Figurki ze styroduru?

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Ja dla pewnosci jeszcze raz powtorze: nikt tu nie neguje zabawy ze styrodurem. Mozna to robic slabo jak bohater tego tematu i mozna to robic dobrze jak autor tego cudenka:

Obrazek

Awatar użytkownika
grahnar
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Karkonoska Frakcja Fantastyki - Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: grahnar »

robienie makiet ze sturoduru jak najbardziej TAk ale robienie figurek to żenada... jakkolwiek by one nie były wykonane to i tak będzie to odmiana styropianu czyli jak dla mnie kartonowa armia... :P zawsze można robić z jakieś modeliny jeśli nie stać nas na GS...

aczkolwiek podziwiam typa że mu się chce :D

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Wielkie WOW :shock:

Jest jednak łatwiejszy sposób zrobienia czegoś podobnego. Dzięki formom firmy Hirst każdy może coś takiego zrobić...inna sprawa, że trzeba będzie jeszcze to tak świetnie pomalować.

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Oczywiscie, ze mozna to zrobic z cegielek Hirsta, ale o wiele wieksze wrzenie robi informacja, ze kazda szczelinka byla tu wycinana oddzielnie :D

Awatar użytkownika
Foalooke
Chuck Norris
Posty: 438
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Foalooke »

Rainhold pisze:Wielkie WOW :shock:

Jest jednak łatwiejszy sposób zrobienia czegoś podobnego. Dzięki formom firmy Hirst każdy może coś takiego zrobić...inna sprawa, że trzeba będzie jeszcze to tak świetnie pomalować.
Pozwolę się nie zgodzić.

Styrodur daje inne możliwości niż cegiełki - możesz dowolnie modelować każdą scianę, a nie boleśnie powtarzać układanie tych samych elementów.

Cegiełki natomiast są lepsze przy ruinach i elementach które mają posiadać wnętrze - bardziej proporcjonalne ściany.
http://imperium-i-insze-wojska.blogspot.com/

Modelarstwo + opowiadania o imperium 8)

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Cytat:
A co do kolegi od styroduru, uzbieraj na batalion, albo chociaż na skull pasa, będziesz sobie normalnie grał i bez obciachu


A co do kolegi od powyższego tesktu, uzieraj na mózg, albo przynajmniej na oczy, i przeczytaj temat albo stronke kolesia - on nie ma z graniem i turniejami nic wspólnego ...
Wal się na cyce. Więcej tak do mnie nie pisz. Jak chcesz mi coś chamskiego powiedzieć to prosto w oczy. Mogę Cię zaprosić na turniej do Włocławka np. Jak widzisz ja mu nic chuj...go nie napisałem. Nikomu nie dopier...m i nie rób tego w moją stronę.
P.S. Zwłaszcza na forum.

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

Obrazek
Obrazek

Komentarz "Uzbieraj na batalion, będziesz sobie normalnie grał" świadczy o ignorancji lub wtórnym analfabetyzmie komentującego, który nie podołał zarejestrować informacji, iz twórca tejże kolekcji NIE ma nic wspólnego z graniem i turniejami, a figury swoje tworzy w celach kolekcjonersko hobbystycznych. Mniej więcej tak jakbym Ci powiedział "uzbieraj sobie na miecz i zbroję i jedź na grunwald bo twoje posuwanie figurek na turniejach to żal, żałość i żenada".

Jaśniej i klarowniej się nie da.

p.s. O, Fenix Włocławek, kumpel Corvusa i Drakara? Nie omieszkam sie zjawić prędzej czy później na lokalu we wlocławku, i wierz mi że bez krępacji powtórzę ci to osobiście. Przy okazji challenge :twisted:
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Makieta jest super. Jeśli ten posąg przed tą katedrą też jest ze styroduru to IMO figurki do battla też można zrobić. Na pewno jest to trudniejsze niż rzeźbienie w gsie, bo trudniej coś poprawić. Nie jestem przeciwko takim wynalazkom. Ważne jest raczej nastawienie twórcy. Gdy jakiś gracz robi figurki ze styropianu, modeliny itp. nie starając się, by to figurkę przypominało (na od wal), coś takiego trzeba tępić. Jednak jeśli się stara i mu wychodzi, albo tworzy to na przysłowiową półkę to nie mam niz przeciwko.

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Komentarz "Uzbieraj na batalion, będziesz sobie normalnie grał" świadczy o ignorancji lub wtórnym analfabetyzmie komentującego, który nie podołał zarejestrować informacji, iz twórca tejże kolekcji NIE ma nic wspólnego z graniem i turniejami, a figury swoje tworzy w celach kolekcjonersko hobbystycznych. Mniej więcej tak jakbym Ci powiedział "uzbieraj sobie na miecz i zbroję i jedź na grunwald bo twoje posuwanie figurek na turniejach to żal, żałość i żenada".

Jaśniej i klarowniej się nie da.

p.s. O, Fenix Włocławek, kumpel Corvusa i Drakara? Nie omieszkam sie zjawić prędzej czy później na lokalu we wlocławku, i wierz mi że bez krępacji powtórzę ci to osobiście. Przy okazji challenge

Tak ten "Feniks". Nie omieszkaj w takim razie się zjawić.

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Wróciłem.

Do Jacka_Azaela poszedł PM w sprawie przekleństw.

A ja grzecznie radzę wrócić do tematu i skończyć ze spamem albo temat powędruje do kosza.

Pozdrawiam,

Fanatyk

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Temat zszedl na psy , klodka.

Zablokowany