Booxi maluje

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Re: Booxiego zmagania z Krasnoludami

Post autor: smiejagreg »

Wiórki za wielkie, koniecznie do wymieszania z piaskiem, z tym, że nie wiem, jak potem to malować. Imho sam piasek zamiast wiórków byłby lepszym rozwiązaniem. Clansman się bardzo świeci - to washe!!! Siwe brody lepiej zacząć od jeszcze ciemniejszego szarego. Te dwa kolory, których użyłeś, powinny być rozjaśnieniami...

Awatar użytkownika
MlSlEK
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlSlEK »

Sporo z tych kraśków ma zaskoczone miny, są czymś zafascynowani lub niedowierzają. Popatrz na tutki od malowania oczu. Te świecenia się to bardziej od lampy niż faktyczny wygląd figsów w dziennym świetle, czyli fotki dużo zabierają z efektu malowania, bo same z siebie są w większości dobre.
Obrazek

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Moja kobieta się wkurzyła na te podstawki i sama postanowiła wziąć to w swoje łapki, patrzcie co stworzyła:


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

No i od razy lepiej to wygląda! Bardzo fajna armia wyszła. Wprawdzie nie jestem zwolennikiem zielonych rantów ale to już kwestia gustu. Kobiecie należą się brawa i jakieś piwo w nagrodę czy inny kwiatek :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No nie, do czego to kobieta jest zdolna 8)
Teraz prezentuje się czysto i schludnie, czyli tak jak powinno być.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ja wiedziałem, że tak będzie... ja wiedziałem... (koniec cytatu) :mrgreen: .
Sam teraz porównaj, co było wcześniej, a co jest teraz :!: Zaraz dziewczę przejmie pałeczkę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Zazdroszczę wielkości regimentów złożonych z tych staruszków.

Awatar użytkownika
g0trrI
Wałkarz
Posty: 54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: g0trrI »

Fajne podstawki, chociaż zielone ranty to nie moja bajka :D. Ale staroedycyjni longbeardzi i hammerersi to miód :D:D
Aron_Banalny pisze:e, różnica koncepcji. może gówna i animozja vs. maksimum stabilności
paulinka17 pisze:Ja dziękuję. Aron, ale może Ty gówna i animozji?
Mój Blog

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Zielone ranty to jest MUS :) Armia ma być oldschoolowa :D No moja kobieta się już przez was o kwiatki upomina -.- a za co tu kwiatka kupić, jak się wszystko wydaje na figurki ?:P Mam na szczęście obiecane, że zrobi wszystkie podstawki w armii xDD
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

Slayersi swietnie wyszli =D>
bardzo ładne malowanie
czyste i dokładne podoba mi się :D
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4463
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Od razu lepiej :) =D>

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Booxi pisze:No moja kobieta się już przez was o kwiatki upomina -.- a za co tu kwiatka kupić, jak się wszystko wydaje na figurki ?
Trzeba było żeby się wkurzyła w lato, wtedy szybki wypadzik do parku i kwiateńki są. :lol2:
Bardzo fajne podstawki. Brawa. =D>
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Fotki jak zwykle słabe no ale cóż. Staram się :D Ogólnie chodzi o Króla na tronie który jest prezentem pod choinkę od mojej lubej. Wiem, że patyczki od lektyki są wygięte ale ustawienie tego na podstawce 40x60 bez odcinania listewek graniczy z cudem. A więc koniec tłumaczeń...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Król jest git, aczkolwiek przy księdze mogłeś się bardziej postarać :wink: , ale ja nie o tym - dawaj wielkie zdjęcia po kilku clansmenów, bo tych jeszcze nie widziałem jakoś u Ciebie. MIGIEM :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Nie no booxi, zejebisty ten lord, jak i wszystkie twoje figsy. Faktycznie, księga aż się prosi o blending, ale i tak jest fajnie. A cały oddział to już w ogóle jest mega!

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Wygląda to przepysznie, wspaniała kolekcja bardzo dobre malowanie, czego chcieć więcej. Faktycznie na minus idzie księga oraz moim zdaniem toporek pana w spiczastym hełmie trzymającego tron. Mimo wszystko praca genialna prezentująca się soczyście i bardzo oldsqlowo czyli tak jak tygryski lubią najbardziej.

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Zawsze lubilem tych clansmenow. Mega figsy. Krol zajebisty tylko podklej jeszcze tyczki do sztandarow i popraw koniecznie ksiege !zlagodz te przejscia. Pozatym super figs

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

^Karpiu^ pisze:Zawsze lubilem tych clansmenow. Mega figsy. Krol zajebisty tylko podklej jeszcze tyczki do sztandarow i popraw koniecznie ksiege !zlagodz te przejscia. Pozatym super figs

Zawsze lubiłem... He, he, ale pokaż gostka, który ma pełny regiment, wbrew pozorom, wcale nie jest to łatwe, cały czas dążę do tego... Booxi , CHCĘ FOTKI CLANSMENÓW :!: :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4463
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Świetne modele =D> =D> =D>

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Dzięki wszystkim, nad książką popracuję jeszcze dzisiaj, a co do metalików to musze jakiś tutorial ogarnąć bo słabo mi ogólnie wychodzą.
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Necro
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: Necro »

Wszystko jest bardzo fajne, cukierkowe wręcz... I dlatego przez to średnio pasuje mi do wizji Warhammera, który to przecież jest dark fantasy z założenia. :wink: Ale z drugiej strony... Bez takich armii byłoby zbyt monotonnie.

ODPOWIEDZ