Feedback po glosowaniu na mastery

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Re: Feedback po glosowaniu na mastery

Post autor: KrzysiekW »

lohost pisze:Chlopaki, przeszlo wam? czy jeszcze troche trzeba dawac rozrywki? mozemy sie zastanowic jak by to zrobic aby wszyscy byli zadowoleni? o nie wszyscy ale wiekszosc? aby unikac takich sytuacji w przyszlosci?
Problem jest taki, że większość JEST zadowolona, wszak rozkład masterów jest wynikiem demokratycznego głosowania o otwartych wynikach. :)
lohost pisze:aby nie upierdzielac nowych ani starych osrodkow? czy jest tu ktos chetny do rozmowy na ten temat a nie do bicia piany jak dotychczas?
Zawsze będzie ktoś upierdzielony. Wynika to choćby z konstrukcji regulaminu, który nakazuje wypierdzielić jeden stary ośrodek i wpierdzielić nowy. :)
lohost pisze:Chcialbym Cie zapytac czy wiesz juz kto w przyszlym sezonie dostanie mastery ze sie tak pienisz? Zakladasz zabieranie masterow z kozlowa, ale to niemozliwe przynajmniej do konca sezonu, wiec prosta logika zaklada ze bedziecie starali sie te liczbe masterow utrzymac na przyszly sezon. Widzisz, nie tylko ty potrafisz czytac miedzy wierszami.
W tym roku wystartowaliśmy z ofertą, bo początkowo było mało kandydatur mało. W przyszłym się zobaczy, ale osobiście przychylałbym się do jednego Kozłowa (na wypadek jakby drugi miał być przyczyną czyjegoś zawału serca ;) ). A pienimy się w odpowiedzi na pienienie. :) Jak na Śląsku nie było mastera, to jakoś nikt się nad nami nie litował. Zrozumiałe. Przysiedliśmy fałdów, rozwinęli środowisko i mamy efekty. Uczciwie mamy kilka ośrodków, każdy z własną bazą stołowo - terenową, każdy robi turnieje, ludzie od nas jeżdżą w inne strony. I nagle trzeba zmienić system, bo coś się przewaliło.
lohost pisze:
Król Goblinów pisze:Na Grubie godomy <fanzloisz> ,toć to klara co Jankiel bera. przynajmniej dla mnie.
Po Polsku prosze, jak ktos ze mna rozmawia w jezyku ktorego nierozumiem, mam dziwne wrazenie ze mnie obraza. Takze znam kilka obcojezycznych odzywek ale nie zmuszam nikogo do siegania po slownik.
Byeś musioł ślabikorz bez neca kupić. ;)

Naprawdę, spuśccie luftu...

Tyle ode mnie w przerwie śniadaniowej. :)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Po Polsku prosze
Ja tam wole "po polsku". Ale jo ciemny hanys jest ; ) A dorzucanie "gówno wiesz" jako jednego z koronnych merytorycznych argumentów moze sprawić że klekne i powiem - zaprawde mistrzu masz rację! ; )

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Jako wiśienka na torcie :

CAŁA POLSKA W CIENIU ŚLĄSKA !!!
Jest postęp - rok temu w Poznaniu dało się słyszeć "cała Polska jebie śląska" :mrgreen: .
Jankiel, jak dawno temu byles na warmii? to o czym mowisz to wiedza na temat tego co bylo a nie na temat tego co jest, Twoja oracja na temat szybkosci i odleglosci w warm-maz. byla iscie rozbawiajaca swoja droga, na Twoim miejscu nie wypowiadalbym sie na temat znajomosci realiow u nas, bo serio, nie mieszkasz tutaj i gowno wiesz. nigdy tez nie poznales zadnego gracza od nas ani nie byles na zadnym turnieju u nas z tego co mi wiadomo. wiec za przeproszaniem przestan pier... i zgrywac eksperta
W zeszłym roku po Draconie pracowałem 6 tygodni w Stawigudzie i objeździłem po raz kolejny całą okolicę. Uważaj, bo tak się zapędzisz w udowadnianiu, że na Mazurach jest do dupy i wfb nie ma tam przyszłości, że mastera jeszcze przez kilka lat nie dostaniecie. No i jak przypadkiem powstanie na Mazurach drugi klub, to będzie ściema, bo już pięknie wyłożono, że nie da się "bo odległości, bo ludność, bo nie aglomeracja".
podpierajac sie tzw faktami (bo kazdy cytat wyrwany z kontekstu i przedstawony przez Jankiela bedzie wygladal wiarygodnie - najczesciej dlatego ze nikomu sie nie bedzie chcialo tego sprawdzic)
Nie chciało Ci się sprawdzić wyników głosowań z poprzednich lat, zanim sobie założyłeś temat z ambitnym projektem zmian w regulaminie. Wszystko jest do sprawdzenia - ale wtedy napisanie posta zajmuje kilkadziesiąt a nie kilkanaście minut. I dlatego fakty lepiej potraktować jako "tzw. fakty" i się nimi nie zajmować, bo przeszkadzają w dyskusji.
Z tego co pamiętam Gorzów wział na siebie organizację DMP jako drugiego mastera, bo nikt nie chciał się tym zająć. MB było zaopowiadane, że to już koniec. Mogę oczywiście się mylić.
Jakoś tak to wyglądało. Ale rok wcześniej DMP było w łodzi i z tego powodu Macki wypadły - bo dwa w Łodzi to za dużo. Imo w powszechnym odczuciu w wfb w Polsce zawsze byli równi i równiejsi. I gdy jednym wypada mieć więcej masterów, członków reprezentacji, miejsc na LS czy tabliczek na pucharze DMP, tak innym nie wypada.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Ale problem. Czy nikt już nie pamięta, że na kilka dni przed końcem sezonu zapowiadało się, że nie będzie chętnych do zorganizowania masterów i być może żadne głosowanie nie będzie potrzebne? Włocławek, Olsztyn, Pomorze czy kto tam jeszcze: ściskajcie poślady, wymyślcie dobry pomysł na turniej, promujcie go przez cały rok i będzie dobrze :)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

+1
chłopaki naprawdę nie ma się o co spinać choć napewno zależało wam na organizacji zgłaszanych przez was imprez. Po prostu w przyszłym roku trzeba zacząć ciut wcześniej rozglądać się za miejscówą, sponsorami itp. także nie ma co bić piany, wszystko co powinno być powiedziane zostało już powiedziane i weźcie se do serca rady kolegów np. Śmiecha którzy mastery dostali

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3354
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Karli pisze:...
+1
oczko pisze:...
Oko pisz po polskiemu, a nie po murzyńsku ;)


Powiem wam od siebie że jednak Ci co nie dostali Mastera są w lepszej sytuacji niz Ci co go dostali.

Dlaczego??

Bo wy nie musicie go obronić, zrobić go co najmniej dobrze, nie spinać pośladów w poszukiwaniu sponsoringu, sal, najtańszych opcji na wszystko co tylko uświetnia takowy turniej.
W skrócie - macie labe przez okrągły rok i jedyne decyzje jakie podejmiecie w tym sezonie to: hmm na który master pojadę??

Ja sie podjąłem tego, bo przy odrobinie pomocy Bazyliszka damy rade.
Ostatni Master jakiego organizowałem to WI i relacje po turniejowe możecie sobie poczytać:
Inkwizytora i MSWiA wykonał kawał dobrej roboty i chyba najlepsze WI w Historii => takie były opinie z tego co pamiętam.

Mam zamiar powtórzyć to z jeszcze lepszym skutkiem.

Nie myślcie że organizacja tego jest taka miła i przyjemna, oraz i przede wszystkim że można na tym zarobić, bo możecie sie oszukać.

Pozdrawiam wszystkich tych napalonych na organizowanie takiej imprezy.

Awatar użytkownika
krystian1wielki
Niszczyciel Światów
Posty: 4143
Lokalizacja: FENIX Włocławek/Gdańsk

Post autor: krystian1wielki »

My sie dawno z tym pogodziliśmy a za rok znowu wystawimy kandydaturę (mam nadzieję że poprzedzoną wyjazdami na mastery do was)

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

lohost, czy Ty się aby nie rozpędzasz?
Przykro mi że zabolało CIę wytkniecie orta, ale słownictwo trzymaj na wodzy prosze.
Bijesz piane, bo Ci smutno - trudno. Na prawdę nie musisz wszystkich obdarzać łaska słuchania siebie.
Więc parafrazując
"przypierdol sie do czegos innego"
pozdro, poćwicz
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Lohost, Twój poziom prowadzenia dyskusji jest żałosny.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Andrzej pisze:Lohost, Twój poziom prowadzenia dyskusji jest żałosny.
Patrząc na ten temat to jakoś wiele nie odbiera od poziomu ogólnego :] .


Ale powiem tak temat z potencjałem szybko wygasł smutno :(

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

nikt (a na pewno nie ja) nikogo tu nie broni. jak zachowujesz sie jak skończony palant nie dziw sie, że ludzi to rusza.
miałem lepsze zdanie o Tobie, eh..
a jak chcesz sie mieskiem porzucac (uwazam, że mnie obrazasz żartem o klepaniu po tyłeczkach - jak masz takie zabawy w domu to nie chwal sie nimi, bo to raczej żenada) to zapraszam na pw.
Jak chcesz kontynuować bardziej, chętnie wysłucham twoich racji na dowolnym turnieju, bo wówczas chyba mozna jakby powazniej pogadać - a na pewno "bez zbednych ozdobników".
Na które mastery się wybierasz? :)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3354
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

lohost pisze:... smiechu ... smiechem ...

Nie za dużo sobie pozwalasz :wink:

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Lohost, jak widzisz po prostu obecna sytuacja nie przeszkadza zbytnio większości ludzi.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Inferno »

Andrzej pisze:Lohost, Twój poziom prowadzenia dyskusji jest żałosny.

Z tego co wiem to z Ciebie ludzie mają polewkę w opowiastkach. Chociaż Cię nigdy <raczej> nie widziałem to dużo o Tobie słyszałem. Może zacytujesz jakąś żałosną wypowiedz chłopcze?

Poziom Lohosta... jest ... wyższy niż Ci się wydaje.Jadłem u niego kanapki w domu to wiem!

Nie wiem czemu na chłopaka się rzuciliście? Dlatego, że Jankiel ma większe poparcie w środowisku? To co pisał o ośrodkach w kilku miastach pod Olsztynem to kompletna bzdura, nic takiego nie istnieje.
bo polowa jest zbyt dumna zeby sie do tego przyznac a polowa czerpie z tego masochistyczna przyjemnosc
zgadzam się z Lohoskiem

P.s. Nie nie wjeżdżam na Jankiela. b

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ej to temat jednak nie umarł?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

To co pisał o ośrodkach w kilku miastach pod Olsztynem to kompletna bzdura, nic takiego nie istnieje.
Tzn?
Chyba tych mieścin nie zlikwidowali?
Musiał Ci umknąć początk dyskusji - lohost się odgrażał, że "Północ" też się cudownie rozmnoży i będzie miała więcej miejsc na LL. Dostał zwrotną informację, że jak miasta wokół Olsztyna dorobią się własnych klubów z własnymi graczami, to jak najbardziej będą im się należały miejsca na LL. Tyle i nic więcej
Dlatego, że Jankiel ma większe poparcie w środowisku?
Sądzisz?
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Inferno »

Jankiel pisze: Tzn?
Chyba tych mieścin nie zlikwidowali?
Musiał Ci umknąć początk dyskusji - lohost się odgrażał, że "Północ" też się cudownie rozmnoży i będzie miała więcej miejsc na LL. Dostał zwrotną informację, że jak miasta wokół Olsztyna dorobią się własnych klubów z własnymi graczami, to jak najbardziej będą im się należały miejsca na LL. Tyle i nic więcej
Dlatego, że Jankiel ma większe poparcie w środowisku?
Sądzisz?

Ok, umknął mi wątek. Sądziłem że próżnie piszesz że to miasta z graczam. Zwracam honor, lecz nie do końca parszywy szyderco ;) ;P

Jasne, że masz.

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

lohosta co ty tu wypisujesz człowieku, dlaczego obrażasz moich kolegów ? nudzi ci się w domu ?? czy tam w pracy ?
Nie do końca rozumiem co ty chcesz sobie wywalczyć? takim smarowaniem, myślałem że tylko Rumuni smarują chleb gównem ale chyba się pomyliłem. Chcesz master proszę bardzo w przyszłym sezonie masz głos mojego klubu ale ja do buraka nie przyjadę i ostrzegam nie obrażaj Ślązaków bo na masterze zagrasz z kolegom z klubu obok 5 bitew.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

#-o #-o

okej znów zaczyna się robić zabawnie :D

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Też mi brakowało jakiegoś mistrza ciętej riposty :D
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

ODPOWIEDZ