Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Re: Hearthstone

Post autor: Afro »

Na koniec każdego sezonu dają teraz skrzynkę (jak za arenę), zawartość zależy od ranku jaki wbijesz w danym sezonie.
Lepiej? ;D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

lepiej :)

dobrze widze ze mozna za pyl kupowac karty z dodatku?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Dobrze widzisz.
Tylko karty z podstawki i karty z przygód* nie dadzą sie wystrugać.

*) mozna wystrugac sobie złote wersje kart z przygód, ale tylko tych, które juz sie ma i tylko po zaliczeniu poziomów heroicznych.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Karczemna bójka zj...na kompletnie - zmaszczony balans do cna. Jedna postać nie ma szans z drugą praktycznie...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

smiejagreg pisze:Karczemna bójka zj...na kompletnie - zmaszczony balans do cna. Jedna postać nie ma szans z drugą praktycznie...
Co Ty gadasz. ja na razie dostalem lowce 3 razy maga 3 razy i wygralem wszystko. Tylko przyznam ze raz na farcie, bo mialem juz dostac wpeirnicz, ale dostalem konika z szarza za porownanie, a wczesniej z losowego czaru dostałem + 3 atak dla miniona iwec "siadło" :D

Ale grac sie da :P

Macie upolowane juz jakies karty z dodatku> ja caly czas kminie co pylowac, ale chyba bez legend sie obejdzie (przecietne) i cisne aggro shamana
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Hunter w brawlu ma trochę do przodu wg mnie, bardzo dobra kontrola i wygar. Mag potrzebuje trochę za dużo czasu, żeby zacząć.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Podoba mi się karta 2/1 szarża boska tarcza za 3. Myślę, że zastąpi goblina w face hunterze. Ogólnie fajny dodatek, dużo bardziej zbalansowany niż GvG.

_reszka
Chuck Norris
Posty: 556

Post autor: _reszka »

Fajny, mocno zmieni talie. Nawet nie chodzi o talie wyłącznie/prawie wyłącznie na dodatku, ale dużo kart będzie "grało" w różnych deckach.

Ja wybiegam myślą, jakie zastosowanie znajdzie się dla Imperatora, bo obniżanie kosztu na nowych kartach swoje z pewnością zdziała.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Fajnie by było jakby jako kontra dla inspire dali jakiś dodatek, gdzie przeciwnik będzie dostawać jakieś kary za używanie hero power :)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

-Qc- pisze:
smiejagreg pisze:Karczemna bójka zj...na kompletnie - zmaszczony balans do cna. Jedna postać nie ma szans z drugą praktycznie...
Co Ty gadasz. ja na razie dostalem lowce 3 razy maga 3 razy i wygralem wszystko. Tylko przyznam ze raz na farcie, bo mialem juz dostac wpeirnicz, ale dostalem konika z szarza za porownanie, a wczesniej z losowego czaru dostałem + 3 atak dla miniona iwec "siadło" :D
Zawsze byłeś genialny :mrgreen: ... Pograłem trochę więcej w Bójkę... Faktycznie - kwestia tego, co się dostanie na starcie. A startu często nie ma wgl z uwagi na sporo kart wymagających dużo many... Jakoś jednak mnie ta bójka nie bierze, wolę talie do zbudowania...

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Talie sa bardzo zbalansowane, oboma wygralem tyle samo razy. To nie to samo co rag vs nef.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Ziemko pisze:Talie sa bardzo zbalansowane, oboma wygralem tyle samo razy. To nie to samo co rag vs nef.
+1
Do tamtych nie ma co porównywać :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Fakt - jak na pierwsze 10 partii 6 wygrałem jednym i 4 przegrałem drugim, wydawało mi się, że brak balansu i będzie powtórka z tamtej pary, ale balans jest...

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Mógł by mi ktoś przybliżyć z grubsza, jak wyglądają turnieje hsa na konwentach? Nigdy w czymś takim nie brałem udziału a mam zamiar i fajnie byłoby się dowiedzieć, z czym to się je.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Brawle bardzo lubie. Ten też jest spoko tylko szkoda że tylko dwie klasy. Inspire i joust wygląda w tej gierce dobrze ale nie wiem czy wytrzyma zderzenie z aggro czy mechami
Obrazek

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

Jedno po dzisiejszym dniu mogę powiedzieć. Blizzard musi coś zrobić z tymi agro deckami na kilkanaście gier wszystko agro mage,hunter,paladin, warlock jest to już tak nudne, że rzygać się chce. Takie klasy jak priest shaman nie istnieją....
PiotrB pisze:Oczami wyobraźni widzę te tłumy i uśmiechniętego Sola podającego kiełbaskę ...eh ...bezcenne :)

Lucid
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128
Lokalizacja: Poznań/Słupsk

Post autor: Lucid »

polecam sprawdzić co się mówi. Imho priestem teraz najłatwiej wbić legend, na rank 3 ok 60-70% wr mam teraz
Obrazek
WoC W9 D1 L6

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ja gram aggro shamanem :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Necromanter pisze:Jedno po dzisiejszym dniu mogę powiedzieć. Blizzard musi coś zrobić z tymi agro deckami na kilkanaście gier wszystko agro mage,hunter,paladin, warlock jest to już tak nudne, że rzygać się chce. Takie klasy jak priest shaman nie istnieją....
Akurat dobrze złożony priest to jedna z lepszych kontr na aggro wszelkiego rodzaju :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

Jakoś nie trafiam na tych priestów
PiotrB pisze:Oczami wyobraźni widzę te tłumy i uśmiechniętego Sola podającego kiełbaskę ...eh ...bezcenne :)

ODPOWIEDZ