Turniej XIII Kohorty: Marsz Legionów I

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fumijako
Falubaz
Posty: 1171
Lokalizacja: Włocławek

Re: Turniej XIII Kohorty: Marsz Legionów I

Post autor: Fumijako »

O właśnie, też bym o wyniki końcowe poprosił, bo niestety nie dałem rady być do końca :/

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

Fumijako pisze:O właśnie, też bym o wyniki końcowe poprosił, bo niestety nie dałem rady być do końca :/
No wiec tak... Ty byles ostatni... :wink: :twisted:

Dzieki wszystkim za przybycie i mile gierki. Tobie Fumi, za lekcje pokory (po co sie cieszyc po 2 dobrych turach, skoro Wochowi wystarczy jeden dobry oddzial :lol2: ) i mlodziezy z Wloclawka, ktora mi umilila gre nr 1 i 3 :)

No i Mucha, dzieki za pomoc w noszeniu blatow! :wink:
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
krzychoss
Falubaz
Posty: 1299
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: krzychoss »

Fumi lekcje to dopiero mnie dał ale było miło i dzięki wszystkim za grę;D heh pierwsza tura z WOCH'em to było niezapomniane przeżycie;)

Awatar użytkownika
Fumijako
Falubaz
Posty: 1171
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Fumijako »

Pierwsza tura nie była zła, ale druga top już do grobu Cie wepchnęła :D

Awatar użytkownika
krzychoss
Falubaz
Posty: 1299
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: krzychoss »

Uważam że już w pierwszej maska była pewna;p Przecież bez ani jednego WL, i czystą flanką na samych łukach a u ciebie dwa oddziały z wardem to już była maska;p Aczkolwiek ta akcja z magami też była ciekawa;p Helupa nigdy tak chyba się nie spłaciła co?;p

Awatar użytkownika
Fumijako
Falubaz
Posty: 1171
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Fumijako »

Kiedyś się spłaciła podobnie, ale ogólnie tu Helupa przesądziła o wyniku.
Tylko to było jeszcze mało - jakbyś grał z CHD , to byś miał dopiero problem , gdy tam Helupa przerzuca kości na trafienie :D

Awatar użytkownika
krzychoss
Falubaz
Posty: 1299
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: krzychoss »

ale problemem nie była helupa tylko moja liderka;p Po za tym akurat tylko raz nie był to direct shoot xD

Awatar użytkownika
Mishu
Masakrator
Posty: 2257
Lokalizacja: Fenix Włocławek

Post autor: Mishu »

Piotrze, wyniki!
Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Fumijako pisze:Kiedyś się spłaciła podobnie, ale ogólnie tu Helupa przesądziła o wyniku.
Tylko to było jeszcze mało - jakbyś grał z CHD , to byś miał dopiero problem , gdy tam Helupa przerzuca kości na trafienie :D
Oj tam oj tam 8)
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Piotr
Masakrator
Posty: 2186
Lokalizacja: XIII Kohorta Zławieś Mała

Post autor: Piotr »

Wyniki:

1. Tomasz "Zawisza" Łęcki 57
2. Piotr "Lubin" Lubiński 51
3. Filip "Fumijako" Niemczyk 50
4. Paweł "BigPasiak" Paszek 48
5. Wojciech "Pacek" Pacewicz 43
6. Artur Lichnerowicz 43
7. Andrzej "Andrew" Orliński 41
8. Piotr Głomski 38
9. Michał "Byro" Byrszel 36
10. Krzysztof "krzychoss" Sobota 35
11. Tomasz "Afro" Biłas 34
12. Michał Muszyński 34
13. Filip "Filup" Szmuc 22
14. Filip "Pedrodilgur" Alabrudziński 21
15. Oskar Chojnacki 21
16. Adam Kossowski 19
17. Oskar Makowski 13
18. Przemysław Kopaczewski 11

Upominek dla najmłodszego generała otrzymał Pedrodilgur.

Awatar użytkownika
Andrew
Masakrator
Posty: 2196
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Andrew »

Wielki szacun dla Zawiszy za przekazanie wygranej w postaci bonu najmłodszemu klubowiczowi z XIII Kohorty uczestniczącemu w trnieju =D> =D> =D>
XIII Kohorta Bydgoszcz

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

=D> Bardzo fajny gest
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
zawisza
Chuck Norris
Posty: 375

Post autor: zawisza »

Hejka!
Dziękuję organizatorom za świetny turniej. Szczególnie Piotrowi, na którym zapewne ciążyła największa organizacja i odpowiedzialność.
Dziękuję przeciwnikom (Afro,Piotrowi i Andrzejowi - nie spodziewałem się, że mogę wygrać z trójką tak doświadczonych graczy, ale to po prostu był mój weekend!) oraz wszystkim uczestnikom, którzy mimo sanny na szosie dotarli.
Szacun dla Andrzeja, który po męsku potrafi znieść wykulanie jedynek (wysadził kowadło w 1 turze co znacząco ułatwiło zwycięstwo w całym turnieju) w przeciwieństwie do innych równie doświadczonych graczy, którzy delikatnie mówiąc nie tolerują jedynek na ICH NIETYKALNYCH kościach..
Nowe miejsce w Złej Wsi jest bardzo dobre, mi osobiście dojazd tam z Fordonu lepiej pasuje niż na Kartodrom.
Jedynym mankamentem tego miejsca byli "zamykacze okien w koszulkach z krótkim rękawem", dzięki którym po pół godzinie robił się w klasach "kompostownik" jak to trafnie Byro określił - w Motostajni atmosfera nigdy nie była tak gęsta.
Co do głosowania na format następnego turnieju, o które prosił Piotr, to po wczorajszej rozmowie i zasięgnięciu opinii uczestników Teutonaliów proponowałbym:
- mniejsze punkty (może 1200/1600 na mniejszych stołach i 4 bitwy zamiast 3?) - umożliwiłoby to grę młodzieży nie posiadającej wielu figurek
- brak kary za proxy (odstraszyło to podobno nawet bardziej doświadzczonych graczy z Torunia)
- brak lordów i zezwolenie na herosów imiennych
Pozdrawiam gorąco i jeszcze raz dziękuję.
MOLON LAVE

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

zawisza pisze: - mniejsze punkty (może 1200/1600 na mniejszych stołach i 4 bitwy zamiast 3?) - umożliwiłoby to grę młodzieży nie posiadającej wielu figurek
- brak kary za proxy (odstraszyło to podobno nawet bardziej doświadzczonych graczy z Torunia)
- brak lordów i zezwolenie na herosów imiennych
Pozdrawiam gorąco i jeszcze raz dziękuję.
Graty wygranej zawisza... glosowanie na format sie jeszcze pojawi, takze spoko. Kary za proxy byly minimalne, wiec bym nie przesadzal. Bedziemy nadal propomowali gre jako hobby i starali sie "wmusic" malowanie i brak gry kartonikami. Na lordow/herosow imiennych bym nie liczyl....
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5674

Post autor: Afro »

Odrębna sprawa, to fakt, że przy zakazie lordów i graniu samymi herosami to imiennych chyba nikt nie wystawi, bo koszt to pewnie 2x tyle co normalny hipek.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Fumijako
Falubaz
Posty: 1171
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Fumijako »

Panowie cóż to się porobiło?
"Niezaliczony - brak wyników w terminie"

faj3r
Mudżahedin
Posty: 345
Lokalizacja: Toruń

Post autor: faj3r »

Fumijako pisze:Panowie cóż to się porobiło?
"Niezaliczony - brak wyników w terminie"
Dziwna sprawa - może to automat wrzuca jak data przeskoczy a wyniki nie są wgrane. U nas na teutonaliach jest to samo - a dostałem potwierdzenie mailowe, że wyniki są ok i będą zaliczone.
KUPIĘ: Bitsy (głównie kusze i bicze) od Dark Elves
--
"In a mad world, only the mad are sane." - Akira Kurosawa
mój blog: Sand and Glue

Obrazek

Awatar użytkownika
Piotr
Masakrator
Posty: 2186
Lokalizacja: XIII Kohorta Zławieś Mała

Post autor: Piotr »

Proszę się nie przejmować. Wyniki były wysłane w terminie, nie ma obawy, by turniej był nie zaliczony. Nie ma ich na stronie ligi z przyczyn technicznych. Pracujemy nad tym.

Awatar użytkownika
Andrew
Masakrator
Posty: 2196
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Andrew »

faj3r pisze:
Fumijako pisze:Panowie cóż to się porobiło?
"Niezaliczony - brak wyników w terminie"
Dziwna sprawa - może to automat wrzuca jak data przeskoczy a wyniki nie są wgrane. U nas na teutonaliach jest to samo - a dostałem potwierdzenie mailowe, że wyniki są ok i będą zaliczone.

dokładnie tak się dzieje więc trzeba się uzbroić w cierpliwość :D
XIII Kohorta Bydgoszcz

ODPOWIEDZ