Idzie nowe...

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Jeszcze szybka porcja ploteczek ze Sneak Peeka:
Giant squig
Zlożone i pomalowane Black Orki
Troll
Black orki wyglądają groźnie. Squig żałośnie. Trol jak z lotra, czyli jedynie do przetopienia na coś innego. No ostatecznie może być, ale za bardzo przypomina tego z lotra.
jo

Awatar użytkownika
Bruenor Battlehammer
Wodzirej
Posty: 703
Lokalizacja: Bendsburg

Post autor: Bruenor Battlehammer »

mnie się troll bardzo podoba - tak sobie trolla zawsze wyobrażałem. BO też niczego sobie - jak na plastiki mogą byc :wink: natomiast Squig to kompletna żenada...aż oczy bolą :?

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9566
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

BO z daleka wyglądają ok.
Troll jest cienki.
A squig nie dość że fatalnie pomalowany, to jeszcze taka bieda jeśli chodzi o model...

Jutro wrzucę kolejne fotki moich figurek na Lublin to zobaczycie prawdziwą galerię squigów 8)

Paku
Oszukista
Posty: 827

Post autor: Paku »

Super wygląda troll (jak wyjdą to dokupie sobie do mojego skullpastowego jeszcze 3)
BO też fajne chyba aż 20 zawita w mojej armii
Ale ten kupiony skuig to zmarnowany skuig jak to mówią

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

trol jest anwet okey, ale nijak nie pasuje do świata warhammera. Te stare były znacznie fajniejsze :D takie trolowate, widać, że głupie ale coś tam myslał żołądkiem i potrafiłyto wyrazić, jeść, jeść, jeśc. A ten?? Taki bezduszny jakiś...
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1950
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Troll całkiem przyjemny. BO też niezłe, chociaż jak dla mnie niewiele się różnią od tych starych, które osobiście uważałem za zbyt puszkowate. Za to ten squig to taka bieda, że głowa mała. Podejrzewam, że jestem w stanie ulepić coś podobnego z wilgotnego papieru toaletowego.
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Astragoth
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Astragoth »

Troll GW - wygląda skullpassowo 8)
Troll Gamezona jest ogrowski... nie pasuje do utrwalonego w WFB wizerunku-pojęcia trolla, dlatego mi nie podchodzi....
Black orki - wydze pare ciekawych elementow - np głowa badruka :D
ogólnie pozywywnie
Squig?? jaki squig... ja tam nie zadnego
TruePunk pisze: Kazdy gra jak lubi; ale czesc pomyslow nawet matka statystyka powinna z glowy wybijac;p

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

nie wiem czy ktoś zamieszczał, ale u Kraśków sie tym jarają (raczej niejarają :P ) to u zielonych jest coś podobnego:

army set
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Misiek
Mudżahedin
Posty: 315
Lokalizacja: Gliwce ?

Post autor: Misiek »

Bleki sa wypasione, jak zawsze :)
Ciekawe jak beda roczki dopasowane bo mzoe zaadoptuje pare do bigunsowych chopakow. BO GWeapony sa naprawde takie jakie powinny byc.
Co do army deala to musze rpzyznac ze jest to naprawde grywalny konsek :)
Zawsze BO jak nie bedzie sie wystawiac to posluza za bigunsow :]
Krasie tez to maja data wydania 14 kwietnia.
Troll jakby mu morde przerobic to moze...
Squig jest zalosny ze ja nie moge...

Wiecie kiedy wypuszcza Ironclawa ? czekam i czekam i doczekac sie n ie moge

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

Squig mnie przerosl. Tak poprostu.
Z pyska jak swinia albo kundel z kreskowki, z kopyt tez.. wlasciwie jak polowa swini.
Ouch?

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Kosa pisze:nie wiem czy ktoś zamieszczał, ale u Kraśków sie tym jarają (raczej niejarają :P ) to u zielonych jest coś podobnego:

army set
Zajebisty Army Deal. Naprawde rozsadny. Tylko nie jestem pewien, czy oplaca sie za 600 zl.

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

troll mnie jakos ani ziebi ani grzeje
squig...a sadzilem ze nie mozna zdoopic tak miodnej figureczki

Barbara-wydaje mi sie ze to odpowiednik army force do 40k...wiec cena bedzie gdzies pomiedzy AD a batalionem
(wyliczenia-> box BO,rydwan,box herosow,box NG,2x box boyzow)
ale faktycznie milusie

Furosion
Pseudoklimaciarz
Posty: 20

Post autor: Furosion »

Goblin rox :D Jednak rzeczywiscie, tylko na poleczke, bo do gry jakos nie pasuje

Awatar użytkownika
badyl
Chuck Norris
Posty: 373
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: badyl »

czarnuchy dobrze wygladaja, ale mogli troszke cos inne pewne czesci zrobic, tak to plastikowe klony Badruka czy Grimgora niektorzy...
troll jak dla mnie git, a squig to dla mnie no comment, juz lepiej gobble przerobic niz to cos wystawic, a szkoda, bo w przypadku tej figurki na cos znacznie wiecej liczylem

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

to nie jest army deal, one sa rpzecież tylko z okazji premiery, ale jak ktoś wspomniał jest to coś na wzór tych większych zestawów z 40k. Bardzo fajna inicjatywa i przedewszystkim opłacalna, nie ma co. Oczywiscie dla kogoś kto ma 600 zeta i chce zacząć zbierać zieloną horde to przecież zestaw wymarzony. Wszystkim się będzie grało i są dobre proporcje. 2klocuszki orczasów i do tego czarnuchy, jeden nocników, z tego co widze to na jednym, maks dwóch gracie. Jedynie co za dużo to fanoli, w sumie jeden by wystarczył a zamaist nich lepszy byłby jakiś szaman (caddy)

tak na oko ile to jest w punktach?

Wiec na ten zestaw jest naprawde spoko, gdyż krasnoludzki jest znacznie gorszy w mym mniemaniu :)

i tu są jeszcze 4 orki w pudełeczku, szkoda, że nie 5, ale to już taka polityka. (boxy orkówsa po 20 chłopa, prawda? )
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
badyl
Chuck Norris
Posty: 373
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: badyl »

@Kosa
boxy boyzow zawieraja magiczno-symetryczna liczbe 19 figsow obecnie:)
kiedys bylo 16, ale wywalili metalowe czesci do CG i zamiast tego wrzucili dodatkowa ramke z 3 figsami na CG

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

squig jest fatalny, dobrze ze mam swojego pokracznego z masy modelarskiej...
black orki mało sie różnia od tych obecnych ale sa z plastiki i maja fajne bitzy do konwertowania wiec ogolnie +(plus 8) ) dla nich
a troll jest mi blizej ku dołowi niż ku górze, mimo iz ogolnie nie jest taki zly, to takie wraznie troche kopiowania istniejacych juz figurek jest...

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

Ktoś się orientuje kiedy możemy sie spodziewac w sprzedaży tego Wywerna? jak na te 2 zdjęcia to jest niesamowity :)

Black orki naprawde OK

Trolle zdecydowanie super były te stare metalowe... ten nowy i tak jest lepszy w porownaniu z plastikiem ze SP

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Cóż squigi to z natury takie biedne stworzonka, ten już wybitnie:) Black Orki na pewno zniewolę i wcielę do swojej armii, a trolle mają paaaskudne mordy...

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Black orki - super, ale nie z wyglądu, a dlatego, że sklejasz jak chcesz i dużo bitsów mają
squig - do dupy
troll - średni
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

ODPOWIEDZ