Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Re: Hearthstone

Post autor: smiejagreg »

Andrzej pisze:
Necromanter pisze:Jedno po dzisiejszym dniu mogę powiedzieć. Blizzard musi coś zrobić z tymi agro deckami na kilkanaście gier wszystko agro mage,hunter,paladin, warlock jest to już tak nudne, że rzygać się chce. Takie klasy jak priest shaman nie istnieją....
Akurat dobrze złożony priest to jedna z lepszych kontr na aggro wszelkiego rodzaju :)
+ 1 Aggro wtapiają bez szans z wieloma deckami ...

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gram tempo magem i dragonladinem - bez problemu sobie przy srednim rozdaniu radze z aggro. Win ratio mysle 60-65%. Aczkolweok nie zmienia to faktu, ze aggro deki zabijaja kreatynosc, bo nimi kazdy debil pografi grac.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemo ale patrząc to tempo mage od 3 tury rozpoczyna katowanie większości aggro :D

A ja stwierdzam, że Patron jest broken ale póki co mam nim 3/10 xD nie ogarniam decku mocno. Będę dalej trenował aż zrobię questy :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9483
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Kery będzie mozna craftować! chce moje drawy i leczenie do shamana! :D

Co do patrona, to grałem, ale bez tego orka-legendy to nie chce działac :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Tempo w zaleznosci jak zlozone i jaka pierwsza reka. Pierwsze 3-4 tury sa decydujace.

To co dzis premiera turnieju ?

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Tak, bodaj o 19, ale to tylko plota.

1900 golda wyfarmione. Oby bogowie kart byli łaskawi dziś.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9483
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Nie wiem, ja patrze tylko pod aktem szamana i nowe karty są spoko - ale lece raczej na 2xtotem, 2xdraw, 1xleczenie i moze ten hipek przyzywajacy losowy totem. mam 505 pyłu wiec opcji ciut mniej - ale generalnie niewiele mnie tam porywa :D

ten 2/1 z tarcza i szarza jest tez spoko
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Generalnie duzo mniej dobrych kart niz w GVG.

Bede z pylu robil : legenda boostujaca hero power, 2xsmoki za 4 (fajnie mi sie gra dragonladinem a ta karta to duzy boost), karty do kombosa dla maga do inspire, zestaw pod totemicznego szamana. 2000 golda i 4,5 pylu powinno styknac. Mam nadzieje, ze w paczkach cos z potrzebnych rzeczy siadzie.

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Przejrzałem te karty i na pierwszy rzut oka takie wnioski.
Klimatyczne decki wracają do łask.
Piraci, ogry, paladyn na rekrutach srebrnej dłoni, warek na broniach. Wszystko to dostało solidnego buffa.
Wreszcie dopracuję mojego pirate rogala :twisted:
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Piraci dostali solidnego buffa. Ten pirat za 1 i legenda wygladaja fajnie. Az sam rozwaze czy nie zrobie sobie kiedys , tylko nie mam tych epikow ani legendy, a sa dosc mocno grywalne.

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

-Qc- pisze:Kery będzie mozna craftować! chce moje drawy i leczenie do shamana! :D

Co do patrona, to grałem, ale bez tego orka-legendy to nie chce działac :P
W Grimm Patron decku nie gr się Groma Hellscreama ;p Poza tym to jeden z najbardziej op decków ever. Nawet patrząc po scenie turniejowej Archon Team League Championship, praktycznie kazdy team miał deck Grimma :wink:

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9483
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

musialbym zrobic naxramass :) death bite. A tak w ogóle to widze ze do shamana np gora by mi sie bardzo przydała. A goldy poszly na areny - zły pomysł :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Wiadomo czy bedzie premiera dzis czy nie ?

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Podobno o 19:00 aczkolwiek przypominając premierę GvG (opóźniona o kilka godziny) może być inaczej :wink:

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9483
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Jedziemy :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

na razie to chyba serwery padają, bo nie mogę się podłączyć do hs'a ;D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

No połowa ludzi tak ma :wink: Przeciążone serwery ;p

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Czy naprawde zarabiajac krocie na graczach, widzac ten sam problem z kazda premiera nie moga sie do tego przygotowac? Ehhh...

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

To kwestia ekonomii, bez sensu wydawać dodatkową kasę na dodatkowe serwery/upgrade'y, jak takie obciazenia sa tylko przy premierze dodatkow :)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9483
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

zadazylem pocraftowac troche i dup pa pa rampampam nara :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ