VI Liga Rivendell, czysta 8ed. Warszawa, 10.06.13 r.

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Berbec
Warzywo
Posty: 12

Re: VI Liga Rivendell, czysta 8ed. Warszawa, 10.06.13 r.

Post autor: Berbec »

kurcze, faktycznie bym zpomnial :p dzieki za zgloszenie :D

Kasia
Wałkarz
Posty: 75

Post autor: Kasia »

I Kasie dopiszcie, Kasie!

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Kasia pisze:I Kasie dopiszcie, Kasie!
Mówisz i masz.
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
stithu
Wałkarz
Posty: 77
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: stithu »

Hejka,

jako że jestem zainteresowany "dostaniem łomotu" od bardziej wytrawnych graczy, chętnie się zapiszę ale mam pytanka:

- czy mogę wystawić FW Mourngula oraz Skin Wolves z MA FW?
- czy moge wystawić coś ze Storm of Magic: Fen Beasty oraz Maga Dark Emissary?
- czy mogę wystawiać inne modele FW czy innych firm jako Proxy za GW np: FW Mourngula za Vargulfa czy FW Skin Wolves za Crypt Horrory lub Maelstrom Games Creoda za Vargulfa?
- czy mogę wystawić modele GW Undead Mummies za Grave Guards?
- czy mogę wystawić Be'lakory za Vargaisty?

Może pytania wydadzą się mocno dziwne ale chciałbym by była dla mnie jasna sytuacja :D
Ghouls Wave VC - 12.000 pts
Endless Swarm Tyranid - 15.000 pts
Night Lords W40K CSM & Demons -10.000 pts
Necrons - 5000 pts

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

stithu pisze:Hejka,

jako że jestem zainteresowany "dostaniem łomotu" od bardziej wytrawnych graczy, chętnie się zapiszę ale mam pytanka:

- czy mogę wystawić FW Mourngula oraz Skin Wolves z MA FW?
- czy moge wystawić coś ze Storm of Magic: Fen Beasty oraz Maga Dark Emissary?
- czy mogę wystawiać inne modele FW czy innych firm jako Proxy za GW np: FW Mourngula za Vargulfa czy FW Skin Wolves za Crypt Horrory lub Maelstrom Games Creoda za Vargulfa?
- czy mogę wystawić modele GW Undead Mummies za Grave Guards?
- czy mogę wystawić Be'lakory za Vargaisty?

Może pytania wydadzą się mocno dziwne ale chciałbym by była dla mnie jasna sytuacja :D
Siemka,

zacznę od tyłu.

- Be'lakor za Vargaisty, Undead Mummies za Grave Guards, nie przejdą. Przyjęliśmy zasadę, że nie proksujemy, a to są proksy. No chyba, że modele będą skonwertowane, w takim układzie proszę o fotki.
- Storm of Magic, nie gramy na ten dodatek (jeszcze. ;) ).
- Wszelkie zamienniki będą dopuszczone, gdy tylko zobaczę ich zdjęcia i będą pasowały.
- Modele z FW są dopuszczone, ponieważ FW z GW to jedna rodzina i FW robi dużo lepsze modele, więc będzie miło popatrzeć na coś unikatowego. ;) Natomiast jednostki z FW nie są dopuszczone.
- Mourngula oraz Skin Wolves z MA FW ?????? Bez skrótów proszę. ;)

Jakbyś miał więcej pytań to wal PMkę lub pisz na forum.

Pozdro

Solider
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
stithu
Wałkarz
Posty: 77
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: stithu »

Solider pisze:
Siemka,

zacznę od tyłu.

- Be'lakor za Vargaisty, Undead Mummies za Grave Guards, nie przejdą. Przyjęliśmy zasadę, że nie proksujemy, a to są proksy. No chyba, że modele będą skonwertowane, w takim układzie proszę o fotki.
- Storm of Magic, nie gramy na ten dodatek (jeszcze. ;) ).
- Wszelkie zamienniki będą dopuszczone, gdy tylko zobaczę ich zdjęcia i będą pasowały.
- Modele z FW są dopuszczone, ponieważ FW z GW to jedna rodzina i FW robi dużo lepsze modele, więc będzie miło popatrzeć na coś unikatowego. ;) Natomiast jednostki z FW nie są dopuszczone.
- Mourngula oraz Skin Wolves z MA FW ?????? Bez skrótów proszę. ;)

Jakbyś miał więcej pytań to wal PMkę lub pisz na forum.

Pozdro

Solider
Na wstępie dzięki za odpowiedz :)

Właśnie mam sporo konwersji (w mniejszym lub większym stopniu) i dlatego pytałem o Proxy bo Be'lakory są na podstawkach 40mm kwadraty i fajnie wygladaja w grupie np 3 sztuk tzn z tymi głowami bardziej na "Umarlakowe" i dodatkowo każdy w innej pozycji ciała.

Mumie GW były kiedyś w armii Undeadów przed podziałem na Vampirki i Tomb Kingi. Mają oczywiście dwuręczną broń i są bez tarcz czyli wszystko chyba jest Ok? link do oryginalnych modeli z katalogu: http://solegends.com/citcat9x4/c93561-02.htm (wszystkie te wzory bez korbacza i bez tego ala w klimacie Azteckim).

Mourngula oraz Skin Wolves z MA FW - chodziło mi o te modele z Forge Worlda z Monstrous Arcanum :D

Chodziło mi o to tylko by armia wyglądała na ciekawą i nieco oryginalną :)

PS. Na jakiego maila wysyłać fotki?
Ghouls Wave VC - 12.000 pts
Endless Swarm Tyranid - 15.000 pts
Night Lords W40K CSM & Demons -10.000 pts
Necrons - 5000 pts

Kasia
Wałkarz
Posty: 75

Post autor: Kasia »

Zapomniałam zapytać!

Co z moją abomką :mrgreen: ?

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Wszelkie fotki wysylamy na maila zgloszeniowego, jest w pierwszym poscie.

Obejrze fotki i podejme/miemy decyzje, nikogo nie chcemy krzywdzic, ale zasady obowiazuja kazdego.

@Kasiu, nie pamietam ja wyglada Twoja abomka, bede w czwartek o 11 gral lige, to mozesz sie pochwalic. Jezeli nie osobiscie to mozesz fotke podeslac.
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
AlMalik
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137

Post autor: AlMalik »

Solider pisze:
@Kasiu, nie pamietam ja wyglada Twoja abomka, bede w czwartek o 11 gral lige, to mozesz sie pochwalic. Jezeli nie osobiscie to mozesz fotke podeslac.
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =3&theater
Janus do Kasi: "To jest maska. 20:0. Ale taka lekka..."

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Wybacz Kasiu, ale to proks i nie zostanie dopuszczone.
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Kasia
Wałkarz
Posty: 75

Post autor: Kasia »

Smuteczek :(

Awatar użytkownika
stithu
Wałkarz
Posty: 77
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: stithu »

No to wstepnie sie zgłaszam ze swoimi VC. Fotki doślę w piątek na maila :D
Ghouls Wave VC - 12.000 pts
Endless Swarm Tyranid - 15.000 pts
Night Lords W40K CSM & Demons -10.000 pts
Necrons - 5000 pts

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Dopisany.

Z niecierpliwością czekam na fotki, po cichu liczę, że modele są pomalowane (żaden wymóg) i będę mógł oko pocieszyć.
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
stithu
Wałkarz
Posty: 77
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: stithu »

Pomalować niestety nie miałem sposobności tego co mamdo VC (praca mi to mocno ogranicza czasowo) ale podeśle fotki gdzie pewne konwerty bedą widoczne :D
Ghouls Wave VC - 12.000 pts
Endless Swarm Tyranid - 15.000 pts
Night Lords W40K CSM & Demons -10.000 pts
Necrons - 5000 pts

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

ok
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
stithu
Wałkarz
Posty: 77
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: stithu »

poszły fotki na @ :D
Ghouls Wave VC - 12.000 pts
Endless Swarm Tyranid - 15.000 pts
Night Lords W40K CSM & Demons -10.000 pts
Necrons - 5000 pts

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

stithu pisze:poszły fotki na @ :D
I co ja mam z Tobą zrobić, co? Z takimi VC-tami to ja chętnie bym zagrał, jeszcze, żeby to było pomalowane... ach rozmarzyłem się. ;)

Wracając do tematu. Pewnie ktoś będzie krzyczeć, że to proks lub nie, ale:

1. Dopuszczam Ci Mumie za GG. Motywuję to tym, że na oddziale masz pełen wisiwig, modele są unikatowe i piękne, no i przede wszystkim nie są to śmiecio-ludki. Poza tym te modele trochę kosztują, a ja nie mam zamiaru odbierać Ci frajdy z ich używania tylko dlatego, że debile z GW skasowali możliwość wystawiania takiego oddziału. To chyba najbardziej kontrowersyjna decyzja. ;)

2. Dopuszczam również Skin Wolves za Crypt Horrory, mają podobną budowę ciała, wielkość i pasują do tej armii. Poza tym w tym przypadku "count as" jest fantastyczny.

3. Jeżeli nie usuniesz mieczy z Be' lakorów, nie zostaną one dopuszczone jako Vargaisty, ponieważ Vargi nie mają żadnej broni. Wiem co proponuję i nawet nie sądzę, abyś się zgodził (ja bym się nie zgodził na ten pomysł), ale pozostawiam Ci furtkę.

4. Bohaterowie i monster (ten pod manfredem) dopuszczeni, tak samo Black Knights i Czarny Trener, bardzo fajne konwersje.

5. Duchy, pomimo, że bardzo mi się podobają, nie mogę ich dopuścić, ale jeżeli zostaną w 100% odpowiednio pomalowane do czasu ligi, to je dopuszczę. Muszę po prostu zobaczyć, że są to duchy, bo pomysł przedni.

6. Skin Wolves za Vargulfa nie przejdzie, chyba, że dorobisz mu skrzydła.

7. Fell Baty miażdżą, musiałbym być ślepy, żeby ich nie dopuścić, bardzo fajne.

8.Mourngul niedopuszczony. Nie pasuje, ani za Vargaisty, ani za Crypty.


Reasumując.Bardzo ciekawa armia, gratuluję koncepcji i zaparcia, bo trochę unikatowego metalu masz. ;) Pomimo, że chciałbym ją dopuścić w całości to nie mogę. Gdybym coś pominął, do czegoś się nie odniósł to pisz.

Pozdrawiam

Solider
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

ej, dajcie te foty! inni też chcą popodziwiać ;)
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
stithu
Wałkarz
Posty: 77
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: stithu »

Dzieki "Soldier" za ten miód, takimi słowami motywujesz mnie do przysiedzenia nieco przy pędzlu i aerografie :D

Co prawda nie wyrobię się na te rozgrywki by to wszystko pomalować ale będzie to "Projekt on Top" dla mnie.

Co do Be'lakorów to mieczyki jak zgadłeś pozostaną choć hand weapon as claws chyba by nie było tak przegięte :wink:

Duszków no niestety nie wyrobię pomalować tak bym był z nich zadowolony bo do olejnej ich nie będę wsadzać i potem rozjaśniać krawędzi :)

"Morog" zapraszam do Rivendell tam będzie w czasie gry wszystko w 3D :D
Ghouls Wave VC - 12.000 pts
Endless Swarm Tyranid - 15.000 pts
Night Lords W40K CSM & Demons -10.000 pts
Necrons - 5000 pts

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Zapomniałem dodać jeszcze jednego, a nie chcę aby to uciekło. Musisz na czas rozgrywek dołączyć do Czarnego Trenera koniki, aby model wyglądał ok.
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

ODPOWIEDZ