DMŚ - 22/23 maja:2350x5 osób/team 2 dni, 5 bitew!

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Gremlin
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Re: DMŚ - 17/18 kwietnia:2350x5 osób/team 2 dni, 5 bitew!

Post autor: Gremlin »

Laik pisze:A to dziady, nie zupdatowali linka na BP.

Tak w ogóle to dupa straszna z tymi DoW - jak rozumiem chcieli przywalić armiom które nie mają co zrobić z LT. Zamiast zabronić działek i mengili w najmocniejszych armiach poszli na łatwizne i zabronili ich wszędzie... kurw...c!

EDIT.

Po przeczytaniu BP muszę się zastanowić, jest z dupy(mam na myśli ograniczenia dla DoW). Do jutra wieczora zdecydujemy który BP będzie obowiązywał.
prosil bym tylko o nie układanie tego waznego aspektu pod siebie ( Twoje przemyslenia w poście, to sugeruja : ) ) - to jest obowiązujacy BP i bedzie obowiązywał przez najblizsze +/- pół roku.

Mi tam to <><| bo nie gram na działkach dow, i nie przeszkadza mi ze inni graja, co nie zmienia faktu ze i tak bedzie to teraz na wiekszosci turniejów obowiazywało.

pozdro

GoblinNadGobliny
Mudżahedin
Posty: 324

Post autor: GoblinNadGobliny »

Laik, jak bedziesz z BP kombinowac to Cie bede musial wziac na powazna rozmowe w rlu. badz grzeczny.
Obrazek

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Nie no panowie, to że się komuś nowa wersja nie podoba (ja też uważam, że działka są za bardzo ścięte, ale rozumiem intencje LS), to nie znaczy że można sobie grać na starszej. Bądźmy poważni :mrgreen:

Laik - weź jakoś zmenadżuj te niezteamowane osoby, żeby się z tego jakaś całość wyłoniła.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

jak się sami nie skontaktują ze sobą do jutra rana to podziałam.

Co do BP - jak sam Barbarossa napisał, nie jest on jeszcze obowiązujący :P

Mimo wszystko nie podejmę tej decyzji sam - podam tą kwestię pod dyskusję w klubie...

Awatar użytkownika
Torkil
Wałkarz
Posty: 63
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: Torkil »

W razie czego, team sie klaruje:
-młody Kocoń(DE)
-Torkil (Lizaki)
-Gregory(Marek) (DoCh)
-Janiszek (Skaveny)

Czekamy tu oraz na formu Hlosu na resztę chetnych, ew. raz jeszcze podaje numer gg: 996193 (siedzę na niewidocznym zawsze:P)
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2010, o 22:56 przez Torkil, łącznie zmieniany 2 razy.
"tupyn tzlaga anapaq quito qrizliz!!" - Tichi Huichi
JareK pisze:A pisze tak wymagajaco Bo pisze na iPhone a on Sam poprawia mi niektore slowa. I nie zawsze to zauwaze.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Przed chwilą otrzymałem wiadomość od jednego z głównych organizatorów ”Grojkonu” (czyli konwentu na którym odbywają się DMŚ) następującej treści:
Ze względu na uroczystości pogrzebowe prezydenta, które odbędą się w sobotę, cały Grojkon zostaje przesunięty na 21-23 maja.
Jest to spowodowane współpracą z Bielskim magistratem i prośbą prezydenta miasta…


Na własną rękę niczego nie zorganizujemy do soboty więc DMŚ zostanie przesunięte o miesiąc
na 22-23 maja.
Mam nadzieję że dodatkowy miesiąc wyprzedzenia wspomoże frekwencję.

Za zaistniałą sytuację bardzo przepraszam, mam nadzieję że rozumiecie że nic innego nie dało się zrobić.

Laik
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2010, o 20:30 przez Laik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

To było do przewidzenia. ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Kolejny dowód na to, że fajne turnieje powinny odbywać się bez towarzystwa konwentów...
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

ksch pisze:Kolejny dowód na to, że fajne turnieje powinny odbywać się bez towarzystwa konwentów...
+1

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Ta sytuacja jest wyjątkowa.
Jak już wcześniej zauważono w dyskusjach – są też dobre strony takiej współpracy:
- sala na 2 dni z noclegiem z 5zł/osoby
- stoły i makiety(nasz klub ma tylko komplet na 20 stołów)
- czarna robota – transport, ustawienie stołów(terenami sami się zajmiemy), sprzątnięcie jest po stronie konwentu
- dodatki w postaci gamesroomu, konkursów itd.

W maju pogoda powinna być lepsza więc postaramy się zrobić grilla dla uczestników turnieju i może jakiś mecz piłki nożnej.

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Laik pisze: Jak już wcześniej zauważono w dyskusjach – są też dobre strony takiej współpracy:
- sala na 2 dni z noclegiem z 5zł/osoby
- stoły i makiety(nasz klub ma tylko komplet na 20 stołów)
- czarna robota – transport, ustawienie stołów(terenami sami się zajmiemy), sprzątnięcie jest po stronie konwentu
- dodatki w postaci gamesroomu, konkursów itd.
ad 1. Plus
ad 2-4. Niezauważalne dla "UTeCa".

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Myślę że z 4 wieczorem/w nocy z soboty na niedzielę można skorzystać.

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Ja nie twierdzę, że nie ma dobrych stron Laiku, natomiast takie akcje, są wpisane w każdą relację, w której jesteś tylko side eventem. Powiedzmy sobie szczerze - Wy byście turnieju nie odwołali, czyż nie? Ale spoko, termin przesunięty, zobaczymy czy nie będzie clashu z jakimś masterem czy innymi cudami. Ja już teraz wiem, że nie jadę, bo 22 mam ślub kumpla, ale myślę że przeżyjecie i beze mnie :wink:
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

ksch pisze:Ja już teraz wiem, że nie jadę, bo 22 mam ślub kumpla, ale myślę że przeżyjecie i beze mnie :wink:
Mnie prawdopodobnie nie będzie z podobnego powodu :)
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2010, o 21:55 przez c4h10, łącznie zmieniany 1 raz.

Janiszek
Masakrator
Posty: 2032

Post autor: Janiszek »

I co chłopaki, tworzymy teamy jakieś?

Awatar użytkownika
Torkil
Wałkarz
Posty: 63
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: Torkil »

Janiszku zostałeś przygarnięty :P

Nasz dream team poszukuje jeszcze jednego gracza :D
"tupyn tzlaga anapaq quito qrizliz!!" - Tichi Huichi
JareK pisze:A pisze tak wymagajaco Bo pisze na iPhone a on Sam poprawia mi niektore slowa. I nie zawsze to zauwaze.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Jak widać żałoba narodowa, niestety, spowodowała przesunięcie terminu nie tylko DMŚ, więc argument że z konwentami jest problem w tym przypadku nie jest słuszny.
Z plusów, oprócz wyżej wymienionych - konwent funduje nagrody rzeczowe - czyli dyplomy i medale(niby niewiele ale 5 medali to 100 mniej w puli).

Zmiana terminu powinna nam pozwolić przygotować dodatkowe atrakcje, w tym tygodniu będę negocjował z orgami.

Awatar użytkownika
Proch
Chuck Norris
Posty: 364

Post autor: Proch »

Ja widzę kolejny plus! właśnie dowiedziałem się o tym turnieju!! :D

ale czy dobrze rozumiem ideę?
5 graczy w druzynie po 2350, znaczy że każdy z drużyny gra gdzieś na innym stole a później liczy się co każdy z druzyny ugrał i spogląda jaki team najwięcej pkt nazbierał?

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Mniej - więcej tak. Jeszcze są limity punktów do ugrania itp. ale co do zasady to działa tak jak napisałeś.

Awatar użytkownika
Proch
Chuck Norris
Posty: 364

Post autor: Proch »

hmm niech pomyślę.. tedy:
Farmer
Podwys
Proch
Cobra
??? (fudal, wychwa, Darek, Dred, Bizon) :D najbardziej niewiadome osoby zobaczymy który będzie chętny

ODPOWIEDZ