Pruszków: Galaktyczna liga #8 [1200pkt] 10.09-08.10

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pruszków: Galaktyczna liga #8 [1200pkt] 10.09-08.10

Post autor: Bobson »

Zadnego WoCHu i DoCHu?

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Wykwit BRE i EMP :)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Mlode slabe rasy ktore w obliczu konca czasów z gory skazane sa na porażkę.
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Obrazek
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Jeszcze tylko drobne uściślenie: gramy battleline, mapki mozecie wylosować spośród tych: KLIK
Jako wynik wystarczy zgłosić różnicę w małych punktach.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

Bearded Unclean 'Un pisze:Jeszcze tylko drobne uściślenie: gramy battleline, mapki mozecie wylosować spośród tych: KLIK
Jako wynik wystarczy zgłosić różnicę w małych punktach.
pomyśl Szczepanie następnym razem przy takich punktach o meczu i rewanżu; jeżeli jeden zaczynał to w rewanżu zaczyna drugi i zamiana stron :D
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Taki dwumecz. Dogrywka i karne też mogą być :)

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

Bobson pisze:Taki dwumecz. Dogrywka i karne też mogą być :)
A ile zajmuje ci jedna bitwa na te pkt??? 1,5h to swiat i ludzie zeby jeszcze zwinac stol i spakowac ludki....22 modele w armii...prawie jak woc :lol2:
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Zalezy z kim grasz, ale zdarzylo mi sie grac nawet 2,5 h :)

Na te punkty Woszkiem wystawiam 8 modeli :twisted:

Adamyetz
Wałkarz
Posty: 65

Post autor: Adamyetz »

Zdaje się, że nie podałem w rozpisce, kto jest generałem i Szczepan automatycznie wpisał pierwszego, czyli maga. Szlachta ma wyższą Charyzmę czy jak to się tam nazywa, więc onże będzie generałem. Sorki za niedopatrzenie. Chyba nie trzeba tego zmieniać w rozpisce, bo to w końcu oczywiste, tylko tak piszę, żeby potem nie było nieporozumień.

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Poprawione.
Miałem wrazenie, ze Noble jest BSB, i tak swoja droga, powinienes te opcję rozważyc na przyszłosc :)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Adamyetz
Wałkarz
Posty: 65

Post autor: Adamyetz »

Niby wystawiam proksy, ale jak BSB, to już chciałbym mieć sztandar. Pewnie tak, przydałby się, ale armia i tak jest trochę przypałowa, z tego, co znalazłem w szufladzie brata. Dzięksy.

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Rezerwacji stołów w sklepie najlepiej dokonać pisząc maila na adres: sklep@galaktykagier.com
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

pisze z kom a kiepsko mi tam maile dzialaja, poproszę o rezerwacja na wtorek na godz 18 ;)dzieki

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

447 dla mnie z He po ostrej wyzynce
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

To obszerny battle report napisałeś. Może jakieś 3 słowa do ojca prowadzącego?

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Przypominam, ze stoły rezerwujemy poprzez: sklep@galaktykagier.com
Można też zadzwonić do sklepu.

Rezerwacje w tym wątku nie będą brane pod uwagę.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

Bobson pisze:To obszerny battle report napisałeś. Może jakieś 3 słowa do ojca prowadzącego?
na specjalne rzadanie Bobsona:
na przeciwko mnie HE: ptaszur lodowy, 22-23 WLe z flammingiem o ktorym zapomnialem, i jakies 14 SH + golas BSB (mapka nr 5, ja po stronie z obeliskiem)

1 tura
Elfy zaczely pohasały do przodu radosnie, jakas magia w postaci 4d6 s4 w IC moje....zadnych strat, a w wymianie ifka i maly placek, 4 elfki do piachu, a mag rana
u mnie lekko w tyl, mag z kawy out i na 23 calu ciska pociski w ptaszura...nic nie robiac
2 tura, elfy znow do przodu ale tak zeby zbytnio w zasieg nie wejsc...magia...tym razem 2 knechtow spadlo, ptaszur podlatuje za obelisk tak zebym go nie widzial 3ka demi
ja lekkie reformy, tak zeby ptaszysko mnie nie widzialo, mag podbiega obok ptaka i ciska 3 czary w niego....dzieki czemu 3 rany dostaje ('0ka z heavena, chainlightninh i jeszcze na deser fireball z pierscionka)
3 tura, nie zauwazam jak kolega pcha o 2 cale do przodu SH, WL tez podchodza, ptaszur leci w sam kat tak zeby wpasc mi na flanke, w magii kolega spektakularnie zalatwia sobie z miscastu maga (trafienie z S6) nic zbytnio nie robiac
moj blad spowodowal ze nie cofnalem drugiej 3ki demi i stali na 9tym calu do rzucenia od SH, pierwsze demi robia reform i stoja bokiem do WL ale na 17 calu ale frontem do ptaszura, IC reform i w bok tak zeby ptaszur nie byl w stanie dostawic sie bezposrednio do IC, wozek cofam i ustawiam pod katem tak zeby ptaszysko rowniez go widzialo ale nie mialo miejsca na dostawke, drugie demi tylko w bok sie ruszaja, przez co zaraz ich strace, zas mag ustawia sie pomiedzy obeliskie a krancem stolu tak zeby ptaszur nie mogl sie ustawic pomiedzy, z magii nic zbytnio nie robie poza zlikwidowaniem 2lvl na magu....trudno sie mowi
4 tura, kolega robi blad i nie szarzuje w demi ptaszurem, oblewa LD na marsz i nie ma jak sie ruszyc nim, wiec zostaje w miejscu; SH szarzuja na drugie Demi i je zjadaja...a ja zabijam tylko dwoch z regonu....szkoda, ten blad mogl mnie kosztowac bitwe....po wygranej refom na bok tego co sie zaraz wydarzy
ja w odpowiedzi reszta wykonuje szarze, hurricanum i IC w WLe a 3 demi w ptaka, mag przeskakuje za obelisk, zeby mogl za chwile odgiac SH; w combacie trace polowe IC ale WLi zostaje tylko 8, demi zjadaja ptaszura wzorowo i odwracaja sie zeby dobic WLe i pomoc w walce z SH
5 tura
SH szarzuja w hurricanum i je zjadaja, IC zostaje 2+BSB i zdaja breja na 2x1 (kapitan daje mozliwosc zdawania na 3ch kosciach i za drugim razem sie udalo....ufff....pot z czola sciekal strumieniami przy tym rzucie
w mojej demi szarzuja na resztki WL, mag podbiega na 1" od SH i odgina w druga strone, odpala fireballa...ifka...1 trafienie, nic nie robiace i juz nie ma czarow na stole....demi i BSB zjadaja WLe i przekrecaja sie na SH
6 tura
SH szarzuja na maga zabijaja ale nie sa w stanie nic juz zrobic, w mojej szarzuje, chelendz sztandarowcow, moj jest pakerniejszy i zjada bsbka...demi ogryzaja 6 knechtow i brej na 2x1....oblany, zjedzeni, po bitwie....447 roznica....ale moglo byc w druga strone przez ten kluczowy blad w 3 turze....
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2014, o 21:16 przez #helion#, łącznie zmieniany 1 raz.
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Już mi lepiej, Helion. Bardzo ładny raporcik :mrgreen: Może ktoś kto już grał też napisze 3 słowa do Ojca Prowadzącego?

AdamKoz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: AdamKoz »

Właśnie, byłoby miło jakbyśmy zamieszczali raporty, raporciki, ciekawe spostrzeżenia nt. armii innych graczy, wnioski z bitew etc. Jak również wyniki z komentarzami z bitew, niezależnie od wyników wysłanych oficjalnie do Szczepana ;)

Acha, prośba do Tomka R. - jakbyś mógł mi przełożyć raport Heliona na bardziej zrozumiały jezyk, to byłbym wdzięczny :mrgreen:

ODPOWIEDZ