Niezwykli 2.0 (mekka bezmyślnego spamu)

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Siasek pisze:bedziesz wystawiala figurki z dwoma fiutkami? a mzoe figurke a'la czolg- z fiutkiem na czole. hmm... to by byla fajna konwersja. taki mega mhroczny i zly lord chaosu. ale taki narpawde mega- czarny zakrwawiony itp. i taki penis z jego czola ;]
Ja cię szarżuję :shock2:

Nie, ja postanowiłam zadbać o współgraczy na Falkonie i pokazać trochę cycków. W związku z czym mam Opętanych BDSM ;)
Tomash pisze:No to zaczynamy kasowanie ;)
Spalmy ten las i zwalmy wszystko na Boromira.

Awatar użytkownika
Fingor
Chuck Norris
Posty: 524
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fingor »

Znajomy zrobił ostatnio figurkę empireczyka zwiewajacego z krzaków przed beastmanem. Empireczyka, który zapomniał zawiązać spodenki :twisted:
Tak z tematów dolnych dróg rodnych ;)
Arabesca - Dark Fantasy, Epic Action
Nietykalny pisze:Lakieru pernamentnego ( permanentny znaczy co innego)
:roll:

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

tak. dolne rogi godne sa naprawde interesujace. mysle ze mzona im poswiecic wiecej uwagi napisac jakis hmm.. np tutorial o malowaniu dolnych grog rodnych.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

A to Wy macie drogi rodne, chłopaki? Gratuluję! I to dwie, "górne" i "dolne"? Nie no, wypas. Wy to dopiero jsteście Niezwykli ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Tomash pisze:A to Wy macie drogi rodne, chłopaki? Gratuluję! I to dwie, "górne" i "dolne"? Nie no, wypas. Wy to dopiero jsteście Niezwykli ;)
Umarłam :lol:

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Skavenblight pisze:
Siasek pisze: jaki stroj sedziny? ;]
Przeczytaj poprzednich Niezwykłych, kilka pierwszych stron ;)
Generalnie chodziło o erotyczny strój sędziny, w którym miałam sędziować na turniejach :P
Ach, czyli Ty też? :twisted: Były już plany, żebym wystąpiła na masterze w skórzanych butkach i siatkowych pończoszkach :twisted:
A to Wy macie drogi rodne, chłopaki? Gratuluję! I to dwie, "górne" i "dolne"? Nie no, wypas. Wy to dopiero jsteście Niezwykli
:shock: eee..... e? Jankiel mnie zamorduje - znowu oplułam monitor herbatą :lol2:
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Yudokuno pisze:Ach, czyli Ty też? :twisted: Były już plany, żebym wystąpiła na masterze w skórzanych butkach i siatkowych pończoszkach :twisted:
Trzeba było wystąpić ;)
Mnie się póki co nie udało... Tomash na pewno przepił składki ;)

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Jeszcze nic straconego... Może poczekamy na jakiś większy konwent i we dwie będziemy zachęcać uczestników do posuwania cynowych chłopków?
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Yudokuno pisze:Jeszcze nic straconego... Może poczekamy na jakiś większy konwent i we dwie będziemy zachęcać uczestników do posuwania cynowych chłopków?
Za dwa tygodnie jest Falkon!

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

O to na przyszłym Polconie może założycie takie wdzianka, bo na Polconie powinienem być, a taki widok nie może mi umknąć z przed nosa :)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Zabawne, mnie ten tekst jakoś nie porywa ;) Ale ogólnie mam stępiony całodziennym bólem łba humor.

No i oczywiście jak już walnę jedną literówkę na tysiąc postów, to jest ona powielana w sygnaturkach :D

Zaraza, temat akcji składkowej został odłożony. No ale jakbyście się z Agnieszką dogadały, to myślę że by Wam sporo osób się zrzuciło na te łaszki ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Ech... za dwa tygodnie będę kombinować z zapłaceniem rachunków za mieszkanie :/ Ale spokojnie - co się odwlecze... :twisted:
Z całym moim cynizmem tak mi się na usta rzuca:

Ma w rodowodzie krew
Księżniczek i cesarzy
A patrzy tylko gdzie
I przed kim się obnażyć

heh... :)
No i oczywiście jak już walnę jedną literówkę na tysiąc postów, to jest ona powielana w sygnaturkach
zamiast literówki proponuję litrówkę. Prześpisz i ból przejdzie :D
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Sykstus pisze:O to na przyszłym Polconie może założycie takie wdzianka, bo na Polconie powinienem być, a taki widok nie może mi umknąć z przed nosa :)
Następny Polcon jest w Zielonej Górze. Ale najgorsze, że w sierpniu :? Nie da rady :(
Tomash pisze:Zaraza, temat akcji składkowej został odłożony
Jasne, a ci, którzy wpłacili, zostali zbanowani, żeby przypadkiem nie wyszło na jaw, że wszystko utopiłeś w wódce albo Bitspudle ;)

Co się odwlecze to nie uciecze ;) jeszcze nas zobaczycie!

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

No to wakacje :) Chyba że sesje wypadają albo coś... No ale kilka dni chyb aby się znalazło co ?? :P

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Sykstus pisze:No to wakacje :) Chyba że sesje wypadają albo coś... No ale kilka dni chyb aby się znalazło co ?? :P
Sesja to akurat w czerwcu jest, ale nie o to chodzi. Spoko, zobaczyć się zobaczymy... Was pewnie odwiedzimy w NS, w końcu wrzesień będziecie mieć wolny po raz pierwszy w życiu ;)

Awatar użytkownika
Fingor
Chuck Norris
Posty: 524
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fingor »

Uwielbiam moje teksty pisane, kiedy jestem niewyspany ;)
Arabesca - Dark Fantasy, Epic Action
Nietykalny pisze:Lakieru pernamentnego ( permanentny znaczy co innego)
:roll:

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Będą długie wakacje :) Oby bez nerwów ;)

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

cos tu cicho... Za cicho...

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Za chwile będzie głośno i popłynie potok słów...
Właśnie uczę (tj uczyłem bo już mi sie nie chce :P) o 20leciu między wojenny.. i w skrócie mogę powiedzieć że wszystkim artystom wtedy po prostu odbiło..

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

niedenerwuj mnie... mielm klasowke z tego tydzien temu.
oczywiscie zlapałem glona.

facet ma pytania typu:
"ktory z niemieckich dowodcow zapisal w swoim dzienniki ze w okresie od x.xx.xxxx do x.xx.xxx zapasow wystarczy tylko na dwa tygodnie dzialas wojennych?" (x.xx.xxxx- moja inwencja bo daty nei pameitam)

Zablokowany