Wojownicy wszechczasow - program TV

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Re: Wojownicy wszechczasow - program TV

Post autor: Manfred »

gdzie można obejrzeć 2 sezon :D

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Piotras pisze:
Domino pisze:
Piotras pisze:ehh, kolejny naprawdę żenujący temat.
Może od razu zróbmy program w TV, kto by wygrał, grupa fanatycznych graczy batla czy żydowscy masoni?

o.O

Poproś tą parszywą istotę, która to śmiała zrobić, by oddała Ci poczucie humoru.

Nie wiem jakim cudem Conan miałby wygrać z Geraltem, Geralt jest zmutowany i ma eliksiry, Conan nie ma szans :D. A Minsc z BG to cienka dupa jest, Korgan i Sarevok go składają jak chcą. Valgar dobrze złożony też. I każdy mag.
Hehe popytaj ludzi z BP, którzy mnie znają. Mam poczucie humoru i to bardzo dobre oraz czasami specyficzne. Po prostu takie coś już mnie nie bawi ;] To jest chyba z 4 forum, z którego regularnie korzystam ;) Takie tematy są śmieszne, do czasu.

Co do baldursa, nie znacie się. Porównajcie se to z postaciami z Tormenta! Pogrom tych wszystkich lalek z BP :P
Dobra, tekstem o Tormencie odzyskałeś mój szacunek, widać, że znasz się Pan na dobrych RPGach :D. Jako wojownik wszech czasów Bezimienny miecie każdego. Tym razem serio. Nie macie szans.

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Tormenta przeszedłem 7 razy, zostały mi jeszcze 2 warianty, które jak będę miał czas zrobię :]
Reszta RPGów to albo po prostu dobre albo słabeee, tylko z fajną grafiką. Taka prawda.
Fallout 1 i 2 rulez! Razem z Planeskejpem ;]

No i cóz, nikt nie ma szans z nieśmiertelnym kolesiem ;]

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

No, oprócz Pani Bólu. Ona go potrafiła załatwić jakimś dziwnym sposobem, mimo że był nieśmiertelny. Czyli wychodzi, że Pani Bólu jest najlepszą wojowniczką wszech czasów :shock: ?

AndreFW
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 171
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: AndreFW »

Człowiek Widmo niszczy wszystkich :!:

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Domino pisze:No, oprócz Pani Bólu. Ona go potrafiła załatwić jakimś dziwnym sposobem, mimo że był nieśmiertelny. Czyli wychodzi, że Pani Bólu jest najlepszą wojowniczką wszech czasów :shock: ?
hmm w sumie... To Rawela dusze potrafiła mu wyciągnąć, więc po części... xD Nie no, proponuje Bezimiennego jednak ,bo Pani Bólu nie wychodziła poza swoją strefę wpływów ;)

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

No Ravela odpada, bo jak już go unieśmiertelniła, do odnieśmiertelnić go chyba nie potrafiła już :D. A nie wiadomo, czy Pani Bólu nie mogłaby wyjść poza Sigil, a skoro potrafi zarąbać na śmierć kogoś nieśmiertelnego... Trzeba by ją brać pod uwagę. Ale w sumie, będę szowinistyczną świnią, głosowania na najlepszego wojownika nie może wygrać jakaś kobieta, zostaję przy Bezimiennym.

cold turkey
Mudżahedin
Posty: 238
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: cold turkey »

Co do Planescape torment to pamietam jak kupowalem w empiku, 159zł oryginał w empiku w czeladzi zdaje sie. Koszulka dodawana do gry byla na mnie za duza bo wzialem XL ale i tak chodzilem. No i pamietam wakacje 2000 jak czekalem zeby z nich wreszcie wrocic i grac, chodzilem po parku i wymyslalem wtedy RPG papierowego tormenta. Gralem wtedy 14hdziennie, a pamietam, ze w tej ostatniej fortecy nie moglem przejsc, bo mialem bardzo malo PŻ bo oddałem wszystko na slupie czaszek poniewaz nie chciałem sprzedac Fjorina rozdowojonego jezyka czy cos takiego. Dopiero rok pozniej w 2001 zrobilem nowa postac maga i przeszedlem.

Wczoraj nie bylo wojownikow, wlaczalem program i nie bylo ? Puls przestal to nadawac ? Czy to moze chodzi o to, ze nowy sezon dopiero jest w produkcji ?
HE 2.5k

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

jeszcze Lotar Pan Kości Nocy może zabić bezimiennego jak się wkurzy więc i on dołączy do grona wojowników.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Warlock
Chuck Norris
Posty: 426
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Warlock »

cold turkey pisze:Wczoraj nie bylo wojownikow, wlaczalem program i nie bylo ? Puls przestal to nadawac ? Czy to moze chodzi o to, ze nowy sezon dopiero jest w produkcji ?
Nadają w czwartki. W środy jest wrestling :wink:

Co do Tormenta to sądzę, że wskrzeszony Vhailor nie musiałby zabić beziego ale z łatwością rozczłonkuje jego ciało i pochowa po wszystkich skrzyniach podsigil. Opcją jest dokarmianie Larwali palcami beziego. A niech się potem obudzi z samą głową :wink:

Vhailor RLZ!

Pozdrawiam Warlock.
"Spam jest sztuką, której nikt nie potrafi zrozumieć" - Anyix

"Pan Bóg nie gra w kości" - Albert Einstein

"Bo gra w Warhammera!" - Sa!nt

mifa40
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 131
Lokalizacja: wieliczka

Post autor: mifa40 »

Według mnie temat do zamkniecia teraz sa bitwy wszech czasów

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

eddie
Chuck Norris
Posty: 409
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: eddie »

Obrazek
MODZIE WYBACZ

ODPOWIEDZ