BIAŁY HARDKOR! Warszawa 28.11.2009 Single 2250

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Re: BIAŁY HARDKOR! Warszawa 28.11.2009 Single 2250

Post autor: Siweusz »

Dzięki panowie za turniej, było w pytkę. Z pewnością na Narbuta zawitamy jeszcze niejeden raz. :wink:

Rafix, nastąpi jeszcze drobna korekta terenów przed masterem w Białymstoku.



Pozdro.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

eliah91 pisze:Nie szczyt bezczelności tylko jeżeli Śmiechu mi nie wierzy i uważa że oszukiwałem, to jest jedynym sposobem aby się przekonał że żadnego wałka nie było. Po za tym przed rzuceniem kingiem pojedynku pytał się mnie co ma.
Po raz drugi mu powiedziałem.
Teraz jest po fakcie. To że mi wyślesz rozpe nic nie da. gdyż trzeba ją mieć na turnieju.

A co do tego że pytałem przed chelangem con to logiczne chyba - że przez to nie poszedłem do chelenga, a jak bym mial Twoją rozpe przed oczami to raczej na 100% king nie stał by z boku tylko w srodu regonu :) A no i ciesz sie ze zapomnialem o Klatwie :D bo a nuz widelec bys nie zdal LD i padlba by Ci bardziej wartościowa jednostka niz King ;p
Zapomnialem o niej bo zadko ginie mi Krol, wiec wybaczalne - tak samo jak brak rozpiski, chodz nie pochwalam tego.

Pozdro.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Jedy Knight pisze:
RAFIX pisze:Shino, nie to żebym ci wypominał ale* :wink: , ta mumia powinna zginąć przecież miałem ogień na obydwu bohaterach :twisted: :twisted: :twisted: to by odwróciło wynik tej bitwy

...

*moja wina ze zapomniałem że mumia jest łatwopalna

Zostaw Shino w spokoju. Dopiero jakieś pięć lat gra TK, jeszcze się nie nauczył, że mumie są łatwopalne.
Jak następnym razem będziesz krzyczał, że masz ogień i nie podwoi ran – znaczy, że Alzheimer już 20-latków atakuje albo Shino zapomniał co wróg ma w rozpisce.

Ja sam co prawda kiedyś pozwoliłem Krasnoludkowi oblać terror na 8, na „Zasadzie Henry’go” (to nie moja sprawa – niech sam zna zasady, od tego jest sędzia itd.) Ale nie zamierzam tej zagrywki powtarzać, choć czasem miło być łajdakiem.
No i jeszcze punkty do ligi, sława i chwała - te rzeczy…
jacku nie uwazasz, ze zaczynanie flejma w sprawie sytuacji, ktorej nie widziales... wiem, ze dzien bez flejma to dzien stracony ale bez przesady...

pozatym chyba lepiej piec lat grac armia i nie wiedziec, ze king jest latwopalny niz grac 10 lat w gre i wciaz nie wiedziec, ze obcinanie marszu nie dziala na reform :roll:

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1289
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Panowie tylko nie zapomnijcie poprawić kwestii malowania, nie po to siedzialem do pozna nad ostatnimi skinkami zeby nie miec tych pktow :P
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Shino pisze:.. wiem, ze dzien bez flejma to dzien stracony ...
Tak.
Shino pisze: pozatym chyba lepiej piec lat grac armia i nie wiedziec, ze king jest latwopalny niz grac 10 lat w gre i wciaz nie wiedziec, ze obcinanie marszu nie dziala na reform :roll:
Nie.

Byle wydruk z AB ma wpisane - Flammable.
Ale oczywiście - Have a Nice Flame. :)
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Jedy Knight pisze:
Shino pisze:.. wiem, ze dzien bez flejma to dzien stracony ...
Tak.
Prosimy w innym temacie JJ.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5110
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

SlanesH pisze:Panowie tylko nie zapomnijcie poprawić kwestii malowania, nie po to siedzialem do pozna nad ostatnimi skinkami zeby nie miec tych pktow :P
chłopie a czy ty myślisz że ja wiem jak się nazywasz? :)
bo żadne imię i nazwisko w arkuszu nie przypomina SLANESHa!!!
i na PW wal

Pan Wald (jak pamietam ty grales Imperium) za nie odniesienie stołu również dostaje -20 co nie było uwzg powyżej
:twisted: always Vampire :twisted:

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Gąsior Slaaanesha nie pamiętasz? :P

Spędził z Wami jedną nockę w Wejcherowie :wink: :P
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5110
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

pamiętać pamiętam ale żeby z imienia i nazwiska to dobrze że chociaż JH wszystkich kojarze!! :D
:twisted: always Vampire :twisted:

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

No w sumie, ze Manfred to DANIEL :P to też średnio spamiętac mogę :P :P :wink:
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Fajne bitwy, dzięki wszystkim z którymi grałem.
Zdecydowanie będzie trzeba przyjeżdżać do was częściej.
Gadałem z Fernandem i następnym razem chcemy wpaść w piątek na jakiś melanż i sobotnie granie.
Pozdro.

ODPOWIEDZ