsz dawać, i wtedy jest wyważone.

Ciekawi mnie też, czy będzie można brać lore of death na nekrosach albo wampirach? Plotka głosi, że będzie przedmiot który pozwoli wziąć dowolnego lore'a. Ale czy tak na starcie się będzie dało deatha wziąć?

I jeszcze kwestia Vargulfa. Jakby to miało 5US byłoby naprawdę mocne. Ale zapewne będzie miało 4 (i 4W), co zdecydowanie zmniejszy liczbę potencjalnych zastosowań (będzie strach przed sypaniem po przegranej walce). Wtedy lepszym wyborem będzie Black Coach.

Ciekawe, czy ghule będą mogły dawać flee. Z przecieków wynika że mają zasady undeadów, ale niby nie są martwi... Inna kwestia- czy będzie im można dać FCG?

I jeszcze mnie ciekawi czy wilkom zostanie zasada slavering charge. Było to miłe, bo 1 atak z 3WS to trochę słabo mimo wszystko.


Może w ramach prezentu świątecznego rozwiejesz te wątpliwości, Szamanie? Może być nawet 24 grudnia, zaraz po pojawieniu się pierwszej gwiazdki... :-)

Zablokowany