Warsztat darkslonia update (2013-08-28)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pretor
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Re: Elfy darkslonia

Post autor: Pretor »

nmm bardzo przyzwoity. tylko te gemy strasznie płaskie. niemalże, jakby samym ice blue przejechane.

ogólnie armia szykuje się na mega klimaciarską i niepowtarzalną. wielkie graty!

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

najlepsza balista jaką widziałem!
zalążek armi świetny, chociaż ja osobiście gdybym się porywał na "tematyczną" armię to dobrałbym odpowiedni schemat kolorów, jak np. Chrace
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

NMM po prostu palce lizać :D

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Ogólnie malowanie czyste, schemat kolorystyczny tez miły dla oka. Armia całkiem ładnie się prezentuje.
NMM dobry, ale za to pozostałe kolory wydają się płaskie.
Poczynając od gemów a kończąc na białych ubrankach wygląda to jak jedna warstwa farby.
Zbroja obsługi RBT też taka jakaś jednolita, przydałoby się większe kontrasty.

A zniszczenia metalowych WL nie będę nawet komentował.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dr. Lobo
Mudżahedin
Posty: 279
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dr. Lobo »

Nie lada sztuka pomalować armię na takim poziomie. NMM bardzo fajny (koniecznie poproszę recepturę ja to zrobić).
Mam nadzieję że to nie koniec i pozostałe części figurek również podciągniesz bo szkoda było by zepsuć całokształt takimi niedoróbami. Czekam z niecierpliwością na postępy.
=D>
Łajdaki nie usłyszą kiedy przyjdę. Nie kiedy powyrywam im uszy!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Całość już robi wielkie wrażenie - jednolitość kolorystyczna, czystość malowania, NMM. Bardzo, bardzo mi się podoba, chociaż to elfy :wink: . Dopieścić figsy - co najmniej: włosy Korhila, całe niebieskie kolory i GEMY - tu przydałby się inny kolor [-o< . By the way - balista gniecie - zajebista.

Awatar użytkownika
Stix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 172

Post autor: Stix »

Z jakich figurek zrobieni są ci łucznicy? jakieś foty?

Awatar użytkownika
darksloniu
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Post autor: darksloniu »

Malowanie super. Tylko gemy zaskakująco słabe, jak na ten poziom malowania
tylko te gemy strasznie płaskie. niemalże, jakby samym ice blue przejechane.
całe niebieskie kolory i GEMY - tu przydałby się inny kolor
NMM dobry, ale za to pozostałe kolory wydają się płaskie.
Poczynając od gemów a kończąc na białych ubrankach wygląda to jak jedna warstwa farby.
Powiem wam szczerze, że ten niebieski na Ciuchach wygląda ok. Co do tych gemów to zaczynam wątpić i myśleć o poprawce...
A jaką jednostkę imituje lwia kawaleria? ;) Dragon Princess?
No oczywiście, że DP. A poprawna nazwa to: Charcian lion riders! :twisted:
Co prawda obecnie już nie istnieją bo ich pociąłem, ale niedługo przedtawię następną generacje. :)
zalążek armi świetny, chociaż ja osobiście gdybym się porywał na "tematyczną" armię to dobrałbym odpowiedni schemat kolorów, jak np. Chrace
Powiem szczerze, że myślałem o tym, ale:
1. Po prostu nie lubię czerwonego.
2. Biel, błękit, niebieski, NMM dodają takiego zimowego spokoju. Dlatego stwierdziłem, że będzie taki schemat.
3. Była opcja z szarym, ale w połączeniu z NMM to już za bardzo jednolite by było.
A zniszczenia metalowych WL nie będę nawet komentował.
Uwierz mi stawiali opór!!
Nie lada sztuka pomalować armię na takim poziomie. NMM bardzo fajny (koniecznie poproszę recepturę ja to zrobić).
Jak zawsze. Trzeba zatrudnić właściwego człowieka :D
Z jakich figurek zrobieni są ci łucznicy? jakieś foty?
Starzy metalowi white lioni, jak już zresztą parę osób zdążyło zauważyć. Co prawda fot nie mam, oprócz tych w galeriach Gmaila, ale jeśli Ci bardzo zależy to mogę Ci na jednej sztuce pokazać jak to wykonać. Ale uprzedzam roboty jest sporo. :D

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

a kończąc na białych ubrankach wygląda to jak jedna warstwa farby.
Mnie się bardzo podoba ta biel bez cieni. Co do gemów - niebieskie są najlepsze, jakieś czerwone czy zielone nie będą pasować. Chodziło mi o to, że mógłbyś je zrobić zgodnie z "zasadami sztuki" - od midnight blue do bieli.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Dr. Lobo
Mudżahedin
Posty: 279
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dr. Lobo »

Jak zawsze. Trzeba zatrudnić właściwego człowieka :D
A tak może ściślej :?
Do kogo zatem powinienem kierować zapytania natury technicznej? [-o<
Łajdaki nie usłyszą kiedy przyjdę. Nie kiedy powyrywam im uszy!

Awatar użytkownika
darksloniu
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Post autor: darksloniu »

Figurki maluje mi Rentall. Nie wiem czy jest na forum więc jeśli chcesz PMnij mnie to podam jego maila.


Chodziło mi o to, że mógłbyś je zrobić zgodnie z "zasadami sztuki" - od midnight blue do bieli.
Powiem szczerze, że najprawdopodobniej zabiorę się za gemy jak tylko będzie to możliwe. Będzie to możliwe w momencie jak opanuję tą sztukę. Muszę tylko trochę poćwiczyć i ogólnie nauczyć się malować. :roll:
Jak na razie cieszę się tym co jest :D

Awatar użytkownika
darksloniu
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Post autor: darksloniu »

Najnowszy project: Sword masters of Hoth Characian contingent. WIP

Faza pierwsza: wstępnie posklejani :)
Jakoś dziwnie wyszli, ale pasują :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Sorki za zdjęcia nie najlepszy ze mnie fotograf :(

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

E, tam. Póki figurki nie są pomalowane zdjęcia nie muszą być jakieś super. Byleby pokazywały jak co posklejałeś. Pomysł jest w porządku, wyglądają oryginalnie, zwłaszcza czempion, wygląda dynamicznie.
Sword masters of Hoth
Hoth? :wink:

U meanObrazek? :mrgreen:
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
darksloniu
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Post autor: darksloniu »

Hoth? :wink:
Tak jest!!! Lodowa planeta!! Niepowtarzalny Klimat! Dziwne Yeti podobne kreatury! 8)

No walnąłem się :D Zdaje się, że "Hoeth"miało być... ale to nieważne bo od teraz to będą:

SWORD MASTERS OF HOTH

Brzmi dumnie... 8)

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

ci plastikowi SM mają za duże korpusy wporównaniu do nóg już lepiej było by ciąć metalowych ;) są smuklejsi (wogóle uważam że nowi SM i PG to dno, WL na lekki + i DP też na +)

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Fakt, te nóżki jakby trochę za małe :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
darksloniu
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Post autor: darksloniu »

I znowu cały plan poległ na najukochańszym GW "fantastycznie" trzymającym skale 28mm ...
Ogólnie nie wyglądają źle, ale nie jestem do nich przekonany i będę chyba robił podejście 2.0.

W każdym razie jak ktoś ma pomysł na fajnych SM pasujących chociaż trochę do Charce to jestem otwarty na propozycje, bo potrzebują 14 a pomysły mi się kończą. :(

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

a nie dałoby rady dać im same naramienniki z nowych WL a stare wyciąć? Nie wiem bo nie znam wypraski WL.
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
darksloniu
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Post autor: darksloniu »

Dodaje zdjęcia ostatniego WIP Nazwa "HBBSB" v1.6

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Komentarze i uwagi mile widziane:)
Parę więcej fotek w galerii.

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Super model, mi się bardzo podoba ;)

Tylko topór trochę mógłby trzymać w połowie a nie za samą końcówkę, bo to wygląda trochę nieporęcznie, tak jakby miał albo nadludzką siłę, albo jakby to był leciutki toporek. W ogóle coś z tą ręką jest nie tak, daj zbliżenie :)
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

ODPOWIEDZ