Zapowiedzi, plotki - co nowego w Vampirkach

Vampire Counts

Moderator: misha

Zablokowany
Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13983
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

a maja byc tansze? to co zabiora powinno brzmiec pytanie chyba ;)

no wiec co im zabiora? :>

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

założę się, że s4 w szarzy.

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Zabiorą zapewne slavering charge i szkoda......a smok Zachariasza jest IMO super i to tego sobie kupie. :twisted:
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Hrabia
Chuck Norris
Posty: 459
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Hrabia »

Szaman pisze: co do smokow: ja przerabiam HElfickego - nic nie wiem o nowym wzorze.
Jeśli już info było to gdzieś mi umknęło w dyskusji - rozumiem, że smok jako opcja zostje? A co z winged nightmarem? No i czy do niego szykują nowy model? Będą miały mocno zmienione zasady obydwa modele czy raczej to samo zostaje?

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

No i dobrze, w koncu umarla armia pelna geba.
Mnie jednak nadal bardzo interesuje czy ukaza sie nowe figsy wszystkich dawnych "rodzin". Wiem ze teraz sie bedzie budowac wlasne zmiksowane wampierze, no ale chyba nie zrobia tylko figurek ala VonCarstein czy BloodDragon. Ten Varghulf to ala taki Strigoi....czy to oznacza ze ten rodzaj wampira nie bedzie juz dostepny jako normalny charakter?
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

nie ma bloodlinow, wiec nie bedzie dedykowanych wampirow. z drugiej strony moce sa podzielone na grupy, ktore lekko nawiazuja do bloodlinow - choc mozna mieszac moce z roznych grup. coz, pole do konwersji bedzie duze :wink:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

A stare thralle tez maja dostep do mocy czy tylko kolesie ze sfer lordow?

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

ze sfer lordow to jest tylko jeden koles :mrgreen:
bohaterowie-wampiry.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

a będzie nowy model wingeta ?
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5109
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

Rispekta szaman za cierpliwosc co do tych wszystkich pytan
:)

Zorba_the_Greek
Wałkarz
Posty: 65

Post autor: Zorba_the_Greek »

A czy będzie opcja brania Dogs of War? Nie wiem czy ta armia zostaje, ale zawsze to było jakieś urozmaicenie... choćby tych 10 symbolicznych kuszników w niestrzelającej armii...

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Ładnie tak kłamać?
A jesteś pewien że nie chodzi ci o symboliczne działo do symbolicznego rozwalania rydwanów etc? :twisted:
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

przecież we wszystkich armiach jest opcja brania DoW....

Awatar użytkownika
Menace
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160

Post autor: Menace »

@up: w Bretonni ;o ?

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

DoW bierze sie zgodnie z ich opisem, nie potrzeba do tego slota w army liscie. co nie zmenia faktu, ze ta armia jest jak lacina - martwa. i to bardziej, niz wampiry :wink: . GW juz odeszlo od dopuszczania tego na GT.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »

Taki mikro off top, Szamanie czy DoW będzie kiedykolwiek odświerzone czy GW nie chcę już o tej armii w ogóle słyszeć?

Co do VC.
Szkoda, że GW skopało charakterów (oprócz Vlad), ale grunt że jednostki są fajne. Chyba przerzucę się na piechotę ;) Jak ma być fajna piechota i w rarach i w specjalach i do tego gg tańsze mają być to fano. Szkoda mi tylko troche tej magi, że już nie będzie taka jak obecnie...

Awatar użytkownika
duck83
Mudżahedin
Posty: 222
Lokalizacja: Kraków

Post autor: duck83 »

A ja się podepnę pod wątek o piechocie i przy okazji nawiążę do tradcyji nachalnych pytań.
Jeśli jest możliwe aby o tym pisać, to prosił bym Cię Szamanie o rzucenie trochę światła na jednostkę szkieletów. Mi się konkretnie rozchodzi o to czy nowe modele szkieletów będą miały jakąkolwiek możliwość wdziania się w lekkie pancerze. Interesuje mnie sam "skład" ramek w regimencie. Będą to same "gołe" skeletony, z "przypakowanym" command groupem, czy może na choćby pojedynczych modelach widać będzie jakiś element opancerzenia. Przyglądnąłem się zdjęciom regimentu i widze, że niektóre mają jakieś hełmy. W zasadzie w obecnym regimencie jest pare elementów pozwalających na złożenie szkieleta w coś cos od bidy może light armour przypominać.
Sorry, że tak męczę, ale straszniem curious jak to będzie wyglądać z tym "wbudowanym" light armourem "na papierze". Jeśli za dużo oczekuję, to może byłbyś Szamanie w stanie napisać czy względnie kategorycznie stwierdzić, że nie będzie dwóch róznych opcji sklejenia poszczególnego szkieleta. Trochę kombinuje jak koń pod górę z tym pytaniem, bo już wcześniej pisałeś, że nowych plastikowych zestawów będzie pięć. Więc jeśli założysz, że same pytanie w kontekście poprzednich Twoich odpowiedzi jest "bzdurą" to je zwyczajnie olej, ale jeśli jest możliwe skrajbnięcie czegoś nowego to bardzo bym o to prosił.

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

kolejna wiadomość wyszukana w odmętach warseera.

skład battalionu:
20 Ghouls
10 Skeleton Warriors
10 Dire Wolves
Corpse Cart
Obrazek

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Heinrich pisze:Taki mikro off top, Szamanie czy DoW będzie kiedykolwiek odświerzone czy GW nie chcę już o tej armii w ogóle słyszeć?
zapomnij o DoW.

co do szkieletow, to widzialem tyle, co Wy. specjalnie bym sie nie przejmowal - teraz i tak wszystko beda mialy wbudowane na starcie :wink:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Zajcew88
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zajcew88 »

A to co moge wystawic vampirami dzialo jak to mozliwe moze?
Z DOW ma ktos charakterystyke tego dziala bym prosil na priv ;]

Zablokowany