Zapowiedzi, plotki - co nowego w Vampirkach

Vampire Counts

Moderator: misha

Zablokowany
Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

wiecie, Mannfredowi już się umierało kilka razy, po takich przeżyciach można trochę zmienić wygląd i nie zregenerować swojej pierwotnej postaci do końca

war2bone
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: war2bone »

a ja mysle ze jest to gosc z pudelka jeden na piechte i jeden koniem :P a to ze jest ladny to znaczy ze beda niezle blitsy :P i patrzac na magow od HE mozna powiedziec ze da sie takie ladne boxiki zrobic [ no i ten co sklejal wziol korpus red dragona lape necraha miecz z kasztanow i wyszedl takie cos :p] pozatym mialy byc nowe blood line o ile tez plota niesie

a ploty plotami ja mysle ze ten fellbat to super ekstra wypas nowy fell rare bat co ma staty smoka .... to ze ma ladna figurke to tylko sie cieszyc a nie wymyslac jakies historie do niej :P

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5109
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

jak dla mnie figurki swietne

co do tego niby manfreda to fakt troche na kasztana nie pasuje choc i tak jest bardzo ladny - pozycja przypomina mi archona

a ten niby fellbat to mysle ze jednak to ma byc ten WILKOLAK ze statami "ogrowymi"

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Wilkołak ze skrzydłami? Pierwsze wrażenie było mylne - to raczej nie wilkołak. Pożyjemy - zobaczymy

Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »

Ten wampir jakoś mnie nie powala i jeśli to jest von carstain manfred to po pierwsze nie pasi mi on, a po drugie wolę starego.
Wight taki sobie też nie jest jakiś odlotowy.
Co do fell bato-ogra to też jakiś dziwny. Bo wilkołak o to na pewno nie jest.

Póki co jestem zaiwedziony. :?

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

Ten fell bat to niezły paker, podoba mi sie. Co do vampira to najładniejsza figurka jaką w życiu widziałem z kategorii "mroczny i fantasy", tylko faktycznie jak na von carsteina nie pasi :/ (al kto zabrania grać nim jako lahmianką na przykład xD )

war2bone
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: war2bone »

Originally Posted by Sabbad View Post
First of all, I know there's a thread already open with VC pictures from Games Day, but considering that my news is concerned with new rules rather than new models I thought a new thread would be wise.

From chats with Games Developers, I have learned three things:

1. SOURCE: GAV THORPE

The Vampire Count armies book will include 5 Special Characters:
Vlad Von Carstein
Isabella Von Carstein
Konrad Von Carstein
Mannfred Von Carstein (the Young)
Mannfred Von Carstein (the Old)

Gav made a vague reference to being able to include Vlad, Isabella, Konrad and Mannfred in one 2000pts army. From that I would conclude that Vlad and Mannfred the Old will be Lords, and the rest will be Heroes.

What Gav said would indicate that the flying crazy bat thing is NOT a new Strigoi special character.

And the release of an "Old" Mannfred as opposed to his current "Young" form might explain the baldness on the Mounted Vampire model!


2. SOURCE: GAV THORPE

There will NOT be a new plastic Vampires kit (at least as things stand atm). Given that GW will be reluctant to release models for all five Bloodlines again, there might not be any new Vampires at all except special characters.


3. SOURCE: ALESSIO CAVATORE

The Bloodline rules will be scrapped, along with the Bloodline powers. Whilst background for the Strigoi, Blood Dragons etc will remain, it will not translate at all into gameplay.

DON'T PANIC! There is good news. Instead of "Bloodline Powers" there will be "Vampire Powers". This will include a list of all sorts of abilities, probably a mix of current Bloodline powers and the Bloodline specific basic abilities (Hatred, -1Ld for those nearby etc.). This means that not only can you still use the huge wings on your extensive Strigoi Vampire conversion, but you can also have Von Carstein's flying by turning into a swarm of bats, or Necrarchs levitating across the battlefield. It also allows you to make your own Bloodline!


This is all I have heard - has anyone else heard rumours about the rules content of the new Vampire Count book?
z warseera

troche zmieni znaczenie wampirkow i mamy rozwizana zagadke nowych bloodlinow :D

Awatar użytkownika
AHead
Plewa
Posty: 7

Post autor: AHead »

Witam!
Chciałbym zacząć grę Wampirami, lecz nie wiem, czy do zakupu poczekać do nowej ich "wersji". Co byście mi radzili? Kupienie figurek teraz, ab później (to raczej oczywiste), czy zaczekać z kupowaniem?
Sorry za OT, ale jest to temat związany z przyszłym wydaniem Wampirów, a nie chciałem tworzyć nowego tematu, więc tu napisałem.
Z góry dzięx.

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

poczekaj do nowej ksiazki wtedy bedzie wszystko jasne,, jak na razie kup figurki ktore ci sie podobaj - to zawsze pomaga. po prostu jak ci sie cos widzi to ladnie wyglada na polce i jest fajnie.

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

O, nowe bloodline'y :]
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Nowe bloodliny...mi sie jakos nie podoba. Obecny uklad byl dla mnie jasny i przejrzysty. Czemy by nie posiedziec troche nad tymi mocami a nie tworzyc jakies miksy.
W kazdym badz razie martwi mnie ta wypowiedz z WarSeera ze jakos special characters maja byc tylko wampiry z rodziny Carstein...IT SuCKS!! Akurat kasztany to moja najmniej uzywana rodzina. Kiepsko....
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

war2bone
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: war2bone »

kurde gdzie wy czytacie nowe bloodliny ? bo z tego wynika ze bloodliny to teraz bedzie fluffowe pierdzenie a zamiast tego beda moce dla wampirow

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Nowe figsy sa naprawde fajne :)

Nie sugerowalbym sie podstawka (skorp poczatkowo na tych 40x40 sie nie miescil :D) .moze nikomu nie chcialo sie go na 20 wmontowywac to dali cos wiekszego ;) IMHO to raczej pod bohatera strzyg podchodzi :)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

A to stworzenie Niewiadomo-Co to nie jest jakaś gargoyla przypadkiem ?

Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »

Z tego co rozumiem to blood line to będą wbudowane zdolności, a moce to będą te uwczesne blood lone. Czyli będzie można mieć biegającego blood dragona lub latająca lahmię.

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

szczurek pisze: IMHO to raczej pod bohatera strzyg podchodzi :)
What Gav said would indicate that the flying crazy bat thing is NOT a new Strigoi special character.

Awatar użytkownika
Nordri
Chuck Norris
Posty: 575
Lokalizacja: Greifenhagen

Post autor: Nordri »

Ten brzydal na dużej podstawce to po prostu nowy fell bat jak dla mnie. Wystarczyło mu zabrać podstawkę pod latacza, powyginać skrzydełka i mamy nowy model. :wink:

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

a zwyklas nie mzoe byc ?? :wink: czyt. count strigoi :D
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

z tego co wiem to wampiry beda prezentowane na jakims turnieju w styczniu/lutym ktos wie jkakim? i gdzie?

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Christos pisze:
szczurek pisze: IMHO to raczej pod bohatera strzyg podchodzi :)
What Gav said would indicate that the flying crazy bat thing is NOT a new Strigoi special character.
z autopsji wiem, że lepiej nie wierzyć temu co mówi Gav, na Warseerze ludzie wierzą w takie rzeczy, co Gav naopowiadał o nowych HE, że szkoda gadać ;/

Zablokowany