Alternatywne figurki dwarfów

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Re: Alternatywne figurki dwarfów

Post autor: Jasif »

Jest może gdzieś do kupienia jakiś zestaw do upgade'owania warriorów na rangersów? Jakieś płaszczyki, czy coś?
Figurki AoW są paskudne, a chciałbym Rangerów skonwertować ładnie.
Swoją drogą jak znacie linki do jakichś fajnych konwersji, to poproszę :)
pozdrawiam
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

kanti
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Rawa Maz

Post autor: kanti »

Witam wie ktoś może jakiej firmy są to modele i czy można je normalnie kupić poza aukcjami??
http://allegro.pl/krasnoludzkie-wojowni ... 97724.html

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Wygląda jak Reaper Miniatures, ale nie znam tych modeli.
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

one z reapera
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Gremli
Mudżahedin
Posty: 327

Post autor: Gremli »

http://jotte.istore.pl/

Figurki reaper miniatures -> Warlord

Chyba największy w Polsce wybór tego producenta. Jest jeszcze oczywiście amerykańska strona, ale tam "troszkę" droższa przesyłka, za to większy wybór.
Ja tu tylko sprzątam.

Awatar użytkownika
Fubuki
Mudżahedin
Posty: 317
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Fubuki »

Wie ktoś czy istnieją i gdzie można znaleźć alternatywne, dobrze wyglądające modele ironbreakerów?
Perfer et obdura, dolor hic tibi proderit olim

Obrazek

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

Jesli chodzi Ci o aktualne wzory to ja kojarze może z 2 (słownie: dwie) figurki, które trzymają poziom więc szału nie ma.
Jeśli celujesz w staroedycyjne to przyzwoitym zamiennikiem powinny być te (jak już będą piesze wersję rycerzy :D ) http://whiteknightminiatureimperium.blo ... ights.html

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »


Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Nie wiem czy znacie, ale tak mi się rzuciło w oczy:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Danrakh
Falubaz
Posty: 1103
Lokalizacja: Legion Kraków klub pijaków ;)

Post autor: Danrakh »

Ktoś ma Dwarf Ornithoptera z Ral Parthy?
Obrazek

Rozważam zakup pod kątem "gyrocopter squadronu" i ciekaw jestem, czy ten model będzie pasował do klasycznych żyrków:
http://www.solegends.com/citcat912/c20219dwfwm-01.htm
http://www.solegends.com/citcat9x4/c93546-02.htm

I jeszcze czy Cruicible Ornithopters (też z Ral Parthy) są w tej samej skali co wspomniany wyżej pojedynczy model? Czy to są trzy różne wzory?
Obrazek

Jeśli dysponuje ktoś zdjęciem porównawczym to poproszę.
Zniosę wszystko pod warunkiem, że to komplement.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

A ile to kosztuję? Może bym się podłączył....
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
TomashWwl
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: BeefTown / WaWa

Post autor: TomashWwl »

Ehh żeby był jakiś przeciek o mechanicznym lataku tez bym się podłączył pod zamówienie ;)
Remo pisze: Ja bym tabelkę miscasta też usunął bo czasem komuś Wampira wsysnie i jest to smutne i niesprawiedliwe i w ogóle brak balansu... :roll:

Awatar użytkownika
Danrakh
Falubaz
Posty: 1103
Lokalizacja: Legion Kraków klub pijaków ;)

Post autor: Danrakh »

Właśnie dlatego, że pojawiły się plotki o "gyrocopters squadron" zastanawiałem się nad ornithopterami.

Generalnie z tego co się zorientowałem to:
1) Ornithoptery są w nieco mniejszej skali niż figurki GW (bliżej 25 mm), różnica jest zauważalna niestety.
2) Cruicible Ornithopters to po prostu lekko zmieniona wersja Ral Partha Onithopter więc są w tej samej skali i pasują do siebie.
3) Może to być w sumie sensowna alternatywa dla produktu GW (o ile w ogóle dostaniemy taki szwadron żyrków) patrząc z jednej strony na ceny nowych plastików, a z drugiej mając trzy metalowe ornithoptery w cenie ~100 zł.
Zniosę wszystko pod warunkiem, że to komplement.

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

Czy na turniejach typu master, warriorsi wyposażeni w młotki przechodzą jako hammerersi?

Awatar użytkownika
Pysiek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176
Lokalizacja: GDAŃSK

Post autor: Pysiek »

to zawsze zależy od sędziego. Ja bym dopuszczał. Jedni i drudzy mają brodę ciężkie zbroje i młoty :).
No i zauważyłem że większość sędziów nie odróżnia modeli krasnoludów i nigdy nikt mi nie wypominał takich pierdół.

Awatar użytkownika
TomashWwl
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: BeefTown / WaWa

Post autor: TomashWwl »

Długobrodzi, coś fajnego na BSBka szukam, najlepiej ze szmatą do freehanda. (marzy mi się Hold Ur Ground! na bannerze ;) )
Remo pisze: Ja bym tabelkę miscasta też usunął bo czasem komuś Wampira wsysnie i jest to smutne i niesprawiedliwe i w ogóle brak balansu... :roll:

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

ale kurde, długobrodzi, ci metalowi, zarówno starzy i nowi mają fajnych sztandarowych...

Awatar użytkownika
TomashWwl
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: BeefTown / WaWa

Post autor: TomashWwl »

Jak widać szukam alternatywy
Remo pisze: Ja bym tabelkę miscasta też usunął bo czasem komuś Wampira wsysnie i jest to smutne i niesprawiedliwe i w ogóle brak balansu... :roll:

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

to w takim razie black tree design wydali kiedyś regiment odpowiadający starym długobrodym, była tam też command grupa, którą można kupić oddzielnie.
Ale ciekawość nie daje mi spokoju, alternatywy szukamy jeśli nie możemy kupić oryginału albo nam oryginał się nie podoba, jak jest u Ciebie ?

Awatar użytkownika
TomashWwl
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: BeefTown / WaWa

Post autor: TomashWwl »

Prawdopodobnie rozbiegliśmy się myślami przy Długobrodych ;) Ja chciałem przywitać krasnoludzką brać, Ty myślałeś o modelach Longbeardsów - zgadza się? ;)

Tak czy owak wciąż szukam alternatywnego pomysłu na BSB z dużą szmatą do freehandu - w Gamezone, AoW i paru innych firmach nie znalazłem nic satysfakcjonującego ..
Remo pisze: Ja bym tabelkę miscasta też usunął bo czasem komuś Wampira wsysnie i jest to smutne i niesprawiedliwe i w ogóle brak balansu... :roll:

ODPOWIEDZ