Nadciągają Hordy Chaosu :)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

Zablokowany
Awatar użytkownika
pacy
Mudżahedin
Posty: 231
Lokalizacja: Serock

Post autor: pacy »

Czy deamon prince bedzie zzeral dodatkowy slot hero ??
Statsy ma ponoc miec takie same jak w liscie w WD a czy koszt punktowy tez taki sam ??

Awatar użytkownika
Whydak
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Whydak »

Szaman pisze:smok bedzie. z tego co pamietam, bez zmian.
To zionięcie z siłą 3 jak w liście ? Kicha :(

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

pałka tenczy to nie oko tyko przeżuty casta/dispela ;)

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1447
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

ta przerzucaczka? :P
Ostatnio zmieniony 30 sie 2008, o 18:54 przez Lasti, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

co zostalo przezute? ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

w jaki sposób oko zostało zmienione?

Czy bedzie mozna połaczyc oko tęczy z lordem magiem na smoku tęczy aby latał, ział, terorryzowal, czarował z +1 do casta i mial warda na 2+ od strzelania a wiec był nieśmiertelny?
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

szafa@poznan pisze:w jaki sposób oko zostało zmienione?
tansze i sporo slabsze
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

szafa@poznan pisze:w jaki sposób oko zostało zmienione?

Czy bedzie mozna połaczyc oko tęczy z lordem magiem na smoku tęczy aby latał, ział, terorryzowal, czarował z +1 do casta i mial warda na 2+ od strzelania a wiec był nieśmiertelny?
hehe... watpie, gadalem z Mariosem, ktory to gadal z kims ktory to gadal z kims kogo znamy i lubimy ;) i Marios potwierdzil moje obawy, chaos bedzie druga tempa bretka, tyle ze bez pegazow, zero wsparcia... jeden orzel, jedne furie i nie maszerujesz, nie masz czym tego zabic ew magia ktora eliminuje smoka, ogolnie zapowiada sie tępy młot dla malych dzieci... bede wniebowziety jak sie da ulozyc jedna, dwie solidne rozpy ktore moga powalczyc o TOP 10 mastera, bo na TOP 3 nawet nie licze...

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Tępy chaos? Oby nie :(

Awatar użytkownika
Marios
Mudżahedin
Posty: 310
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Marios »

thurion pisze:hehe... watpie, gadalem z Mariosem, ktory to gadal z kims ktory to gadal z kims kogo znamy i lubimy ;) i Marios potwierdzil moje obawy, chaos bedzie druga tempa bretka, tyle ze bez pegazow, zero wsparcia... jeden orzel, jedne furie i nie maszerujesz, nie masz czym tego zabic ew magia ktora eliminuje smoka, ogolnie zapowiada sie tępy młot dla malych dzieci... bede wniebowziety jak sie da ulozyc jedna, dwie solidne rozpy ktore moga powalczyc o TOP 10 mastera, bo na TOP 3 nawet nie licze...
Generalnie nikt mi nie musiał tego mówić, to widać na pierwszy rzut oka. Jeśli w armii nie będzie jakiś popychaczek z przedmiotów, magii, ewentualnie jakiś przedmiotów wciągających do (jakżę uczciwej) walki to nie mamy co mówić o tym by ta armia dała sobie radę ze spierdzielającymi magami po lesie.
Również nadal nie widzę specjalnej przyszłości jak się trafi na skaveny(również imperium/chaos dwarfy/dwarfy itd). Rycerze/marauderzy/smok/reszta będą padać jak muchy od jezzaili, ratlingów,latarek i błyskawic (tu straszna bieda bo podobno ma nie być kostki do dispela za MoK).
Jedyne to może Shagoth dobiegnie ranny po tym jak oberwie z jezzaili i ratlingów i ze swoimi ekstra hiper 6ma atakami utknie w klocku slejwów, lub zostanie przez nie zbrejkowany.
Cała nadzieja w zasadach, których jeszcze nie znamy i w przedmiotach magicznych. Może tu będzie kilka rzeczy, które podciągną tę armię bo na razie bida jak diabli.

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

ze skavenami zawsze chaos miał pod górkę tutaj nic się nie zmieni.

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

Czy 100% pewne i potwierdzone jest że chaos nie bedzie mial nawet jakiegos lekkiego skirmisza, zeby pełnil własnie lesno-wkurzające zadania jakie obecnie spełniają małe herdy czy furie?

Nie mówie o lujkach z 5 atakami, tylko o czyms naprawdę lekkim i taktycznym.
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

nom przydałby się jakiś skirmisz + chociaż jeden oddział lataczy .... :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Whydak
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Whydak »

Nie marudzcie poczekamy zobaczymy . GW nie opłaca się wydać słabej armii

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

michau5300 pisze:Nie marudzcie poczekamy zobaczymy . GW nie opłaca się wydać słabej armii
nikt nie mowi o slabej armii, jeno o armii dla dzieci...bo czy rycerz z 5 magicznymi atakami jest slaby? albo combo lord na smoku + 2x helka? slabe nie sa.. ale bez jednostek wspierajacych sa tępymi, pozbawionymi kminow czy elementow taktycznych combosami... na zasadzie papier nozyce, 0-1, dojade nie dojade...

a co do popychaczek to jakos watpie zeby chaos mial recastowana popychaczke na 7+ ;) kazda inna IMO nie da rady...

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

nie no jednak fastów to będziemy mieli więcej niż bretka ;), do tego sporo psów więc jakieśtam taktyczne jednostki będą ...

z drugiej strony bretka ma fenomenalne pegazy...

sam nie wiem :) ale niedługo wyjdzie kodex to się okaże

Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

Ja słyszałem że: Chaos warriorzy będą mieć ws 5, 4 siły i tafa i 2 ataki... koszt to 15 pts + opcja tarczy za + 1, zero lataczy (tylko smok i mantikora) i skirmiszu :( , nowe jednostki to War Altar, Chosen na piechte z great weaponkami... chyba wszystko... nie jestem pewien co do tych warriorów z mutacjami... (mieli mieć d3+1 atak)... jednym słowem... armia na klockach... (mają być te wszystkie bestie oczywiście).

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

to wszystko znamy od z górą miesiąca

Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

No to przepraszam jeżeli informacje się powtarzają... Ja dostałem takie a nie inne potwierdzone informacje... jeżeli to jakiś problem... można przecież usunąć tego posta.... :?

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

nie ma sprawy

po prostu wszystko już w tym temacie się pojawiło

Zablokowany