Silesian Un-Limited Tournament II, Master 17 - 18 IX, 2600

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Re: Silesian Un-Limited Tournament II, Master 17 - 18 IX, 26

Post autor: Khuman »

Dmtrij pisze:W imieniu klubu The Gamblers jak i swoimwłasnym, chciałbym przeprosić kolegę Kołate, za zachowanie tego członka...
... członka Morroka :?

kara będzie słuszna :twisted:

nie wiem o co dokładnie chodziło ale wałowanie jakie kolwiek jest u nas surowo zabronione, czy to na pkt. końcowe czy na zasady :roll:
Laik pisze:EoT kwesti Kołaty i Morroka(zostanie poprawiona),
inne zażalenia można jak najbardziej składać
słusznie :)

Pozdrawiam Kat Khumanor 8)

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9566
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

No i git. Dzięki za poprawkę. I jeszcze raz dzięki za zajebisty turniej.
(mogę się przyczepić tylko do słabych mapek - tereny nieraz nachodziły na siebie i praktcznie w każdej bitwie wraz z przeciwnikiem rozsuwaliśmy je, żeby jakoś normalnie to wyglądało)

Mam nadzieję, ze widzimy się na Arenie :)

Pozdr!

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

@Khumanor, Dymitr

Wielcy, k*rwa, mentorzy.

zadnego wałka nie było, g*wno wiecie to nie wiem czemu się wpierniczacie. Jak chcecie to przepraszajcie za siebie. Zostaliśmy wprowadzeni w błąd- sędzia ma prawo się mylić o co nie mam pretensji do Liddera, rano tak samo jak Kołata nie wiedziałem, że jednak jest liczenie wg systemu arenowego. Rzecz została naprawiona, a jak chcecie mnie poniżyć, to powiem krótko.

Odpierd*lcie się.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

się nie gotuj. nie przeprosiłem za samą sytuacje "wałka" a za Twoje zachowanie. widzę, że brak Ci pokory potzrebnej by wyjśc z klasą z takiej sytuacji. z mojej strony EOT
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Morrok pisze:@Khumanor, Dymitr

Wielcy, k*rwa, mentorzy.

zadnego wałka nie było, g*wno wiecie to nie wiem czemu się wpierniczacie. Jak chcecie to przepraszajcie za siebie. Zostaliśmy wprowadzeni w błąd- sędzia ma prawo się mylić o co nie mam pretensji do Liddera, rano tak samo jak Kołata nie wiedziałem, że jednak jest liczenie wg systemu arenowego. Rzecz została naprawiona, a jak chcecie mnie poniżyć, to powiem krótko.

Odpierd*lcie się.
oi oi...

warzone!!!

czy tylko tak krzyczysz(?)

nie spinaj się na forum ogólnym, bo to nie ich sprawa, no chyba że bardzo masz chęć wyrażenia siebie, zresztą jak zawsze, czasem spasuj :roll:

Koniec ( bo nie wiem co to znaczy EOT, nigdy nie byłem do przodu z tymi określeniami )

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

EOT-End Of Topic
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Nędzny ten flame...
Za moich czasów, to były ....
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Fakt. Dziwię się, Morrok, że tak się dajesz prowokować :roll: . I po cholerę Dymitr w ogóle zaczyna.

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

jak to po co? FLAME!!!!!!!!!!!
Gniewko pisze:
Zarost zarostem, ale kolory inne - u mnie kudły jednolicie czarne, u Jagala ciemny łeb, a zarost (tu cytując Kubę) "z jakimiś idiotycznymi rudawymi akcentami", co w połączeniu z niebieskimi oczami jest bzdurne i podniecające zarazem.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

eeee, tam, od razu flejm... zaledwie 2-3 strony... Opuszcza Was fantazja, chłopaki :)
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ej no, chciałem byc grzeczny tylko.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

nooo... poza tym jeszcze nikt nie omawiał alkoholowych ekscesów Andrzeja:D
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

Durin pisze:nooo... poza tym jeszcze nikt nie omawiał alkoholowych ekscesów Andrzeja:D
oooo to to to właśnie, jakieś szczególiki z tego mastera, bo tak to tak trochę sucho, podziękowania, raporcik i koniec :mrgreen:
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

okaże się, że master był bardzo grzeczny i panowała abstynencja...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

jezeli Andrzej nie zgubił butów było lajtowo
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Thain
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Thain »

Nawet przymusowa, bo przed 24 skończyło się piwo z nalewaka :evil:

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a duzo go było :?:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Szmyt
Chuck Norris
Posty: 546
Lokalizacja: Schwarze Pferd, S(a)tanica

Post autor: Szmyt »

Przemcio pisze::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a duzo go było :?:
bylo 130 litrow :(

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Jedy Knight pisze:Nędzny ten flame...
Za moich czasów, to były ....
A gobliny straszniejsze były...

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Morrok pisze:Odpierd*lcie się.
Idealne podsumowanie i jakie prawdziwe - jestes Morrok zwyczajnym burakiem. Chlopaki chcieli zalagodzic sytuacje,wziac na siebie czesc odpowiedzialnosci za zwyczajne chamstwo i walowanie, a Ty jeszcze przeklinasz na publicznym forum i siejesz porute. Zal i tyle.

Ale poniewaz jak to juz dawno zauwazylem, do Ciebie trzeba mowic drukowanymi literami, wiec juz sluze pomoca i perspektywa trzeciej osoby (przypadkowo zostalem zapoznany z cala sytuacja, a wiem ze prezes Kolakowski nie zwykl znizac sie do poziomu forumowego flejma):
Kołata grał B&G z Morrokiem. Według zasad turnieju, jeśli żadna ze stron nie złamała przeciwnika to liczył się stosunek straconych break pointów i na tej podstawie ustalało się wynik gry. Obaj o tym wiedzieli w trakcie partii i grali tak by tych punktów nie tracić.
Bitwa zakończyła się bez przełamania. Kołata zdjął 1 break pointa, Morrok 0. W związku z tym wynik gry był 11:9 dla Kołaty. Podziękowali sobie za partię i było cacy. Wtedy Lidder poinformował ich, iż RB stanowi, że jeśli nie ma przełamania to liczy się małe punkty i ustala wynik na ich podstawie.
Policzyli małe punkty, wyszło 11:9 ale dla Morroka.
Zgłosili wynik.
Kołata spacerując po sali i dzieląc się wrażeniami z bitwy dowiedział się od graczy, że na tym turnieju obowiązuje "arenowe", a nie "rulebookowe" liczenie wyniku B&G, więc w przypadku braku przełamania jednej ze stron liczą się zdobyte break pointy, a nie małe punkty. Dobrze zatem zagrali i dobrze pierwotnie policzyli wynik gry. Lidder najzwyczajniej się pomylił, nie doczytał zasad turnieju, który sędziował whatever.
Kołata poszedł więc do Morroka, by spowrotem zmienić wynik na 11:9 dla siebie, a Morrok na to, ni-chu-ja.
Ot, tyle w temacie.

ODPOWIEDZ