Zapowiedzi, plotki - co nowego w Vampirkach

Vampire Counts

Moderator: misha

Zablokowany
Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »

http://warseer.com/forums/attachment.ph ... 1198332162 - najnowszy Spearhead

Figurki miażdżą.... naprawde sa super. Jestem mega wypas zadowolony. Ghule są nie samowite. Wilki też ładne. Super.. orgazm itp ;)

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

Tylko bohaterowie strasznie paskudni :(

Lord MC
Wałkarz
Posty: 85
Lokalizacja: dziedzina Chaosu

Post autor: Lord MC »

Fakt... chociaż osobiście podoba mi się zbroja vlada (czy jak on tam się zwie :) )

Awatar użytkownika
GreatTaurus
Chuck Norris
Posty: 654
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: GreatTaurus »

dla mnie to wszystko trochę zbyt komiksowe... niby ładne, niby jest lepiej niż było, ale niezbyt mi odpowiada pójście w tę stronę... zbyt to wszystko "śliczne" na swój sposób. a wampirki, zombiaki, szkiele - to powinno być tak totalnie harsh. brud, syf, zgnilizna...

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

To co stoi na naprawdę wysokim poziomie to nowe szkielety, aczkolwiek troche psują wizje te jednakowy układ nóg. Corpse art też niezły.

Najgorzej oceniam bohaterów i wilki. Same wilki wyglądają...no właśnie trudno mi sprecyzować jak wyglądają, tutaj narzuca się słowo "dziwne". GW wydało świetne figurki wilków czy też pso-podobnych - są to warhoundy. Niestety wilki Vampirów warhoundom do pięt nie dorastają. Stąd dla mnie jest to porażka.

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

a oto okładka nowego AB
(ostrzegam, że jakość jest beznadziejna):
http://warseer.com/forums/attachment.ph ... 1198346233
Obrazek

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

No i pieknie, od razu widac na okladce kto wysuwa sie na pierwszy plan...a mianowicie Blood Dragoni :D
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Kal_Torak pisze:To co stoi na naprawdę wysokim poziomie to nowe szkielety, aczkolwiek troche psują wizje te jednakowy układ nóg.
przeciez to plastiki - nogi ustawisz sobie, jak bedziesz chcial!
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

okładka mrrrrrrroczna :D

fajnie to wszsytko się zapowiada

moze bym się skusił na nieumarłych, ale w moejej wersji starałbym się ograniczyc ile to możliwe na elite... grave guardzi, blood knighci coś w tym stylu.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Zajcew88
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zajcew88 »

teraz kazdy bedzie pozbywal szkieletow ja chyba mam troche tego do sprzedania to lepiej wymieniac na zombi czy jak ?

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

akurat w przypadku szkieletow nie jest tak zle, jak z innymi figurkami - zawsze mozna je rzucic na podstawki :wink:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

ufff a już się bałem że spier....psują okładkę i dadzą taki syf jak w empire ....czyli reasumując nie widać tylko nowych modeli zombi, BK, fell battów i hostów, oraz swarmów...te 3 ostatnie podobno mają zostać bez zmian wiec czekamy na BK i zombi....obawiam się że zombi zjeb..psują jeśli będą takie jak te co ciągną carta :cry:

Alle skoro większość jest jasna i zombie będą nadal na stołach to wiem co bratu na gwiazdkę kupić:p.....jeśli zasad wilkom nie zmienią to szkiele weck(tym bardziej że nie da rady ich wskrzeszać tylko leczyć)

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »

Zajcew88 pisze:teraz kazdy bedzie pozbywal szkieletow ja chyba mam troche tego do sprzedania to lepiej wymieniac na zombi czy jak ?
Dlaczego pozbywał? Jak będą tańsi punktowo niż teraz, to staną się trzonem wielu armii. Unbreakable oddział z sv4+ i wampirem w środku to moc. Przewiduje co najmniej 1x20 nas stole w kazdej armii. Jak nie więcej. A teraz prawie ich nie ma.

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Wilqu pisze:czekamy na BK i zombi....
oj, to dlugo :wink:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

aha wątpliwości rozwiane nie będzie ich nowych modeli może to i dobrze

a kosiarze??? nic o nich nie słychać???

Awatar użytkownika
August
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: August »

Dlaczego pozbywał? Jak będą tańsi punktowo niż teraz, to staną się trzonem wielu armii. Unbreakable oddział z sv4+ i wampirem w środku to moc. Przewiduje co najmniej 1x20 nas stole w kazdej armii. Jak nie więcej. A teraz prawie ich nie ma.
Raczej 1x25 gdyż nie można ich będzie dożywić :wink: . Jak najbardziej popieram to co napisałeś, szkielet z tarczą i LA za 8 punktów będzie bardzo ciekawy.

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

No moze w koncu wiecej piechoty pojawi sie na stolach.
Ciekawi mnie jak to bedzie z magia....czy duzo rozpisek bedzie czysto "magicznych" czy moze takich z "mocnym pie&*&#m" na szybkich i mocnych jednostkach?
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

No dobra, bo zachodzę w głowę:
co to za oddział miedzy bohaterami?

Awatar użytkownika
August
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: August »

Grave Guards oczywiście :wink:.

Jeżeli wampiry mają poziomy magiczne (a wychodzi na to że będą miały bazowo poziom 1 a kolejny w bloodlines) to spokojnie można będzie grać z wykorzystaniem ich dużej siły i przy użyciu magii. Charakterystyka wampira będzie stała wiec umiejętności magiczne nie wpłyną na nią, ciekawe czy będą zabraniac użycia pancerzy? Jedyna różnica, że wykupując bloodline magiczny nie wyierze się bojowych..

Awatar użytkownika
Terael
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 110

Post autor: Terael »

Nie wiem dla czego ale mam wrażenie, że nadal większość rozpisek będzie na jedno kopyto. Strasznie mnie to drzaźni... chociaż może jednak zmniejszenie cen piechoty ożywi trochę różnorodność rozpisek. Oby. Oby dało się pobawić trochę to może się skuszę... ;)

Zablokowany