Euro 2011 - zaciąg

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Re: Euro 2011 - zaciąg

Post autor: Ziemko »

Najslabszymi ogniwami sa imho Robson HE i Kalafior Doch, ktorys z nich pewnie odpadnie.
Dobry pomysl, zeby dac jedna armie wiecej.
Debek/Barbarossa na podstawie czego i kiedy dokonacie ostatecznego wyboru 8 armii?

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Debek/Barbarossa na podstawie czego i kiedy dokonacie ostatecznego wyboru 8 armii?
Wkrótce ruszy podforum i ustalimy wszystko z resztą składu. Chcemy aby pojechała cala 9tka. Jeden z nas w roli coacha.
Kiedy? Myślę, że tak późno jak będzie to tylko możliwe.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

Ziemko pisze:Najslabszymi ogniwami sa imho Robson HE i Kalafior Doch, ktorys z nich pewnie odpadnie.
albo najstabilniejsze ogniwa :wink: zależy od paringów i na kogo mają obaj panowie się szykować, nie wiem czy Duke podoła Wochem (to tylko moja opinia, a właściwie znak zapytania).

Powodzenia Panowie i z tarczą w tym roku 8)
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

To może ja jeszcze dorzucę takie podsumowanko: chciałbym bardzo podziękować wszystkim graczom i organizatorom turniejów, którzy w ten czy inny sposób w projekt "Polska na ETC 2011" się zaangażowali.

Był ogromny entuzjazm ze strony graczy by cisnąć "swoją" armią na zasady ETC, szlifować rozpiski, wymyślać rozkminy i od czasu do czasu ograć selekcjonerów ;) Przesyłane do nas w PMkach pomysły i battle reporty były bardzo ciekawe i też budziły szacunek.

Była moc turniejów na zasady ETC i wielu uczestników tychże.

Była błyskawiczna ewolucja rozp, by dostosowywać się do aktualnie królujących standardów.

Koniec końców stanęliśmy przed bardzo trudnymi wyborami... i staraliśmy się wybrać w sposób najlepszy dla reprezentacji, a przy tym najbardziej obiektywny, by żaden gracz nie miał przeświadczenia, że "jego" armią jedzie ktoś, kto mniej pokazał i załapał się do składu w oparciu o niejasne kryteria.

O naszych wyborach decydowało przede wszystkim:

#1: jakie armie są potrzebne w składzie, jak się dostawiają/wystawiają
#2: jacy gracze tymi armiami mają najlepsze wyniki na zasady ETC
#3: oraz, jeśli graczy mających wyróżniające wyniki na zasady ETC tą armię nie było - jako wersja awaryjna - jacy gracze daną armią mieli/mają historycznie przyzwoite wyniki/doświadczenie, zaś na zasady ETC coś dali radę pokazać.

Mam nadzieję, że wszyscy kandydaci do reprezentacji uważają, że kwalifikacje były uczciwe. Jestem przekonany, że włożony wysiłek tak czy inaczej opłaci się również tym, którzy się nie załapali - w formie lepszych wyników na turniejach i większych szans na dostanie się do składu w następnych latach.

Jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości co do tego, dlaczego nie został wybrany - bardzo proszę o kontakt, nie mamy problemów, żeby udzielić szczerej odpowiedzi.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Najslabszymi ogniwami sa imho Robson HE i Kalafior Doch, ktorys z nich pewnie odpadnie.
ty modzie przebrzydły ty, ja ci dam najsłabsze ogniwo! :evil:

wypluj

:wink:
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

To, ze zajales raz 6te miejsce HE to nie znaczy, ze znasz ta armie dobrze.
Na Bazylu slabo Ci poszlo, dla mnie jestes jesli chodzi o granie "jedna armia" - reliktem poprzednich ETC - bierzemy dobrych graczy, a armie im sie przydzieli.
Chociaz Roberciku - chcialbym sie mylic.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Robson pisze:
Najslabszymi ogniwami sa imho Robson HE i Kalafior Doch, ktorys z nich pewnie odpadnie.
ty modzie przebrzydły ty, ja ci dam najsłabsze ogniwo! :evil:

wypluj

:wink:
Wypraszam sobie takie pomówienia !!! Ziemko to admin a nie mod. 8)
Cytat: "Mod to taki uzytkownik, ktory udaje admina. A prawdziwy admin gardzi modem. I to, ze wy zostaliscie modami swiadczy o tym, ze moze nim zostac ktokolwiek."

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

a ja myśle ze robson sobie poradzi gra tak zachowawczą rozpą że musi dać radę:) z tego co mieli ciężko było wybrać lepszych graczy. Jak kalafior bedzie tak rzucać wardy jak na bobie to też da rade:D Jestem dobrej myśli. \:D/
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

No to mam nadzieję, że reprezentanci pojadą na Arene rozpiskami na Euro. :D
Obrazek

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Ja owszem
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Wszyscy spisujecie Kalafiora na straty, a nie bierzecie pod uwage, ze jako jeden z niewielu w skladzie ma kupe czasu, ogromna zajawke i pewnie najwieksze parcie ze wszystkich kandydatow. Czego nie mozna powiedziec np o Assurze, ktory na 8 edycje zagral ze 3 lokale. Niezaprzeczalnie jest swietnym graczem, ale czy to wystarczy? Czy bedzie mial czas na sparingi, turnieje i wszelkie rozkminy? Nie wiem jak wyglada ta sama kwestia w przypadku Roberta, ale do tej pory zaliczal wylacznie mastery, notabene nie robiac na nich dobrych wynikow, bo z tego co pamietam miejsce w top 10 na bobie daly mu masakry na kelnerach z dalszych stolow w 4 i 5tej bitwie. Ja rozumiem, ze nasze srodowisko jest bardzo hermetyczne i wiekszosc z was komentujac sklad kieruje sie kryteriami typu "kurcze, przeciez to jest wielki pan XXX, ktory w 6 i 7 edycji kladl wszystkich z zamknietymi oczami", ale edycja sie zmienila i takie podejscie jest po prostu slabe. Nie wybieramy prezydenta RP... Chyba mozecie dac mu kredyt zaufania, a nie slepo wierzyc w umiejetnosci starych wyjadaczy. Pisze to dlatego, ze wiem ile czasu Kalafior poswiecil na trening przed bobem. Wynik zrobil swietny i nalezy to docenic. Komentarze tj, "Kalafior jest najslabszym ogniwem" są niesprawiedliwe.

Nie daj sie, Kalafix :) Rowniez zycze powodzenia calej ekipie!

P.S

Mam nadzieje, ze w tym roku wykorzystacie fakt, ze 6 z 8 kadrowiczow to Warszafka. No pain, no gain. Grac do bolu.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Co pokazal Kalafior poza wygraniem Boba? Jasne - wynik super, ale jedna jaskolka wiosny nie czyni.
Jakos nigdy nie zauwazalem go w czolowkach masterow.
Zycze mu jak najlepiej zeby cisnal i zrobil jak najwiecej punktow dla reprezentacji, ale uwazam, ze razem z Robsonem zasluguja na reprezentacje z tej 9tki najmniej. (choc i tak wole w reprezentacji Kalafiora niz Dalmara)

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Ej przestań, Darkowi i bez dogryzania jest smutno :P
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Ziemko pisze:Co pokazal Kalafior poza wygraniem Boba? Jasne - wynik super, ale jedna jaskolka wiosny nie czyni.
Jakos nigdy nie zauwazalem go w czolowkach masterow
I dlatego, ze nie widziales go w czolowkach, mozesz z czystym sumieniem stwierdzic, ze jest slaby w 8edycyjnym graniu? Zastap w swoim zdaniu Kalafiora Zbyszkiem i zobacz czym sie kierujesz przy ocenie skladu.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Tylko Barbarossa jest dobrym i znanym graczem od lat, a Kalafior nie.
Poza tym nigdzie nie pisalem, ze jest slaby, tylko, ze jest najslabszym ogniwem jesli chodzi o doswiadczenie, wyniki.
Poza tym to jest moje zdanie i tyle.
Zobaczymy czy woda sodowa mu do glowy nie uderzy po Bobie.
Dobrze, ze sklad jest odswiezony i jest w nim sporo osob, ktore beda graly pierwszy raz w reprezentacji, ale mam prawo tez co do niektorych miec obawy.
Kijowo, ze Thurion przestal grac demonami, bo zaden gracz demonow w Polsce sie do niego nie umywal.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Ziemko pisze:Tylko Barbarossa jest dobrym i znanym graczem od lat, a Kalafior nie.
Poza tym nigdzie nie pisalem, ze jest slaby, tylko, ze jest najslabszym ogniwem jesli chodzi o doswiadczenie, wyniki.
Poza tym to jest moje zdanie i tyle.
Zobaczymy czy woda sodowa mu do glowy nie uderzy po Bobie.
Dobrze, ze sklad jest odswiezony i jest w nim sporo osob, ktore beda graly pierwszy raz w reprezentacji, ale mam prawo tez co do niektorych miec obawy.
Kijowo, ze Thurion przestal grac demonami, bo zaden gracz demonow w Polsce sie do niego nie umywal.
Za to jest dobrym graczem w realiach 8edycyjnych, z ktorymi mamy do czynienia od wrzesnia...

Huh, jakie to szczescie, ze Kalafiro nie jest debilem i zdaje sobie sprawe jaka dostal szanse.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zycze moj jak najlepiej, kilka miesiecy zweryfikuje kto mial racje Ty czy ja.

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Proste, że Rince.

Dwóch Nemezisów na Euro, really nice!
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Czas pokaze.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Dwóch Nemezisów na Euro, really nice!
I zero klubowiczów na samogłoskę z kropką, świat się kończy :shock:
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

ODPOWIEDZ