Galeria Elegancji (up- Danony 15.09.13)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Re: Galeria Elegancji (up- Archaon 27.11.09)

Post autor: Samael »

trudno żeby się nie podobała...jak dla mnie to zajebista :mrgreen: strasznie podoba mi sie ten niebieski (jak sie ten kolor nazywa ??), podstawka też bardzo pomysłowa :wink:
"JOIN OR DIE"

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

pancerz bardzo bardzo fajnie wyszedł do tego skóra twarzy-mistrzostwo
:D
kolor lotek mi nie leży za dużo tego niebieskiego

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Dzięki. Niebieski to Exile Blue (paleta P3, ale może być też Regal blue z Cytadelek) rozjaśniany do Enchanted Blue, a później kilka rozjaśnień Enchanted Blue + skull white.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Sweet!!! Bardzo elegancko rozdziewiczyles nmm :D
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Lenart
Falubaz
Posty: 1194

Post autor: Lenart »

jak malowales skore???

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Rince pisze:Bardzo elegancko rozdziewiczyles nmm :D
Zajebiste sformulowanie :D

Skóra: scorched brown + dwarf flash-> dwa-trzy przejścia do Dwarf flesha-> później rozjaśnienia dwarf flesh+ skull white (czym więcej przejść tym lepiej :) tutaj robiłem cztery-pięć).
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Rion »

Arbiter Elegancji pisze:P.S.: Właścicielowi się podobała.
Zdziwiłbym się jakby się komukolwiek nie podobała :mrgreen:

Jednak mi ostrze miecza wydaje się jakieś dziwne.
Szaty, zbroja, twarz, włosy no i reszta po prostu zajebiście =D>

grab
Wałkarz
Posty: 65
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: grab »

skóra - mistrzostwo
zbroja fajna, nie powala, ale jak na figsa do gry jest aż zadobra
niebieski- albo duszek albo strzały- a tak oba elementy niepasują do siebie
ostrze broni jest najsłabszym elementem- troszkę płaskie
ale i tak szacun za model "tylko do gry"

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Dzięki za komentarze :)
Na deser Abominacja do mojej szczurzej armii. Nie przypomina tej z Artu w Booku ale bo takie było założenie; nie miał być to zlepek garści bitsów wsadzonych do acetonu :D .

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Po skończeniu widzę że jednak przydałoby się jej kilka ropni i innych znamion rozkladu by bardziej pasowała do klimatu Pestience. Ale spoko kolejne dwie będą na pewno lepsze :D :twisted:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

he he - abominacja ciekawa - podstawka 50x50 jest, kolce - są ;) Szacun za ulepienie głowy

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Imho srednia. Glowa za duza w stosunku do korpusu, korpus jakis taki za cienki - jak ona sie porusza, pelza?

Malowanie przyjemne dla oka.
Tak czy siak i tak jest lepsza niz wiekszosc konwulsji prezentowanych na stolach.

Awatar użytkownika
diabloo23
Wałkarz
Posty: 80

Post autor: diabloo23 »

IMO świetna - spełnia idealnie moje wyobrażenie o takim mutancie. Do tego bardzo dobre malowanie (spaczeń!). Wielkie brawa =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Głowa za duża, a oko powinno być imo czarne albo czerwone. Malowanie znacznie poprawia wygląd tej figurki.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Rion »

Mi się średnio podoba, jednak bardzo fajnie byłoby coś takiego spotkać na stole.
Malowanie bordzo fajne(rzeczywiście spaczeń!)

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Głowa fajna, reszta imho nie pasuje, a tak nawiasem, to ulepiłeś ją całą z green stufu?

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Ziemko pisze:jak ona sie porusza, pelza?
No, tak to sobie tłumaczę :)
Janiszek pisze:ulepiłeś ją całą z green stufu?
oczywiście że nie :) ciało jest z modeliny, głowa z poxiliny a futerko, nos, dziąsła i kilka innych szczegółów z GSu.

Co do głowy to z dalszej perspektywy nie wydaje się byś taka wielka, dopiero przy bliższym obejrzeniu, więc nie jest tragicznie. Natomiast co do oka to chyba jednak faktycznie lepsze będzie czerwone.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Rion »

Arbiter Elegancji pisze:głowa z poxiliny
O! Widzę że nie tylko Włoszczowscy gracze lepią z poxiliny :mrgreen:

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Wersja poprawiona:
Obrazek
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Od razu jest bardziej too horrible to die
Obrazek

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

=D> =D> :mrgreen: Bardzo fajna, nawet bez łapek =P~

ODPOWIEDZ