Mokry kicaj Parówka Wrocław 26 kwietnia 2011 2x1400pkt

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Re: Mokry kicaj Parówka Wrocław 26 kwietnia 2011 2x1400pkt

Post autor: Marcins »

JarekK pisze: 2. Wczoraj byłem w poradni dyslektycznej (polonistka mnie skierowała) i okazało się ze mam dysleksje

# rozpoznanie dysleksji jest możliwe wyłącznie u osób z minimum przeciętną inteligencją, która zna zasady poprawnej pisowni;
# rozpoznanie powinno nastąpić nie wcześniej niż u 11–12-latka (IV klasa szkoły podstawowej);
# rozpoznanie dysleksji można postawić po co najmniej kilkumiesięcznych intensywnych ćwiczeniach (zorganizowanych przez np. poradnie psychologiczno-pedagogiczne) – ma to wykluczyć orzeczenie dysleksji u kogoś, kto problemy z pisaniem i czytaniem ma w wyniku zaniedbań (własnych, rodziców, czy nauczycieli);

Leczenie

Bardzo proste.
Skórzany pas dawkowany z umiarem bardzo szybko usuwa objawy dysleksji.

Leczenie za pomocą terapii szokowej:
Potrzebne nam są:

* Siekiera
* 2 kable (około 5m)
* gniazdko elektryczne (230V)
* Porządny sznur.

Przepis:

* Wiążemy dyslektyka, podłączamy dwa kable, do 2 osobnych dziurek w gniazdku elektrycznym.
* Bierzemy siekierę oburącz. Podnosimy, i nadając impet temu przedmiotowi, tworzymy siłę wypadkową
* Jako iż dyslektyk jest mentalnie połączony z tą że rzeczą, może zacząć wierzgać i krzyczeć.
* W tym wypadku, wystarczy dotknąć go 2 końcówkami wcześniej podłączonego do napięcia kabla (tam gdzie jest brak izolacji).
* Obiekt który właśnie leczymy powinien się uspokoić.
* Dym unoszący się w powietrzu jest efektem ubocznym.
* Drugi punkt wymaga większej siły.
* Pacjent żyje w symbiozie z tym że obiektem! Należy uważać!
* Należy wprawić siekierę w ruch jednostajnie przyspieszony, po czym spowodować kolizję z jednostką centralną (pudło).
* Powtórzyć kilka razy.
* Pacjent zacznie bardzo głośno wyrażać swoje niezadowolenie.
* Znów ponowić należy zabieg elektrowstrząsów.
* Podnieść monitor oraz komputer i wyrzucić przez okno (tylko nie dyslektyka).
* Po tym że zabiegu, należy regularnie podłączać pacjenta do napięcia, w celu profilaktycznym.

:mrgreen: Możemy cię wyleczyć. :mrgreen:
słowo zaburzenie wg. mojej wiedzy jest synonimem słowa nienormalność, skrzywienie.
masz rację,
» rzeczownik zaburzenie
synonimy: aberracja, anomalia, nieprawidłowość, odchylenie, zaburzenie, nienormalność, niezwykłosc, osobliwość, odstępstwo, wada, zboczenie.

nie mogłem się powstrzymać :lol2:

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

# rozpoznanie dysleksji jest możliwe wyłącznie u osób z minimum przeciętną inteligencją, która zna zasady poprawnej pisowni;
# rozpoznanie powinno nastąpić nie wcześniej niż u 11–12-latka (IV klasa szkoły podstawowej);
# rozpoznanie dysleksji można postawić po co najmniej kilkumiesięcznych intensywnych ćwiczeniach (zorganizowanych przez np. poradnie psychologiczno-pedagogiczne) – ma to wykluczyć orzeczenie dysleksji u kogoś, kto problemy z pisaniem i czytaniem ma w wyniku zaniedbań (własnych, rodziców, czy nauczycieli);
skąd masz to o 11-12 lat? chce to zobaczyć... to nie prawda i tyle...
Leczenie

Bardzo proste.
Skórzany pas dawkowany z umiarem bardzo szybko usuwa objawy dysleksji.

Leczenie za pomocą terapii szokowej:
Potrzebne nam są:

* Siekiera
* 2 kable (około 5m)
* gniazdko elektryczne (230V)
* Porządny sznur.

Przepis:

* Wiążemy dyslektyka, podłączamy dwa kable, do 2 osobnych dziurek w gniazdku elektrycznym.
* Bierzemy siekierę oburącz. Podnosimy, i nadając impet temu przedmiotowi, tworzymy siłę wypadkową
* Jako iż dyslektyk jest mentalnie połączony z tą że rzeczą, może zacząć wierzgać i krzyczeć.
* W tym wypadku, wystarczy dotknąć go 2 końcówkami wcześniej podłączonego do napięcia kabla (tam gdzie jest brak izolacji).
* Obiekt który właśnie leczymy powinien się uspokoić.
* Dym unoszący się w powietrzu jest efektem ubocznym.
* Drugi punkt wymaga większej siły.
* Pacjent żyje w symbiozie z tym że obiektem! Należy uważać!
* Należy wprawić siekierę w ruch jednostajnie przyspieszony, po czym spowodować kolizję z jednostką centralną (pudło).
* Powtórzyć kilka razy.
* Pacjent zacznie bardzo głośno wyrażać swoje niezadowolenie.
* Znów ponowić należy zabieg elektrowstrząsów.
* Podnieść monitor oraz komputer i wyrzucić przez okno (tylko nie dyslektyka).
* Po tym że zabiegu, należy regularnie podłączać pacjenta do napięcia, w celu profilaktycznym.


acha jak ciebie stary tak leczy to spoko... bo widze ze opisałeś to bardzo dokładnie więc miałeś praktyki :mrgreen:
Dmtrij pisze:
EOT
tu jest chyba dyskusja o ludzikach pacynkach i zajefajnym formacie jaki zagraliśmy
tu się z tobą akurat zgadzam (dziwne)
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

Z tym 11-12 lat to był test na inteligencje, oznacza to, że jak masz więcej niż 11/12 lat to może być wykryte, wiedziałem, że się na to złapiesz. :mrgreen:

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

no tak zauważyłęmale chodzi mi o to ze dlaczego 11/12?
mam kumpla co jak miał 10 to mu wykryli więc nie wiem skąd to masz?
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Co do pisania poprawnie za młodu, to byłem laureatem olimpiady polonistycznej w podstawówce, więc masz rację Janiszek, nie wiem jak to jest – być analfabetą.

Bałaganejro! Prosimy!

P.s. Rozumiem, że ę zamiast e i brak spacji, to wynik posiadanej dysleksji. A znasz młodzieńcze przecinek?

P.s. Ya kurffa tesz mOgEm pIsAc jAk pOyEbUNnY tYlkO po JakIeGo #$%@*? SłItAśNe BuZiaCzki ;*
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2011, o 12:18 przez Marys, łącznie zmieniany 1 raz.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Rozumiem że chcesz nam powiedzieć że Twój mózg nie jest w stanie zapamiętać zasad ortografii i interpunkcji? taka pamięć selektywna? bo staty w battlu jakos zdarza się zapamiętać...

kiedyś te wszystkie dys-funkcje nazywane były niedbalstwem, lub brakiem chęci do nauki... znak czasu
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

i tak! neguje zjawisko jako-takie!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Thomas
Falubaz
Posty: 1207

Post autor: Thomas »

Dmtrij pisze:i tak! neguje zjawisko jako-takie!
Temat jak widać odpowiedni do dyskusji ale muszę się zgodzić, teraz wystarczy nieukom załatwić papierek i mają łatwiej przez cały okres edukacji, tak samo z ortografią jak i z liczeniem #-o to że jednym łatwiej się uczyć matmy niż humanów nie oznacza że powinni mieć fory tylko powinni się bardziej przyłożyć! Najlepiej w ogóle załatwić sobie dys-shit od wszystkiego i patrzeć jak inni się pałują a później osoba która nie potrafi poprawnie napisać 1 zdania dostanie tytuł magistra...

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Teraz to pierdolisz dyrdymaly, twierdzac ze matematyki jest sie latwiej nauczyc niz humana. Inna sprawa ze humany sa praktycznie psu na bude potrzebne.
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Thomas
Falubaz
Posty: 1207

Post autor: Thomas »

Malal pisze:Teraz to pierdolisz dyrdymaly, twierdzac ze matematyki jest sie latwiej nauczyc niz humana. Inna sprawa ze humany sa praktycznie psu na bude potrzebne.
to był przykład Harry! oczywiście sytuacja odwrotna również ma miejsce..

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

I tu sie mylisz. Human to tylko kwestia wykucia na blache zasad, regulek oraz informacji<Nie mowie tutaj oczywiscie o pisaniu ksiazek, czy innych duzych projektow>. Matematyka i jej pochodne to takze kwestia zrozumienia. Wykucie na blache wzorow nie pomoze Ci w rozwiazywaniu zadan w takim stopniu jak wykucie na blache zasad napisaniu poprawnie wypracowania.
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

tak czy inaczej dys-pisanie czy dys-liczenie (mocno upraszczam) to śmieszna wymówka dla leniów i nieuków
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Po części masz rację. Human jest prostszy na etapie pisania wypracowań, bo w szkole humany niestety ograniczają się do kucia. Miej jednak na uwadze, że te zajęcia nie mają wiele wspólnego z prawdziwym humanem. Ale zakładając, że np PR czy CI, filozofia, dziennikarstwo to też human, to już łatwiejsze nie jest, bo nie wystarczy wykuć. Daleki byłbym od stawiania jednego ponad drugim.
Thomas, Dymitij +1
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

serio uwazacie ze matematyka fizyka czy chemia na poziomie basic jest o "zrozumieniu" a humany o "zapamietaniu"? ja chyba do innych szkół chodziłem
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

To akurat wiemy ze chodziles do "innych" szkol :mrgreen:
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

no to mi pojechałeś...przynajmniej mam lepszy punkt widzenia:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

kiedyś nie było: kochających inaczej, mądrych inaczej, adhd, wszelkich dys..., ekologów, afroamerykanów i antysemitów.

byli za to : debile, pedały, niegrzeczne gnoje, lenie, murzyni, jebnięci, obywatele śwadomi racji stanu.

takie czasy mamy. a bedzie jescze gorzej. :roll:

mamy czasy poprawności politycznej i drugie wcielenie nowomowy.

btw : w UK w szkołach nie wolno juz mówic " czarny charakter", " czarna owca".
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Matma zawsze była trudniejsza niż polski, takie mam predyspozycje. Ale o dysmózgowiu nie było mowy. W LO w mat-inf byłem, a maturę z matmy i fizyki zdawałem :D Prawdziwe uczenie jest na studiach. Szkoła ma nauczyć "się uczyć". A teraz to jest okres, w którym ludzie kombinuja jak najwięcej dys-cosi wyłapać. Ciekawe gdzie Ci ludzie potem chcą pracę załapać? Bo ja, to bym gościa z dysmózgowiem nie zatrudnił, chyba że ulgi podatkowe wprowadzą, to będzie korytarz zamiatał.
Loko masz 100% racji.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
maciom
Chuck Norris
Posty: 613
Lokalizacja: wro

Post autor: maciom »

Z waszych rozumowań wychodzi że dyslekcja= lenistwo, opierd@lanie sie i wymówka na wszysko czego nie umie człowiek z dyslekcja.

A to "skrzywienie" polega na tym że człowiek z tą przypadłością nie widzi różnicy między kupa, a kópa albo jego mózg nie wychwytuje tych błędów. Co nie oznacza że tak jak Jarek można tym wszystko tłumaczyć bo to napewno się zalicza na lenistwo i schodzenie na łatwizne.

Sam mam dyslekcje i wiem jak to jest, dlatego staram się każdego posta przeczytać i poprawić jak coś zobacze.
czy jeśli mam przedmiot, który pozwala mi przerzucać każdego warda to, czy mogę też przerzucać ochronę magiczną?

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

FUCK TRUE!!!

ja się tak tłumaczę bo nie mam jak inaczej...

A JAK KTOŚ UWAŻA ZE KIEDYŚ BYŁO LEPIEJ TO PRZYPOMINAM O
KOMUNIŹMIE!!!
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

ODPOWIEDZ