RUM-ors 8 ed Brodacze.

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Re: RUM-ors 8 ed Brodacze.

Post autor: Fuxiorr »

Dziadki z 2 rakami :] Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

loko pisze:moim skromnym zdaniem te figurki wyglądają jak obrzygane. a na poważnie to kiedyś widząc figurke z GW to wiadomo było że to gw. teraz już nie trzymają stajla, brody longów wyglądają jak nakrochmalone fartuszki,panowie plizz .. dla mnie stare jest dobre bo jest dobre i stare. naturalną cechą oddziału krasi było to że na treju odpowiednio dużo ważył. a teraz jak sie takiego cusia weźmie do ręki to pojawi się uśmiech politowania. to taki "rolex" co to trzeba uważać żeby się farbka na nim nie starła. waaaghh dałem upust swojej niechęci do GW. uff już mi lepiej. czas wziąć leki. odkąd wszedł finecast to aż strach pomyśleć o zbieraniu nowej armii..
Nareszcie jakaś bratnia dusza. Mam dokładnie to samo :wink: :( .

Awatar użytkownika
blona
Wałkarz
Posty: 86

Post autor: blona »

smiejagreg pisze: Nareszcie jakaś bratnia dusza. Mam dokładnie to samo :wink: :( .
Spoko, nie wy jedni :D Jak pojedyńcze figurki z longów mi się podobają (sztandar, kapitan), tak reszta.... No cuż, nie są złe ale i tak wolę stare wzory :) Chociaż nie - hammerzy to jednak jest dramat.

Jakvbek
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: Jakvbek »

Longi nawet fajnie jak dla mnie, Hammerersow jestem zwolennikiem 6edycyjnych :) Sa jakies płoty na temat statsow Hamkiw, czy ustawianie ich w hordy dalej bedzie konieczne?

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Ponoć krasnale mają przypominac bardziej MMU.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
rusek
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: Kraków NH

Post autor: rusek »

Mógłbyś oswiecic bratnia dusze co to jest MMU?

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Co do staroci to taki news dzisiejszy:

Word today is that truckloads containing literally metric tons of metal miniatures have pulled away from GW HQ, headed for a date with a furnace. The entire stock is to be smelted down and sold off on the metals markets.

Look for any remaining stocks of metal models to disappear shortly from the website.

GW's era of metal miniatures is over.




Koniec z metalami moi drodzy, czas otwierać skup złomu

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Może mam atak hamków klonów z poprzedniej ed, ale przynajmniej ważą swoje i nie kupię tego plastikowego shitu...
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Obrazek[/quote]
35 euro .... ale za 20... moze i to zywica ktora jest gorsza od plastiku gw ale jednak ... wiecej tego :P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

to są to hamki czy ironi?
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

A widzisz tu gdzieś dwuręczne młoty albo gromril armour? :?

IMHO to jakaś nowa jednostka specjalna :wink:

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

przez tą firmę jestem w stanie uwierzyć we wszystko. np że jest to odział krasnoludzkich slejerek okaleczonych przez złego maga poprzez obcięcie im bród i dodanie kolan, cycek itp.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Chyba cycków :wink: ...

O zobaczcie - nagle się znaleźli amatorzy staroci :lol2: ... No cóż - poczekamy z roczek, a potem zobaczymy, ile tych superhiperodjazdowych nowych dwarfów znajdzie się na ebayu po cenach niższych od cen zakupu, bo ich właściciele ochłonęli po gorączce edycyjnej :mrgreen: . Ja tam jakoś jestem spokojny, że za roczek moje regimenciki będą nieco więcej warte niż są teraz i dalej ich nie będę sprzedawał, bo będą mi dawały taką samą frajdę, jak teraz :wink: ...

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

smiejagreg pisze:No cóż - poczekamy z roczek, a potem zobaczymy, ile tych superhiperodjazdowych nowych dwarfów znajdzie się na ebayu po cenach niższych od cen zakupu, bo ich właściciele ochłonęli po gorączce edycyjnej :mrgreen: .
ja mam nadzieje, ze to nastapi wczesniej niz za rok. wtedy tez bede je skupowal.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

tak na szybko to:
longi - zdecydowanie starsze, metalowe modele, gorzej z ich dostaniem i ceną
hamki - zdecydowanie GZ bo metal, cenowo chyba podobnie i bardziej mi się podobają
slayer - zdecydowanie AOW bo metal i tańszy i ładniejszy
bohater - jak wyżej, tyle, że imienny...

Awatar użytkownika
Rogal
Mudżahedin
Posty: 307

Post autor: Rogal »

Obrazek

:) kto sie doczyta xD

once per game - podwaja swoj atak , +1 wound , asf , ward +4 . xD
Ostatnio zmieniony 29 sty 2014, o 22:30 przez Rogal, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

mv nadal 3, więc krasie raczej nie pobiegają ;) a i to jest +1 do wounda, nie hita
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Stubborn

Once per game in CC attacks x 2

Hammer - ASF and attacks made by the Hammer receive a +1 bonus to Wound.
Shield - 4+ Ward, immune to KB and HKB
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

belegar coraz bardziej mi sie podoba :D
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

ale to jakiś bohater bo okrutnie drogi

ODPOWIEDZ