Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Orris
Mudżahedin
Posty: 276
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Post autor: Orris »

Jaki spambot, po prostu człowiek założył się, że nabije 1000 postów pisząc tylko w jednym dziale :D

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Na spam bota to on mi nie wygląda, choćby dla tego, że jego wypowiedzi są związane treścią galerii i brzmią sensownie.
Więc jest to zwykły spamer. Z resztą nowi użytkownicy mają skłonność do odpowiadania w tematach sprzed kilku miesięcy, czy zakładania nowego tematu na jedno, zazwyczaj proste, pytanie.
Prawdziwe spam boty to były w dziale Flames of War. Czego to tam nie było.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Z jednej strony rozumiem takie postępowanie - gostek chce mieć w zakładce "Zobacz swoje posty" wszystkie galerie, które warto oglądać, żeby bez przerwy nie przegladać Galerii... Z drugiej strony wk...wia mnie to strasznie - pisałem do niego na pw, gostek nie odbiera - NA ZWRACANE NA FORUM W POSZCZEGÓLNYCH WĄTKACH UWAGI ODPOWIADA BEZCZELNIE, CO JESZCZE BARDZIEJ WPIENIA :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: .
Pisałem też do Ziemka, brak odzewu... Coś trza chyba z tym zrobić...

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

A co takiego chcesz zrobić? Galerie są po to, żeby je komentować. Można mu co najwyżej zarzucić nekromancję, ale szczerze mówiąc wisi mi to. Chce sobie pokomentować, niech komentuje.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.


Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4463
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

A niech sobie komentuje. W sumie, dzięki jego nekromancji przejrzałem kilka galerii, które wcześniej mi umknęły.

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

Duderson pisze:A co takiego chcesz zrobić? Galerie są po to, żeby je komentować. Można mu co najwyżej zarzucić nekromancję, ale szczerze mówiąc wisi mi to. Chce sobie pokomentować, niech komentuje.
tym bardziej, ze zdjęcia w galerii są wiecznie "żywe" w przeciwieństwie do odświeżanych tematów często dotyczących 7 edycji

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Wydaje mi się, że jeśli komentarz wnosi coś sensownego do danego wątku to zostawić ale jeśli pisze np. "Zgadzam się ze Stefanem ze figs jest super" to zwykły spam. Dac warna lub kick dla przykładu.
Bo pomimo tego że większość z nas się zna, (w jakimś stopniu) to forum jest nie kółkiem wzajemnej adoracji ;) a nie chcemy by jedna osoba napisała że coś jest super a 200 napisało że się z nia zgadza :) bo nie ma w tym sensu.

Z tego co widziałem to chyba Pepe mu wypowiedział wojne ;) hehe
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

dlatego proponuje możliwość oceniania postu

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

smiejagreg pisze:Z jednej strony rozumiem takie postępowanie - gostek chce mieć w zakładce "Zobacz swoje posty" wszystkie galerie, które warto oglądać, żeby bez przerwy nie przegladać Galerii... Z drugiej strony wk...wia mnie to strasznie - pisałem do niego na pw, gostek nie odbiera - NA ZWRACANE NA FORUM W POSZCZEGÓLNYCH WĄTKACH UWAGI ODPOWIADA BEZCZELNIE, CO JESZCZE BARDZIEJ WPIENIA :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: .
Pisałem też do Ziemka, brak odzewu... Coś trza chyba z tym zrobić...
Napisz do Tomasha. Ja napisałem w sprawie działu FoW i od tamtej pory jest u nich porządek.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dajcie mi link do jego profilu to zrobie porzadek, jakos mi twojego pw nie zauwazylem.

Awatar użytkownika
MlSlEK
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlSlEK »

MomoTheKiller pisze:Wydaje mi się, że jeśli komentarz wnosi coś sensownego do danego wątku to zostawić ale jeśli pisze np. "Zgadzam się ze Stefanem ze figs jest super" to zwykły spam. Dac warna lub kick dla przykładu.
Właśnie nic nie wnosi do tematu. Komentarze pozornie odnoszą się do nich. "Fajne, czekam na więcej" można przypasować wszędzie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ziemko pisze:Dajcie mi link do jego profilu to zrobie porzadek, jakos mi twojego pw nie zauwazylem.

Cisnieniujecie sie, a zaden nie moze mi tego linka dac, abym obadal sprawe?


Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

Lol x1mln. Niedość, że ograniczacie wolność słowa(niedobre ssmany :P ), to coraz częsciej wydaje mi sie że wchodzę na forum stetryczałych upierdliwych zrzędzących emerytów, a nie na forum WFB. Ludzie, co on wam przeszkadza :?: Po prostu wyraża swoją opinie na temat modeli, czy to coś złego :?: Jak sobie przejrzałem tematy, to jak ktoś by mi zwracał uwagę tez bym bezczelnie odpisał, więc co się dziwicie(pozatym oglądając jego 63 posty znalazłem tylko jeden, który był pyskówką). Jak wam nieodpowiada to dodajcie go sobie do wrogów i nie będziecie widzieli co pisze, wiec wam to nie będzie koleć w oczy :D
To tyle w kwesti woności słowa i takich tam.
Miłego narzekania na innych użytkowników

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

No nic, Panowie emeryci - trza się przerzucić na Kołka :!: :wink: :D .

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Z tym spambotem to była ironia...

Druga sprawa, że nie przeszkadza mi to, że się udziela, jednak odświeża stare kotlety. Przykładowo wchodzę w dział galerii, aby to zobaczyć, kto coś nowego wrzucił. Patrzę - a tutaj nagle w 20 wątkach nowe odpowiedzi(staram się być ze wszystkim na bieżąco). Okazuje się, że nowe galerie lecą gdzieś na dół galerii a stare kotlety(w których dopiero co napisał) wiszą u góry...

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

Kołek pisze:Lol x1mln. Niedość, że ograniczacie wolność słowa(niedobre ssmany :P ), to coraz częsciej wydaje mi sie że wchodzę na forum stetryczałych upierdliwych zrzędzących emerytów, a nie na forum WFB. Ludzie, co on wam przeszkadza :?: Po prostu wyraża swoją opinie na temat modeli, czy to coś złego :?: Jak sobie przejrzałem tematy, to jak ktoś by mi zwracał uwagę tez bym bezczelnie odpisał, więc co się dziwicie(pozatym oglądając jego 63 posty znalazłem tylko jeden, który był pyskówką). Jak wam nieodpowiada to dodajcie go sobie do wrogów i nie będziecie widzieli co pisze, wiec wam to nie będzie koleć w oczy :D
To tyle w kwesti woności słowa i takich tam.
Miłego narzekania na innych użytkowników
+1

Nie licząc usunięcie tematu użytkownika mimo, że nie był spambotem :?

Po drugie wszyscy czepiają się użytkownika, że piszę sobie w galerii, szkoda że nikt nie zwraca uwagi (pewnie dlatego że uczestniczą w tym sami modowie i admini) jaki syf zrobił się w relacji z Etc 2011.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Przejrzalem jego posty.
Troche miejscami pobawil sie w nekromancje ( i na to zwroce mu uwage), ale jesli chodzi o wartosc merytoryczna postow nie ma tragedii.
Troche chyba za bardzo sie czepiacie.

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Zbliżają się zarówno wybory jak i koniec wakacji. Dobry powód, by niektórzy już byli przewrażliwieni :wink:

ODPOWIEDZ