RUM-ors 8 ed Brodacze.

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Re: RUM-ors 8 ed Brodacze.

Post autor: Blaesus »

Pomimo niektórych narzekań, hammerersi od początku mi się podobali - wyglądają jak na gwardię królewską przystało.

Longbeardzi - baaaardzo fajnie wyglądają!

Tylko co z Ironbreakerami? Wcześniej zrozumiałem, że mają być w boxie Hamków.

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Nie, jest mowa o dual kit longbeards/hammerers.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

panterq pisze:Nie, jest mowa o dual kit longbeards/hammerers.
Czyli chyba sami ironi w pudelku beda :P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
KuBa1987
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 141
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: KuBa1987 »

Kurka nowe longi rzeczywiście masakrują, miałem przeczucie, żeby nie domalowywać tych metali z 6 edycji:D

Awatar użytkownika
Artur
Chuck Norris
Posty: 541
Lokalizacja: Koszalin, Klub Zad Trolla

Post autor: Artur »

Nie chce psuć humoru ale pamiętacie na początku była plota IB/Ham w boxie - teraz jak na to patrze, tak z perspektywy, to wydaje mi sie ,że IB nie będzie (ktoś kto dawał plotę pomylił IB z Longami bo wyglądają pancernie). Tak przeglądałem inne armie i wychodziło by że krasie miały by dostać najwięcej pudeł - Long/Hamm, IB/???, Slayers/Sons of Grinmin/Berserkers, Tuneling/wielkie działo/Orck Cruskers, Gryrosy nowe, waraltar, kowadło/tron, calnpack lord, Slayer hero, Belago i kto wie jeszcze jakie charactery. Jeśli ktoś w ogóle marzył o nowych plastikach w miejsce starych to sam siebie oszukiwał bo nic co plastikowe nie zostanie wymienione. Do tego są metale typu flamethower który ciągle jest metalowy i skoro są ploty że zmienią mu się zasady, to powinien powrócić w plastiku czy coś. Konkluzja jest prosta, to co wymieniłem trzeba podzielić na 50% i to będą nasze nowe pudła - chyba że GW robi rewolucje wraz z wydaniem nowego WD.
Obrazek

Scisca
Wałkarz
Posty: 98

Post autor: Scisca »

Nowe Longi są spoko, podobają mi się i chcę ich wystawiać, ale starych brodaczy z VI edycji nie pokonają. Po zastanowieniu już wiem jaką rolę będą odgrywać w mojej armii - wreszcie Warriorsi, od patrzenia na których oczy nie bolą i twarz się nie wykrzywia! Plan jest obecnie taki:

Hammerersi - Młoty z GameZone
Longi - Longi z VI edycji
Ironi - Ironi z VI edycji
Warriors - nowi Longbeards.

Nadadzą się idealnie. Nie mogę się doczekać reszty nowości i nowego Booka :)

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Scisca pisze:Nowe Longi są spoko, podobają mi się i chcę ich wystawiać, ale starych brodaczy z VI edycji nie pokonają. Po zastanowieniu już wiem jaką rolę będą odgrywać w mojej armii - wreszcie Warriorsi, którzy od patrzenia na których oczy nie bolą! Plan jest obecnie taki:

Hammerersi - Młoty z GameZone
Longi - Longi z VI edycji
Ironi - Ironi z VI edycji
Warriors - nowi Longbeards.

Nadadzą się idealnie. Nie mogę się doczekać reszty nowości i nowego Booka :)
Po ochłonięciu stwierdzam, że może jednak te longi nie są takie złe. Jeśli dalej moje poszukiwania fajnych warriorów z dwurakami spełzną na niczym, to pod Twoim planem też mogę się podpisać :wink:

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Fajnie wreszcie widać że coś GW zmienia u krasi . Trochę
takie pokemonowe jak dla mnie ale cóż.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Scisca
Wałkarz
Posty: 98

Post autor: Scisca »

Łukasz_ pisze:
Scisca pisze:Nowe Longi są spoko, podobają mi się i chcę ich wystawiać, ale starych brodaczy z VI edycji nie pokonają. Po zastanowieniu już wiem jaką rolę będą odgrywać w mojej armii - wreszcie Warriorsi, którzy od patrzenia na których oczy nie bolą! Plan jest obecnie taki:

Hammerersi - Młoty z GameZone
Longi - Longi z VI edycji
Ironi - Ironi z VI edycji
Warriors - nowi Longbeards.

Nadadzą się idealnie. Nie mogę się doczekać reszty nowości i nowego Booka :)
Po ochłonięciu stwierdzam, że może jednak te longi nie są takie złe. Jeśli dalej moje poszukiwania fajnych warriorów z dwurakami spełzną na niczym, to pod Twoim planem też mogę się podpisać :wink:
A tylko spróbujesz!! ;) Nie potrzeba dwóch takich samych armii na naszym battlowym pustkowiu :P

Jeszcze muszę się zdecydować dokładnie jakich Thunderersów i kuszników ostatecznie wybiorę. Na pewno nie obecne plastiki, będę musiał poszukać czegoś alternatywnego albo starego.

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3787
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Nowi longbeardzi bardzo ładni, ale jakoś się nie wpasowują do reszty armii - zupełnie inny styl.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Tarcze i brody...rewelacja :)

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

sztandarowy longów mógłby na luzie robić za bsb, totalny badass :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Nowe krasie nawet nie pasuja do corowych plastikow wogole jak tak patrze... inaczej wygladaja brody i twarze :P i postawa nawet nie jest "niewyrazna''
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Na tej fotce hamków od góry trudno rozróżnić co jest młotem, a co głowa :lol2:

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Czy tylko mi te ich naramienniki skojarzyły sie ze space marynatami? :P

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Longi jeszcze lepsze niż Hamki, świetne te modele. Aż się nie mogę doczekać jak zobaczę je w lepszym malowaniu \:D/
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Właśnie zastanawiający jest fakt, że wyjątkowo słabe malowanie prezentują te modele jak na dotychczasowy poziom GW. Nie mówię, by był jakiś epicki (sam nie maluję lepiej) ale zdecydowanie nie był zły. Ja jestem bardzo ciekawy jak będą się prezentowały modele longów w wersji z dwurakami. To chyb najbardziej interesująca mnie w tym momencie jednostka (a jak w następnej edycji okaże się, że hw&sh wraca do łask, to się zapłaczę).

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Rewelacyjne są te nowe Longi. Jeśli reszta modeli będzie równie dobra jak już pokazane to zapowiada się jedna z lepszych reedycji armii WFB =D>
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Tak jest, wersja Longbeardowa z tego pudła gniecie poprostu! Skoro oni są tak opancerzeni to aż strach pomyśleć jak będą się prezentować Ironi...
Ale Hammerersi jednak są nieudani jeśli chodzi o głowy, te hełmy jeszcze można znieść, ale brody są wszystkie niemal identyczne, przez chwilę zastanawiałem się czemu dali na lewej flance te same wzory twarzy a po chwili zorientowałem sie ze mają nieco inne pierścienie na brodach. Praktycznie tylko po tym da się ich odroznić od siebie :(

Ogólnie jak narazie jestem oszolomiony tymi figsami( fajnie że gw nie spartolilo nam nowych wzorów.

ODPOWIEDZ