Pruszków; Liga w "Galaktyce Gier", 14.11.13-31.12.13

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pruszków; Liga w "Galaktyce Gier", 14.11.13-31.12.13

Post autor: Bobson »

Opat - Bobson
4-16 (310 - 810).

Od mojej prawej po stronie Dawida: Helupa, Warriorzy, Rydwan, Chimera i Hero Na dysku. Wszystko na 12'', więc pełna ofensywa. U mnie Od prawej Psy, Rydwan, Jurki, Knight'ci, Rydwan. Z czarów deatha mam 0,3,4.

1.Rozpoczyna Dawid. Podjeżdża rydwanem i Warriorami full do przodu. Duet Chimera i Dyskowiec przyczajają się na 19 cal od mojego rydwanu zaraz przy prawej krawędzi. Hellcannon trafia w Knightów. Ginie tylko jeden i zdają test Ld na 7. Psy do przodu, licząc na to że odegnę rydwan i warriorów. Niestety nie zdaję frenzy na jurkach i muszę próbować szarży na 11. Palę tylko 6 cali i wystawiam się na szarżę rydwanu i Warriorów. Knightci podjeżdżają tak aby w razie paniki spowodowanej hitem z hellcannona, nie uciekli za stół. Mag wychodzi z unitu i chowa się za obeliskiem. W magii rzucam snajperkę LD ale nie udaje się osiągnąć wyniku 8 na 3 kostkach. Rydwan z lewej czeka na swoją kontrę naprzeciw Chimerze i dyskowcowi.

2. Szarże rydwanu i warriorów w Skullcrusherów Khorne'a. Było chyba 14 cali i doszedł tylko rydwan. Nie zadał żadnej rany, sam przyjął jedną i przegrał combat o muzyka. Nie zdaję breaka na 7 i ucieka za warriorów na środku stołu. Jurki nie zganiają, ale stają na 2 cale przed warriorami. Chimera z Dyskowcem wciąż się wzajemnie szachują się z rydwanem. Helupa po raz drugi trafia w Knightów. Tym razem pada 2 i oblewają panikę. Na moje szczęście nie za stół. Rydwan na środku czeka na rozwój wydarzeń. W mojej szarżuję Jurkami w Warriorów, psy postarają się przyblokować helupę chociaż na turę :), Knightci się zbierają, a rydwany ustawiają się do kontry. Niestety dla Dawida, nie zdają strachu. W combacie wbijam 7 ran pancernym wojownikom tzeentcha, breakują się, zganiam i wpadam w uciekający rydwan. W Magii udaje mi się rzucić jedynie snajperkę w chimerę, i dorzucam 6 do wyniku, ale Opat postanawia nie być gorszym i równierz kula 6.

3. Widząc to, Dawid postanawia podstawić się Dyskowcem i Chimerą na 2-3 cale przed 3 Nuglowymi knightami i rydwanem. Helupa pudłuje w rydwan, a ja podstawiam się psami pod piekielne działo tak, aby się nie mógł obrócić. Knigtci i Chariot uciekają z LOSa, obracam się skullkami w kierunku hellcannona. W magii rzucam snajperkę LD w Chimerę, ale moja 6 jest kontrowana 6 Opata.

4. Helupa missfire'uje w rydwan, w wyniku czego (5 na efekt) szarżuje w psy, a te nie zdają terroru i zwiewają za stół. Dyskowiec i Chimera szachują Rydwan i Rycerzy. W mojej turze, Jurki szarżują w helupę na 8, ale nie dobiegam. Snajperka LD w Chimerę nie wchodzi, ale soulblight w dyskowca już tak. Nie zdaję marszu na Knightach i nie udaje mi się uciec. Postanawiam przyjąć szarżę Knightami, a rydwanem skontrować.

5. Szarża Chimery i Dyskowca w Rycerzy. Soulblight nie wiele mi daje. Helupa trafia w rydwan, ale rani tylko 2 razy. W combacie zadaję jedną ranę chimerze. Chimera zieje 10 hitów, rani 4 jedna gała na save. Atakuje 8 razy, trafia dwa (na 5+) rani raz i save. Hero zabija jeszcze jednego i zostaje mi muzyk. Przegrywam combat o 2 i breakuję się zwiewając tylko 6 cali. Jakimś cudem nie udaje się Dawidowi zgonić. Chimera 5, Dysk 4.
Kontruję Chimerę rydwanami, rzucam na nią soulblight, zadaję dwie rany (tylko 5 impactów z dwóch rydwanów) Zadaję dwie rany i chimera się breakuje uciekając za stół. Widząc to, dyskowiec postanawia sobie uciec w kierunku środka stołu. Jurki w międzyczasie doszarżowują w hellcannon. Zadają trzy rany, ale unbreakable maszyna się łatwo nie daje :D Rycerz się nie zbiera i za stół.

6. Dyskowiec się zbiera, a ja rzucam jeszcze snajperkę z IF. na szczęście rzucam 7 na misscast :) Bez efektu. Jurki kroją helupę do końca.

Dzięki, Dawid za miłą grę.

Opat
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 159

Post autor: Opat »

Ja również dziękuje:)
[CENTER]Obrazek[/CENTER]

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Czyli WOChowcy ustalili prymat w lidze :)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Przy szarży wymuszonej hellcanona nie ma reakcji tak jak od abomki więc psy nie mogły uciec od terroru.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Dzieki za czujne oko, Groszku.

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Dodałem wyniki zakończonych pojedynków 3 rundy.

W pojedynku na szczycie zwyciężył Grzegorz. Czy będzie on liderem na półmetku rywalizacji..?
Dowiemy się już wkrótce :)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

A kiedy i gdzie grasz z Adamem?

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Dziś około 17:00 w GG.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Powodzenia :twisted:

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Powiodło się ;)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

A wynik? :wink:

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Niespodziewanie wysoki. Już sie wytężałem nad jakims skanapkowaniem bestigorów, zeby mieć szansę wygrac ten combat, a tu wchodzi mi obfity gateway, zabija 9 bestii i Adam oblewa panikę.
Owszem, miało prawo sie to stać, ale nie zmienia to faktu, ze Adam miał pecha.
20:0, ale nie odzwierciedla to moich oczekiwań przed bitwą, a sama rozgrywka zmusiła mnie do solidnego główkowania i podjecia ryzyka. Na szczęście, opłaciło się.

Adam to świetny oponent, z wielką klasą przyjął niepowodzenia i pechowe rzuty.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Gratulacje dla obu Panow w takim razie :)

Awatar użytkownika
lonit
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 174

Post autor: lonit »

Radosław Kuśmierz - Adam Karnafel

17:3 (1075:504)

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Brawo Radek!

W 4 rundzie czeka nas kolejny wampiryczny mirror :)
Czekamy na ostatnie 2 wyniki, i mamy półmetek.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Abominacja nie poszalala?ciekaw jestem co tam sie dokladnie stalo....chyba skavenskiemu inzynierowi glowa wybuchla?:)
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Podsumowanie kolejki #3, i pary na kolejkę #4.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Sytuacja w czubie powoli się klaruje :D

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Dzis zbiorę baty od Grześka, i będzie jeszcze klarowniej :)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Gdzie i o której gracie? Moze wpadne pokibicowac :D

ODPOWIEDZ