Nowy WoCh

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Caman
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Nowy WoCh

Post autor: Caman »

loko pisze:to ja merytorycznie ponarzekam. ze szranjnem to dopiero po 3 spojrzeniu upewniłem sie o co chodzi i co to ma przedstawiać, nie wiem może malowanie nie takie jak trzeba ale mroczniej wyglądają te platformy wiozące pederastów przy paradach równości.
:lol2:

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

przecież jezeli to tylko update to co najmniej lutego mają frenzy z Mark of Khorne
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

chyba DD na to jest do D.
już lepsze jest 6 spear chukków
6 chucków nikt nie wystawia. A 3 doom divery jak najbardziej tak. Jedyna rzecz jaką absolutnie koniecznie widzę do zmiany w kolejnym AB zielonych. Najcelniejsza (sic!) katapa w grze, mocna, względnie niezawodna, do tego śmiesznie wprost tania....Już wolę klocki savegy z wardem, z nimi przynajmniej wojacy/choseni mogą na względnie równorzędnych warunkach popracować.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

true tanie ale 2W łatwo się poślizgnąć i frenzy, nie aż tak świetnie jak to jest na papierze, fakt jak w padną to siekają ale muszą tam pierw paść :roll:

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »


Awatar użytkownika
Caman
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Caman »

Jak dla mnie Festus wygląda trochę jak pedofil . :lol2: Taki wyraz twarzy.

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

W imieniu graczy HE chciałbym Wam złożyć najserdeczniejsze wyrazy współczucia z powodu nowych modeli. Dobrze że macie armię stosunkowo prostą do konwertowania.
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ludzie - czym się tu zachwycać - knightami przesadzonymi na juggery? Toż one też wyglądają dość pociesznie - uśmiechnięte juggi... Osobiście kończę ze zbieraniem wochu na 7 edycji + lord nurgla w plastiku. Nie powiem, żeby mnie to martwiło, bo wybiegając dalej w przyszłość widzę, że w kolejnym wypuście to już tylko jakiegoś lorda na krecie i chosenów na zebrach ...
Jedyne, czego żałuję, jest to, że znowu podrożeje handel starzyzną, bo takich gostków jak ja będzie więcej. Pozostaje się bowiem skupiać na starociach, które jakoś godnie wyglądają i nie są pośmiewiskiem dla całej reszty warhammerowego bractwa. Dobrze, że nie biorę udziału w turniejach, bo wstydziłbym się wystawiać takie figsy na widok publiczny :( :( :( Nawet gdyby je c'tan pomalował...

Awatar użytkownika
Thain
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Thain »

Czy istnieje jakiś model nagiego juggernauta?

Awatar użytkownika
Mishu
Masakrator
Posty: 2267
Lokalizacja: Fenix Włocławek

Post autor: Mishu »

Thain pisze:Czy istnieje jakiś model nagiego juggernauta?
Bez pancerza?
Mógłby być z tym problem, bo ten pancerz, z tego co pamiętam, to tak trochę jego ciało :D
Obrazek

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

Myślałem, że Helldrake wyczerpał limit badziewia na 100 lat.
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Karpiu - nadal uważasz, że mantysia jest szczytem bezguścia :?: . Przy nowych figsach wygląda wręcz odschoolowo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ogłoszenie : Mocną linkę długości 2,5 m z pętlą sprzedam w dużych ilościach. Dla wielbicieli Wochu specjalne rabaty :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

O, moja dziewczyna się ucieszy, bo połowa hajsu z figurek jest zaoszczędzona. Z tego co widzę nie kupię nic...

1. Warshrine - sam autor podręcznika twierdził (jako, że modelu nie było), żę to zaprzężony konie ołtarz pełen czaszek itp... a tu dostajemy jakieś trollo-niesiony crapowate coś
2. Marudy Slanesha. Nie ma to jak wsadzić zwykłych Marasów na wierzchowce demonetek i pododawać im jakichś pierdół. Nie ma co, panowanie z Nottingham musieli jakieś forum fanów podejrzeć, bo tam się takie konwersje już dawno temu znalazły.
3. Juggery. Nie wiem, jak Wy, Panowie, ale dla mnie porażka całkowita. Stary model Juggera (jak na moje oko tego spod herosa na tymże wierzchowcu) i jeździeć z tegoż samego zestawu. Razy 3, z drobnymi kosmetycznymi zmianami. Kurka, Demisie jakoś wykoksane i śliczne zrobili, a Chaosu nie mogli? Już Juggery od Demonów wyglądają ładniej.

Jak dla mnie to jeden wielki crap. Dawno już sobie tak nie polecieli w kule.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Twoja dziewczyna się myli, Cahir... Hajs pójdzie, z tym, że na te starocie, których jeszcze nie posiadałeś :mrgreen:

Awatar użytkownika
Thomas
Falubaz
Posty: 1207

Post autor: Thomas »

Kod: Zaznacz cały

Plastic
Skullcrushers Of Khorne    175zł 
Chaos Warshrine    175zł 
Hellstriders Of Slaanesh    100zł

Finecast
Festus The Leechlord    60zł 
Valkia The Bloody    75zł 
Scyla Anfingrimm    147zł   

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

smiejagreg pisze:Twoja dziewczyna się myli, Cahir... Hajs pójdzie, z tym, że na te starocie, których jeszcze nie posiadałeś :mrgreen:
Tak, dlatego piszę, że połowa - reszta na części, które pozwolą mi na skonwertowanie tych dziadów.
-juggery od Demonów Chaosu, jeźdźcy ze zwykłych Najtów, mam ich aż nadto.
-tych stedów slaneesha nawet nie mam zamiaru konwertować, IMHO to przerost formy nad treścią... jeden fast w armii wystarczy.
-warshrine muszę w końcu skończyć, bo od roku leżą w połowie robienia w pudełku.

FU, GW.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Festus wygląda jak troll z Hord:
Obrazek
Scyla jest IMO drugim najpaskudniejszym modelem jaki wydalo GW (zaraz po pumbaświni).
shrine slaby.
Juggery i fast są ok, ale nie zachwycają;
Weź steedy z Doch, i jeźdźców z Woch, sprzedaj jako nowe modele...
Obrazek
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

Po co GW robiło nowe modele? Nie mogli napisać w White Dwarfie, że od teraz twoja armia to pół na pół bitsy WOCH i Demonów?
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Mnie ciekawi na jakiej podstawce jest ten wochowy jugger. Odnoszę wrażenie, że to demisiowa.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

wru pisze:Po co GW robiło nowe modele? Nie mogli napisać w White Dwarfie, że od teraz twoja armia to pół na pół bitsy WOCH i Demonów?
Zdziwiłbyś się, jak dużo cielaków kupi te modele :( :( :(
Kurde, i pomyśleć, że do zbierania wochu zachęciły mnie modele lordów,chosenów, konnych marasów, itp... I gdzie my są teraz ???

ODPOWIEDZ