Nowe HE 8 ed. - zdjęcia str. 65

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Re: Nowe HE - 8 ed.

Post autor: Sevi »

Poprostu chcę skompletować ogry (i wymalować ;) ) a dopiero potem kupować nowości do HE :mrgreen: W innym przypadku mój budżet może nie przetrzymać :P
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

sprzedaj jelita :P
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

ja też się cieszę i wierzę ,że podręcznik HE będzie szybko... a wiecie czemu? GW od lat dzieli armie na ważne w swojej ofercie i mniej ważne...wystarczy zobaczyć ile modeli zostało wydanych do HE w ciągu lat... jest to dla nich armia podstawowa i myślę ,że doskonale zdają sobie sprawę z tego ,że He potrzebne są zmiany :)... sądzę ,że podręcznik już dawno jest napisany 8)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
krzychoss
Falubaz
Posty: 1299
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: krzychoss »

sądzę ,że podręcznik już dawno jest napisany
heh :mrgreen: mocne słowa oby się spełniły jak najszybciej ale wiara czyni cuda :D

Awatar użytkownika
Heinrich K.
Mudżahedin
Posty: 207
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Heinrich K. »

Loizok pisze:Nie psuj zabawy Sevi :mrgreen:
Prawda jest taka ze zanim wyjdzie nowy book ten temat bedzie miec 100 stron

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3001
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

To tylko świadczy o tym jak gracze HE entuzjastycznie podchodzą do tej gry :P
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

no ja to nie dawno przerabiałem z moim Imperium... plotki w Warseera w dużej mierze się sprawdziły... jednak nie mogę wybaczyć GW ,że moi ukochani biczowinicy powędrowali na półkę i prędko z niej nie wrócą... oby tak się nie stało z moimi WL a dorobiłem się już 80 metalowych ! Chyba bym im bombę w Nothingaham podłożył.... bierzcie to jednak pod uwagę ,że takie przegięcia jak WL raczej znikną :(... armia na pewno jednak zostanie wyrównana...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Z plot sie nie zapowiada wyrownanie, raczej ubajerzenie spec/rare przy zostawieniu paskudnych core oraz standardowym dla 8ed pozbawieniu magic itemow.
Moze i bedzie bardziej roznorodnie, ale te ploty mnie nie ciesza, ida w zla strone.

WL metalowych mam tylko 65, ale plastiki tez nie sa AZ TAK brzydkie, a mam 30, bym bomby pod nottingham nie rozwazal ;P

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

co do magic itemów.
Pewnie okroją, ale może HE będą miec ich więcej na tle innych armi?
W końcu tam to byle cieśla ma magiczną piłkę do drewna ;)
Coś w rodzaju takiej jakby dodatkowej zasady, jak obecnie mają swoje przedmioty nieco tańsze od ich odpowiedników innych ras.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Czcibor
Oszukista
Posty: 872
Lokalizacja: WarAcademy Opole

Post autor: Czcibor »

Jeszcze trpche czasu uplynie, chyba nie musze mowic kiedy "zapowiedziany" byl WoCh, a book dopiero za jakis czas.

Byle zrobili cos ciekawego a nie kolejne ogry :wink: .
Fanatic pisze: ledwo savage ogarniam cała rodzina je maluje
już nie chcą do mnie przychodzić bo wiedzą, że pędzel i farbki na nich czekają
Obrazek

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3001
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Myślicie, że jest szansa aby Banner of Sorcery zostawili? Jakby nie było, te słynne sztandary 50 punktowe zostawiają, przykładem może być Banner of the Barrows.
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Czcibor
Oszukista
Posty: 872
Lokalizacja: WarAcademy Opole

Post autor: Czcibor »

tylko Barrows :wink:
Fanatic pisze: ledwo savage ogarniam cała rodzina je maluje
już nie chcą do mnie przychodzić bo wiedzą, że pędzel i farbki na nich czekają
Obrazek

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

Witam,
bierzcie to jednak pod uwagę ,że takie przegięcia jak WL raczej znikną
Halabardy w imperium nie zniknęły wraz z nowym AB, a nawet zyskały. Ja wiem że to bardzo kiepskie porównanie(w dodaku box Halabard to jest wieloczęściowy)
Jednak wcale bym się nie zdziwił jakby jedyne co zrobią z WL to +1 punkt za model (albo wcale) i że dzięki ASF będą bić po inicjatywie, mimo GW.
Ogólnie również jestem strasznie ciekawy jak będzie wyglądała zbrojownia HE, czy ta rasa również będzie miała 8/10 przedmiotów magicznych, co byłoby słabe imho.
No i oczywiście High Magic... ciekawe jak ten lore będzie wyglądał:)

Caledor19
Oszukista
Posty: 841

Post autor: Caledor19 »

ja juz Ci radze PiotrzeB przygotuj półeczke dla swych WL :D

ja juz dawno sie przygotowalem na fakt ze WL beda pocieci ale zakladam ze jedynie odbiora im asf co niestety w praktyce sprowadzi sie do piechoty w stylu terazniejszych piatek SM(albo i w ogole znikna ze stołów)

patrzac na inne armie gdzie przemeblowania 8 edycyjne byly wielkie zakladam ze i HE beda miec takie wiec trzeba bedzie znowu z 600zl wydac zeby moc w ogole grac 8ed HE;/
Warhammer to nie jest sport

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Caledor19 pisze:e zakladam ze i HE beda miec takie wiec trzeba bedzie znowu z 600zl wydac zeby moc w ogole grac 8ed HE;/
Tego można być pewnym :(
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

pshw...wątpię - jak wyszło nowe imperium kupiłem 3 boxy Demisiów (500 zł) - wózek (130zł) podręcznik (100zł) limitowanego maga (wstyd go nie mieć a za kilka lat będzie sporo warty) oraz With Huntera (kolejne 100 zł) - co daję kwotę 830 zł... Z He będzie podobnie :mrgreen:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Caledor19
Oszukista
Posty: 841

Post autor: Caledor19 »

ehh nie chce az tyle wywalac na nowosci ale pewnie trzeba bedzie, najlepiej bedzie poczekac troche az bedzie wiadomo co jest bardziej potrzebne i wtedy kupic a nie wszystko naraz zeby polowa pozniej na polce stala
Warhammer to nie jest sport

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Na warseerze piszą ze "ktos słyszal" o kawaleri na duzych podstawkach i o treemanie.

tyle z plot;] fajnie jakby byly prawdziwe.
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Mistrz Miecza Hoetha
Falubaz
Posty: 1011

Post autor: Mistrz Miecza Hoetha »

Ja bym chciał zobaczyć Miecz Khaina w przedmiotach magicznych
Moja Galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 9#p1076079
"Ludzie uwierzą w każdą prawdę, jeśli tylko podasz ją w cudzysłowiu i podpiszesz nazwiskiem kogoś znanego".
Naviedzony

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

stawiam, że wyjdzie kawaleria na demidragonach i jakiś ołtarz vaula :P

ODPOWIEDZ