Nowy WoCh

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Re: Nowy WoCh

Post autor: Karlito »

Moja konwertowana Valkia chyba prezentuje się lepiej od tej ale ja z opiniami wstrzymam się do momentu aż zobaczę modele na żywo.
Smiejagreg proponuję nie obrażać ludzi bo każdy ma prawo mieć swój gust [-X
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Sorki, Karlito, nie chciałem NIKOGO obrazić :oops: . Po prostu - gdyby NIKT nie kupował tego szajsu byłaby szansa, że następny wypust będzie inny (lepszy?). Ale jeśli figsy się będą sprzedawać, to tak nie będzie...

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Mnie nie przepraszaj, po prostu to co zobaczyłem nie pasuje mi do Twojej osoby, trochę Cię poniosło :wink:
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Juggernauty - to zwykli knighci na (chyba) tych samych juggerach co demony!!!! Modele spoko, ale pójście na łatwiznę jest nie do przyjęcia. Greg, pewnie kupię, a co. A potem będę pluł sobie w brodę.

Festus - nawet mi się podoba, ale szału nie ma.

Valkia - wydaje mi się, że na CMONie widziałem duuużo lepszą konwersję z demonetki/bitsów od knightów plus ładny GS.

Scyla - stary model był bardzo ładny. Ten jest trochę śmieszny.

Marasy slaanesha - ŻAL. zwyczajnie brak słów.

I na koniec :) Warshrine... no cóż...co to jest? chyba ktoś coś pił albo palił, bo nie tak to sobie wyobrażałem. To nawet mija się z notatką w WOCHowym army booku. Myślałem, że ołtarz będzie ciągnąćł za sobą grupa marauderów/warriorów. Na tym jakiś sorcerer/kapłan i tyle. No i myślałem, że będzie można złożyć shrine'a w rydwan i vice versa. Rozczarowanie.

Jeszcze jedno. Kolory figsów i malowanie to mocno cukierkowa papka. Poczekałbym aż ktoś klimatycznie i ciekawie pomaluje te modele i może będzie można to jakoś przełknąć...

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

a czegoście się spodziewali jak może wyglądać maras na steedzie slaanesha albo knecht na juggernaucie :?: śmieszy mnie to wasze narzekanie jak się wam pacyny nie podobają to nikt nie każe kupować.
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Jugger knighty całkiem syte. Ot po prostu Rycki na Jugach i tyle. Podobnie MAruderzy. SOlidne figsy.
Festus wygląda prawie jak spuchnięty ork.Valkia całkiem przemiła się wydaje tylko coś małe to zdjęcie.

Scyla meh.

A ten Warshrine to gówno roku murowane... A może nawet aspirujące do gówna osmej edycji a nie wiem czy nie ma potencjału na gówno wszech czasów. Co to ma być, przekombinoane na siłe a idea miała taki potencjał.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Hyh no dobra czas podejsc do tych figsow z swiezym umyslem po dobrze przespanej nocy.
Moje nowe wrazenia
1. Festus wyglada z mordy jak kolesie z hordes ( tak potwierdzone ), dodatkowo poza wyglada jak ksiadz natanek z ministrantem w dwuznacznej pozycji.
2. Wlkiria. Bede musial dokladniej przygladnac sie skrzydłom. Poza nimi model calkiem fajny. Przydaly sie lepsze foty.
3. Scylla. Nie ma co stare modele byly znacznie lepsze to wyglada jak Goku z Dragon Ball Z i to jeszcze z pierwszych serii ( oczywiscie w formie malpy ).
4. Marasy na steedach slanesha. Hmm WTF ?? Po cholere nam drugi fast skoro i tak nic nie bedzie robic ....
5. Rycki na Juggach. Hmm wiecej klimatu i wiecej powera w i tak przykafarzonej jezdzie hmm. Z fluffem to sie troche mija poniewaz Juggery byly przeznaczone jedynie dla najlepszych championow chaosu, mimo to wedlug mnie i tak nie dalo sie tych modeli spaprac. Calkiem spoko choc i tak sprawdze na zywca i pewnikiem kupie boxa bo nie bedzie mi sie chcialo konwertowac.
6. Shrine. Hmmmmm tutaj dzisiaj mam zgryza. Po wczorajszym marudzeniu musze chyba przyznac racje GW. Teoria trolli lub kolosow niosacych oltarz wydaje sie ciekawa i daje sporo mozliwosci do konwertowania modelu. Zostaje jedynie niedosyt ze nie potwierdzily sie plotki o tym ze GW zrobi jeden zestaw dla rydwanu i shrina. Obecny model rydwanu jest w sumie tak stary jak Dragon Ogry :)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Valkia i Warshrine mi się podobają. Cała reszta to jakiś kosmiczny żal, a maruderzy na steedach Slaanesha dogonili właśnie nieumarłych gwardzistów surfujących na podziemnych kobrach w kategorii: Najbardziej idiotyczny pomysł dekady.

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

Może da się złożyć na kawie jakąś rozpiskę. W corach konni maruderzy (wypełnienie procentów), w specialach rycerze i marudy na steedach a w rarach juggery :)

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

maruderzy są świetni!!! jako drogie pudełko z bitsami do rycerzy/warriorów slanesha ;P główki i tarcze naprawdę fajne, a reszta no cóż do wywalenia...

cała reszta nie powala a momentami straszy, ulżyło mi :) nie będę musiał wydawać kasy :D

Awatar użytkownika
SoCiu
Wodzirej
Posty: 735
Lokalizacja: Rebelia - Łomianki

Post autor: SoCiu »

Rozdzielili booki, a teraz mamy mortalo-demony najs GW. Wszystko ujdzie, tylko ten shrine! :lol2:

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Oczywiscie da się złożyć rozpę stricte na kawie... i herosach z T5 :mrgreen: dorzucamy shrine i mamy jugi z T6 As 1 :twisted:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Azgaroth pisze:
sarlok pisze:manster kawa przypadkiem nie ma toughnessu jeźdżca?
Od nowego faqa ta kawaleria ma już T5. :) Jak dla mnie ten oddział jest niezniszczalny - T5, AS1+, dodatkowo miliard ataków, frenzy raczej na pewno będzie w marku khorna.
Frenzy akurat strasznie udupia ten unit. Może inaczej, powoduje, że jest rozsądnie wyceniony i z całą pewnością nie jest przegięty.
Potencjał mają znacznie wiekszy od demisków, ale wystarczy byle śmieć pod ryj, ustawiony pod odpowiednim kątem i robi się spory problem.
Demiśki rozwalą takiego śmiecia i zreformują się frontem do kontry. Juggery pojadą 2d6 do przodu i wystarczy cokolwiek z w miarę sensownym staticem lub mocnym pierdolnięciem, ustawione na wjazd od boku i pozamiatane. Juggery nie zrobią flee i tyle z niezniszczalności tego unitu. :wink:
Oczywiście można śmiecia nie szarżować i stać sobie turę lub dwie. :wink: IMO by tym sensownie grać pieski będą musiały wrócić do rozp. Do odginania kontry przeciwnika. :wink:
Ostatnio zmieniony 24 paź 2012, o 09:00 przez Dębek, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Kurcze też miałem nadzieję że wyjdą nowe Rydwany :( Raczej zostanę przy swoich Warshrinach ale jeden taki zestaw sobie kupię dla bitzów. Marudy mają fajne główki, ciekawe ile sztuk jest w jednym boksie... Może tak jak w Konnych Marudach jest ich sporo i dałbym radę zmontować oddzialik pieszych Marud z takimi hełmami :) Rycerze na Juggerach to będzie pewnie obowiązkowy zakup, mam nadzieję że w zasadach zmienią również podstawki pod Daemonic Mounty żeby np Archaon miał lookouta. Festusa też kupię bo uważam że przy mroczniejszym typie malowania ten model może sporo zyskać. Wolę moją konwersję Valkii niż tą nową. Ten nowy Scyla jest znacznie większy od mojego staruszka, ciekawe czy dali mu jakieś nowe zasady...
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Przecież Archaon juz będzie miał od nich lookouta, są MC i on jest MC :)

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

debelial pisze:Przecież Archaon juz będzie miał od nich lookouta, są MC i on jest MC :)
No moze w nowym booku bedzie MC :)

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Dębek pisze:
Azgaroth pisze:
sarlok pisze:manster kawa przypadkiem nie ma toughnessu jeźdżca?
Od nowego faqa ta kawaleria ma już T5. :) Jak dla mnie ten oddział jest niezniszczalny - T5, AS1+, dodatkowo miliard ataków, frenzy raczej na pewno będzie w marku khorna.
Frenzy akurat strasznie udupia ten unit. Może inaczej, powoduje, że jest rozsądnie wyceniony i z całą pewnością nie jest przegięty.
Potencjał mają znacznie wiekszy od demisków, ale wystarczy byle śmieć pod ryj, ustawiony pod odpowiednim kątem i robi się spory problem.
Demiśki rozwalą takiego śmiecia i zreformują się frontem do kontry. Juggery pojadą 2d6 do przodu i wystarczy cokolwiek z w miarę sensownym staticem lub mocnym pierdolnięciem, ustawione na wjazd od boku i pozamiatane. Juggery nie zrobią flee i tyle z niezniszczalności tego unitu. :wink:
Oczywiście można śmiecia nie szarżować i stać sobie turę lub dwie. :wink: IMO by tym sensownie grać pieski będą musiały wrócić do rozp. Do odginania kontry przeciwnika. :wink:
do tego można też wziąć bohatera z CoC, mieć 3 takie oddziały - razem z pieskami może to sprawić że przeciwnikowi może dość szybko braknąć odginaczek, bo prawda jest taka że temu oddziałowi nawet od boku mało co jest w stanie zagrozić...

Do tego coś do usuwania śmieci przeciwnika i będzie ciekawie.
Ostatnio zmieniony 24 paź 2012, o 09:28 przez Laik, łącznie zmieniany 1 raz.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

debelial pisze:Przecież Archaon juz będzie miał od nich lookouta, są MC i on jest MC :)
Dobrze prawicie kolego, będzie miał lookouta już #-o Jednak wolałbym żeby podstawkę dostał taką jak nowe Juggery i oczywiście musi być wpis że może chłopak włączyć się do jednostki Rycerzy na Juggerach bo teraz może tylko do zwykłych Knightów dobijać.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

Archaon może do każdego oddziału dołączyć. Nawet do trolli.

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Przecież Archaon może się dołączyć do czego chce już teraz. Jedyny problem jaki może wystąpić to taki co mówisz - juggery będą miały inną podstawkę niż on, wtedy nie będzie mógł w nich robić Make Way.

ODPOWIEDZ