High Konwersje

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pretor
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Re: High Konwersje

Post autor: Pretor »

Eltharion: pełny no offence, ale ile ty masz lat?

sry za offtop, ale nie wytrzymałem...

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

Jeśli idzie o wyjątkowe figurki to polecam GameZone

orły zajebiste - w szczególności jak się temu lecącemu bokiem doda skałkę i przyklei pod kątem
Soceress with grimour - piękna figurka która z powodzeniem służy mi za arcy z BoH
Hero with Phoenix - robi za dowódce PG

teraz zastanawiam się nad kupnem 5 lekkiej kawalerii DE i zrobić z nich Elyrionów - znacznie lepsze figurki niż GW a cena ta sama
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
Master of reality
Oszukista
Posty: 833
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Master of reality »

Mam do was pytanie, a raczej prośbę: Moje elfy stoją na podstawkach stylizowanych na kostki brukowe. Wygląda to fajnie ale w sumie monotonnie, dlatego chciałbym jakoś je urozmaicić ale jakoś nie mam pomysłu i liczę na waszą pomoc w tej kwestii. (niestety nie mam aparatu więc nie mogę wam ich pokazać :( )
I sold my soul for rock'n roll

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

Zwolin pisze:Jeśli idzie o wyjątkowe figurki to polecam GameZone

orły zajebiste - w szczególności jak się temu lecącemu bokiem doda skałkę i przyklei pod kątem
Soceress with grimour - piękna figurka która z powodzeniem służy mi za arcy z BoH
Hero with Phoenix - robi za dowódce PG
podłączam się, naprawdę GZ daje radę, Hero with phoenix jest mistrzowski (można by sie przyczepić jedynie do WOWowej broni - jakby ktoś nie widział całości to ten jego miecz ma jeszcze ostrze z drugiej strony, ale to łatwo naprawić), no i wygląda przy innych HElfach jakby miał S5, T5 i AS 0+ :) ale dla mnie wybitny. Mogę też polecić tego sztandarowego winged cavalry, chociaż model trudny do sklejenia ale na żywo jest naprawdę świetny, u mnie będzie robił za BSB jak już z nim skończę.

Swoją drogą czy ktoś miał w łapie modele jeźdźców na orłach z GZ? Pytam bo fajni jako bohaterowie na orle, ale nie wiem czy na żywo nie wyglądają zbyt woodelficko, bo w końcu to z ichniej linii modeli.

pzdr
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
Ukalez
Falubaz
Posty: 1212
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: Ukalez »

Master of reality pisze:Mam do was pytanie, a raczej prośbę: Moje elfy stoją na podstawkach stylizowanych na kostki brukowe. Wygląda to fajnie ale w sumie monotonnie, dlatego chciałbym jakoś je urozmaicić ale jakoś nie mam pomysłu i liczę na waszą pomoc w tej kwestii. (niestety nie mam aparatu więc nie mogę wam ich pokazać :( )
A chciałbyś całkowicie zmieniać, czy coś dodawać do tych kostek brukowych??
Havelock pisze:Swoją drogą czy ktoś miał w łapie modele jeźdźców na orłach z GZ? Pytam bo fajni jako bohaterowie na orle, ale nie wiem czy na żywo nie wyglądają zbyt woodelficko, bo w końcu to z ichniej linii modeli.
IMO wyglądają zbyt WEficko, mam natomiast samego orła GZ i jest mega, faktycznie jest to wielki orzeł a nie orzełek GW. Pewnie kupię za jakiś czas 2.
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także.

Shino: "Rb strona67 jakbys szukal zrodla"
Żaba: "raczej 65 jeśli już"

I love this game... :D

Awatar użytkownika
Master of reality
Oszukista
Posty: 833
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Master of reality »

Ukalez pisze:A chciałbyś całkowicie zmieniać, czy coś dodawać do tych kostek brukowych??
Dodać. Myślałem o jakiejś studzience kanalizacyjnej :D
I sold my soul for rock'n roll

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Mogę też polecić tego sztandarowego winged cavalry, chociaż model trudny do sklejenia ale na żywo jest naprawdę świetny, u mnie będzie robił za BSB jak już z nim skończę.
potwierdzam, kupiłem go niedawno od kolgi elmailera prezentuje się bosko. U mnie też będzie służył za BSB ;)
Wcale mi się go trudno nie sklejało, wręcz banalnie. Myślałem, że spędzę nad nim z godzinę, a skleiłem go w niecałe 5 minut. Szkoda tylko że nie dostałem do niego tarczy
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

dodam do tego sztandarowego na piechotę - świetna figurka i też nadaje się na bsb
kawaleria moim zdaniem znacznie ciekawsza od silverów GW, cięższe konie z bogatym rzędem, dzięki czemu może się fajnie prezentować jako Dragon Princes

tylko tu nie specjalnie mówimy o konwersjach, figurki Gamezone są po prostu lepsze, bardziej wymagające przy malowaniu ze względu na bogatsze wzornictwo ale w całości z metalu i po prostu lepsze. Ostatnie fajne figurki do HE GW wypuściło przy okazji lustriańskiej kampanii (trzech magów i trzech herosów), a w 7ed wyciągnęli kilka wzorów, które odpadły z CZWARTEJ edycji - żenua...

Awatar użytkownika
Pretor
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Post autor: Pretor »

Ostatnio przymierzam się do zrobienia oddziału ellyrianów z muzykiem. Konie będą od nowego chariotu (o niebo lepsze od tradycyjnych "kucyków"). No i tu pojawia się kwestia jeźdźców. Myślałem nad oryginalnymi by GW z lekkimi przeróbkami (wymiana włóczni itp.). Wychodzi to jednak dosyć drogo, a chciałbym się zamknąć w jak najmniejszym budżecie. Silveró ciężko będzie przerobić, głównie ze względu na ciężko opancerzone nóżki (z resztą nie powinno być aż tak dużego problemu- części od np. archerów). Dark riderów często robią z glade riderów, ale nie wiem czy nie są oni zbyt "dzicy" :wink:
Jakieś pomysły?

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

ja mam 5 Er zrobionych z koni i ciał elfów od GR :D odetnij płaszczyki, wklej główki od HE (jakies z podłuznymi hełmami najlepiej :D np. od spearów, albo SH)
włucznie od spearmanów dobrze sie spisują jako speary dla fasta, takze też polecam

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Rabsp pisze:ja mam 5 Er zrobionych z koni i ciał elfów od GR :D
Można jakieś foto zobaczyć?

Ciekawy jestem waszych konwersji :)
Wisła Kraków.


Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

świetni, gdyby tylko spearelfy miały włócznie a nie takie lagi to byłoby naprawdę wyśmienicie ;)
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

świetni może nie są, ale ostatnio ubili lorda maga emp w klocku GS :D

te speary to tak nie miałem skąd wziąść, dłonie trzymające włucznie różnią się troche wielkościom od dłoni lewych rąk zacnych panów Ellyrianów :P ale kto zwraca uwage na 0,5mm róznice :D

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Tak jak wyżej. Konwersja spoko, tylko te włócznie... :)

Awatar użytkownika
Ukalez
Falubaz
Posty: 1212
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: Ukalez »

Też myślę nad ER z GR (zresztą jak większość graczy :wink: ) ze względu na cenę i brzydkie figurki ER. Na razie kończę konwersję kotła DE dla kumpla, więc za swoich nie mam jak się zabrać.

Ci wyglądają całkiem sympatycznie :) a oryginalne włócznie GR nie prezentowałyby się lepiej??
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także.

Shino: "Rb strona67 jakbys szukal zrodla"
Żaba: "raczej 65 jeśli już"

I love this game... :D

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Andrzej pisze:Konwersja spoko, tylko te włócznie... :)

Moim zdaniem włócznie dobrze wyglądają :)

Te oryginalne od GR, byłyby zbyt 'leśne'. Chyba. ;)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Pretor
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Post autor: Pretor »

http://zapodaj.net/4d0bdc3fabd1.jpg.html
http://zapodaj.net/15fca325d0a4.jpg.html
Efekty mojej ostatniej pracy. Model w stanie WiP. Nie jestem pewien czy nie wyszedł troszkę zbyt przysadzisty jak na fasta. Zastanawiam się na lekkim liftingiem m.in. rękawów. Co o nim sądzicie?

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Te nogi nie pasują :?
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Master of reality
Oszukista
Posty: 833
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Master of reality »

bardzo fajny. Jest taki ... dumny :wink: Ramiona rzeczywiście można nieco odchudzić bo wygląda jakby nieźle pakowal :wink:
I sold my soul for rock'n roll

ODPOWIEDZ