Luźne rozmowy o DMP

Tematy z poprzednich sezonów LL

Moderatorzy: Dymitr, CzarnY, c4h10

Zablokowany
Tyrant
Mudżahedin
Posty: 202

Re: Luźne rozmowy o DMP

Post autor: Tyrant »

Stoły to nie problem dobrze dajcie 2 dni ogarne wszystko

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Durin pisze:masz sędziego?
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Tyrant
Mudżahedin
Posty: 202

Post autor: Tyrant »

Chwilowo nie ale to sie da załatwić w 2 dni

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Marcinie, oferta wygląda fajnie. Mi osobiście też byłoby najbliżej do Malborka. Jednak postaraj się może zrobić najpierw zwykłego mastera, na te 50-100 osób. Ogarnij wszystko, pokaż że potrafisz. Wtedy na pewno Malbork będzie mocnym kandydatem.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

Kalesoner pisze:
Tyrant pisze:Nazywam sie Marcin Dorobek i wsparcie mam trójmiasta i olsztyna
Marcin, a masz 100 blatów i 700-800 makiet? masz z 20 osób, które to rozłożą i złozą i z 6 które będą ogarniały ten syf? Jestes pewien tego, ze chcesz kandydowac?
Jeśli tylko zajdzie taka potrzeba to z Olsztyna jesteśmy w stanie zapewnić 30 stołów wraz terenami. Co do ludzi to też się znajdą spokojnie, Tyrant nie będzie tego sam rozstawiał chociaż znając go to by sobie poradził :)

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Buszman pisze:jacy inni ludzie? tez slaskie kluby i czesc ludzi ta sama.
Ale wiesz jak to wygląda? Zaczynasz ofertę od wjazdu na nas za jakąś akcję sprzed lat. W międzyczasie zrobiliśmy trzy całkiem udane imprezy (jedną w 3 tygodnie), są nowi ludzie, są ekipy do ogarniania. Czy myśmy w ogóle gdzieś w ofercie pisali o jakichś dziwnych akcjach z karniakami u konkurencji, eurocenach kiełbasek czy braku czajnika, na zasadzie "nawet niesłusznie, ale jak się rzuci guanem to coś zawsze się przyczepi"? Nie, bo jakiś poziom chcę trzymać.
Buszman pisze: ja nie kupuje tlumaczenia, ze "cos ma byc to bedzie".
vs
Buszman pisze:powiem tak- ETC jest pewne, wiec bedzie i nizsza wejsciowka..
;)

O taką dyskusję chodzi? Chyba nie.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

To ile te kiełbaski kosztowały, że już któryś raz o tym czytam? Pytam bo odkąd DMP jest w Gorzowie to tam nie jeździmy...
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Co to się porobiło - kłótnia o kiełbasę :D Buszmen, przyznaj się, że za mało mięsa w kiełbasie było, stąd wyszła za droga do tego co oferowała sobą :) W tym roku nie miałem okazji próbować gorzowskiej kiełbasy, ale podczas moich pobytów w Gorzowie, to nigdy na nią nie narzekałem.


Odnośnie Malborka, to jeśli Marcin rzeczywiście zorganizuje te obiekty tak jak napisał, to nie widzę przeszkód, by mu przekazać na turniej 60 stołów wraz z terenami na nie, co po Draconisie są - tylko muszę zamienić słowo z kolegami. Rozumiem, że czas na przedstawienie konkretnej oferty jest do 6 listopada, bo tyle pomiędzy debilnym spamem udało mi się wyczytać - proszę tylko o potwierdzenie, że dobrze zrozumiałem. Tak więc rzucam temat Trójmiastu i do 6go listopada będzie oferta, jeśli coś się z tego wykluje.

pzdr
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

Jankiel pisze:Do 5 listopada kandydatury, potem tydzień na głosowanie
Z tego wynika, że kandydatury do 5 a nie 6 listopada.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

RedScorpion pisze:
Jankiel pisze:Do 5 listopada kandydatury, potem tydzień na głosowanie
Z tego wynika, że kandydatury do 5 a nie 6 listopada.
Merci
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Karli pisze:Marcinie, oferta wygląda fajnie. Mi osobiście też byłoby najbliżej do Malborka. Jednak postaraj się może zrobić najpierw zwykłego mastera, na te 50-100 osób. Ogarnij wszystko, pokaż że potrafisz. Wtedy na pewno Malbork będzie mocnym kandydatem.
Imho takie podejscie zabija battlowy swiatek. Pokazcie, ze potraficie, to moze dostapicie zaszczytu... Wezcie pod uwage, ze defacto kisimy sie w niemalze tym samym gronie od kilku dobrych lat i wiecej ludzi odchodzi niz przychodzi. Wszystko juz bylo. Takie DMP w Malborku, ktory jak widac jest w stanie podolac organizacji, byloby powiewem swiezosci. Jesli przedstawia ciekawa oferte, to dlaczego im nie zaufac? Bo sa nieznani w srodowisku? To ma byc argument? Do mnie nie przemawia.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Rince pisze:
Karli pisze:Marcinie, oferta wygląda fajnie. Mi osobiście też byłoby najbliżej do Malborka. Jednak postaraj się może zrobić najpierw zwykłego mastera, na te 50-100 osób. Ogarnij wszystko, pokaż że potrafisz. Wtedy na pewno Malbork będzie mocnym kandydatem.
Imho takie podejscie zabija battlowy swiatek. Pokazcie, ze potraficie, to moze dostapicie zaszczytu... Wezcie pod uwage, ze defacto kisimy sie w niemalze tym samym gronie od kilku dobrych lat i wiecej ludzi odchodzi niz przychodzi. Wszystko juz bylo. Takie DMP w Malborku, ktory jak widac jest w stanie podolac organizacji, byloby powiewem swiezosci. Jesli przedstawia ciekawa oferte, to dlaczego im nie zaufac? Bo sa nieznani w srodowisku? To ma byc argument? Do mnie nie przemawia.
Jak coś, to bardziej bym to traktował jako Trójmiasto + Olsztyn + Malbork jako miejscówka, no ale jest czas by to omówić w gronie zainteresowanych organizacją i przedstawić potem konkretną właściwą ofertę - tak więc przed 5 listopada będzie wiadomo co, kto, jak i gdzie.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Sorry Scimitar, wylatujesz - nie masz miejsca na LL
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Gorzowska kiełbasa nie jest zła, zła jest ta muzyka, którą tuż obok grilla nie wiadomo po co katuje jakiś kolo. :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

A odczepta się od gorzowskiej kiełbasy. :) To był przykład jak nie prowadzić dyskusji. :P

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

Rince pisze: Imho takie podejscie zabija battlowy swiatek. Pokazcie, ze potraficie, to moze dostapicie zaszczytu... Wezcie pod uwage, ze defacto kisimy sie w niemalze tym samym gronie od kilku dobrych lat i wiecej ludzi odchodzi niz przychodzi. Wszystko juz bylo. Takie DMP w Malborku, ktory jak widac jest w stanie podolac organizacji, byloby powiewem swiezosci. Jesli przedstawia ciekawa oferte, to dlaczego im nie zaufac? Bo sa nieznani w srodowisku? To ma byc argument? Do mnie nie przemawia.
Prawda. Ja jeszcze dobrze pamietam, jak czesc srodowiska pod tymi samymi argumentami odmawiala mastera Bialemustokowi, ktory koniec końców chyba sie jakos broni. Jakos tak glupio IMO dzielic na lepszych i gorszych, zwlaszcza wg rownie dyskusyjnego kryterium jak to, czy sie kogos zna czy nie... zle to brzmi wg mnie.

dla mnie najwazniejsza obecnie kwestia jest to, czy mozna traktowac oferte Marcina jako reprezentujaca Malbork + Trojmiasto + Olsztyn? bo taki zestaw daje wystarczajacy jak dla mnie w zupelnosci potencjal osobowy i materialny.

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Nikt tutaj nie dzieli na lepszych i gorszych, po prostu część osób ma obawę powierzyć organizację największego i najważniejszego turnieju miejscówce która nie wiadomo skąd się pojawia z kandydaturą.

Buszman
Wodzirej
Posty: 712
Lokalizacja: murzynowo leśne
Kontakt:

Post autor: Buszman »

Kalesoner pisze:Gorzowska kiełbasa nie jest zła, zła jest ta muzyka, którą tuż obok grilla nie wiadomo po co katuje jakiś kolo. :mrgreen:
muzyczny szowinista :P
Czy myśmy w ogóle gdzieś w ofercie pisali o jakichś dziwnych akcjach z karniakami u konkurencji, eurocenach kiełbasek czy braku czajnika, na zasadzie "nawet niesłusznie, ale jak się rzuci guanem to coś zawsze się przyczepi"? Nie, bo jakiś poziom chcę trzymać.
probujesz powiedziec, ze ja tak zrobilem. a sam wlasnie napisales to czego niby nie chciales. odsylam do linka na wiki, co kolege.
oprocz tego... to probujecie jezdzic po kazdym kto ma czelnosc cos napisac o Waszej kandydaturze od piatku. miej swiadomosc, ze ja na LL jestem dopiero od wczoraj. wiec z laski swojej odczep sie od Gorzowa i przestan sobie naszym DMP wycierac "twarz".
Zaczynasz ofertę od wjazdu na nas za jakąś akcję sprzed lat.
gdzie tu byl wjazd? zwyczajnie pisze o fakcie, ktory jest dla mnie istotny i tylko raz, nie w kolko i to samo.
Buszman napisał(a):
Buszman napisał(a):
ja nie kupuje tlumaczenia, ze "cos ma byc to bedzie".

vs
Buszman napisał(a):
powiem tak- ETC jest pewne, wiec bedzie i nizsza wejsciowka..

O taką dyskusję chodzi? Chyba nie.
a wiesz to dosyc dziwne, bo staracie sie lapac ludzi za slowka i czepiac kazdego nieprzychylnego.
moze wklej jeszcze jakies cytaty z gildii sprzed kilku lat, moze uda Ci skleic cos lepszego.

jesli nie widzisz roznicy miedzy latwoscia obnizenia ceny wejsciowki, a wybudowaniem sali to... wybacz, ale dyskusja sie konczy.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Buszman pisze:
Zaczynasz ofertę od wjazdu na nas za jakąś akcję sprzed lat.
gdzie tu byl wjazd? zwyczajnie pisze o fakcie, ktory jest dla mnie istotny i tylko raz, nie w kolko i to samo.
Ja też ten 1 raz odpisze - w trakcie wojny po stronie Niemiec też stanęło kilku Ślązaków - to fakt, dla mnie istotny.

Wracając do teraźniejszości to mamy ekipę która zrobiła już kilka udanych masterów.
Buszman pisze: swoja droga dziwne, ze glowni malokontenci wtedy i teraz to ludzie, ktorzy chca zorganizowac DMP w 2012.
może to że były jakieś obiekcje jest powodem wystawienia kandydatury?
(zdradzę że na Śląsku w ogóle nie było tematu DMP wówczas)

a może jednak krytyka po ostatnich DMP była nie tylko u nas?
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Zgadzam się z Karlim (a nie z Rincem :wink: ), że o DMP powinni się ubiegać orgowie sprawdzeni w robieniu masterów. Szczerze powiedziawszy to ja nawet bym nie wpadł na to, żeby zgłaszać się do DMP, mimo że Arena wyszła mnie i mojemu klubowi dobrze. I wcale nie dlatego, że by mi się nie chciało. No dobra nie tylko dlatego :wink: Organizacja DMP to jest wyróżnienie i powinno przysługiwać tym, którzy mają doświadczenie i przeszli drogę od porządnych lokali do kolejnych edycji masterów. IMHO.
Poza tym to wytykanie sobie nawzajem niedociągnięć jest mocno takie sobie. Niby się nie czepiam, ale u Was to itd. Niech każdy przekonuje do swojej oferty, a nie martwi się o innych.
Co do nie organizowania kolejnego mastera na Śląsku to IMHO winien być zapis o maks liczbie masterów w jednym mieście/regionie. I dla mnie tą cyfrą jest jeden lub dwa. Trzeba też dbać o równowagę pomiędzy pn a pd, bo atmosfera w tej kwestii podczas ostatniej debaty o masterach 2011/12, była niedobra.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Zablokowany