Fanatyka insynuacje z transseksami w tle

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Fanatyka insynuacje z transseksami w tle

Post autor: Fanatyk »

Jedy Knight pisze:
2 - Dobrze, że Czarodziejki DE nie weszły do produkcji...
Tzn. weszły, ale jako Transwestyci HE...
Ich końskie gęby straszą z wielu miejsc.
Patrzy się na Jacka ze zdziwieniem, potem myśli czy mu się tranwestyci podobają, dalej patrzy się na Jacka ze zdziwieniem :wink:

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Jedy Knight pisze:
Fanatyk pisze:
Jedy Knight pisze:
2 - Dobrze, że Czarodziejki DE nie weszły do produkcji...
Tzn. weszły, ale jako Transwestyci HE...
Ich końskie gęby straszą z wielu miejsc.
Patrzy się na Jacka ze zdziwieniem, potem myśli czy mu się tranwestyci podobają, dalej patrzy się na Jacka ze zdziwieniem :wink:

To spam, czy o coś chodzi w tej wypowiedzi?
Zastanawiam się właśnie...

Zdecydowanie o coś chodziło. Nakieruję Cię na tych tranwescytów. Czy aby na pewno?

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Fanatyk ulega klasycznej forumowej chorobie "najpierw napisz, potem wyślij, na końcu pomyśl". Wycinamy feralne posty?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Tomash pisze:Fanatyk ulega klasycznej forumowej chorobie "najpierw napisz, potem wyślij, na końcu pomyśl". Wycinamy feralne posty?
NIE.

Jak teraz się nie nauczy najpierw myśleć, potem pisać - to już nigdy.

Chociaż - pierdoły się wyrzuca.

Tnij Waść, wstydu oszczędź.

Im mniej spamu tym lepiej.

Kwestia cięcia bzdur o moim zainteresowaniu transwestytami, jest też ciekawa dla polityki forumowej.
Otóż temat o Końskich Szczękach Transwestytów HE został na TWF po drugim poście Barbarossy zamknięty.
Wtedy kręciliśmy głową nad faszystowską moderaturą.
Teraz widać, że nie powinno być tolerancji dla pierdół.
Jak se Fanatyk chce dowcipnie omawiać moje preferencje seksualne - ma do tego inne środki i fora.

To forum jest chyba o WFB.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Lord Andre
Chuck Norris
Posty: 482

Post autor: Lord Andre »

Ave

W pełni popieram, Fanatyk spamuje ile wlezie, piep.... od rzeczy, a do tego ma kiepskie poczucie humoru

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Wydzieliłem do osobnego tematu. Mamy tutaj forum na spam i gadanie o pierdołach. To nie dział czterdziestki na NG, Jacku, żeby zajmować się tutaj faszystowskim moderowaniem ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Lord Andre pisze:Ave

W pełni popieram, Fanatyk spamuje ile wlezie, piep.... od rzeczy, a do tego ma kiepskie poczucie humoru
Dzięki za pomysły. Ciekawe że wcześniej nie miałeś odwagi mi tego napisać.

Ja już swoje stanowisko w tej sprawie do zainteresowanych wysłałem, mogę tylko jeszcze raz przeprosić za brak klaryfikacji oraz akt głupoty a Tomkowi podziękować za pomoc.

A reszcie ludzie którzy lubią kopać zwłoki życzyć miłej zabawy.

Pozdrawiam

Piotrek

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

a tam zwłoki się wykopuje i uzbraja w lajt armor, szild i hand wipon :D

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1950
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Po cholerę takie rzeczy przerzucacie to Płotów i Młotów? Kłótnie to się wycina, albo zamyka, a nie wrzuca do takiego działu, co niestety wręcz zachęca do spamowania.
A licky boom boom down!!!

Lord Andre
Chuck Norris
Posty: 482

Post autor: Lord Andre »

Ave

Nie było okazji, więc nie przypalałem się, ale tutaj te wszystkie cechy osiągneły apogeum i postanowiłem się wypowiedzieć, jeżeli uraziła cię moja krytyka to powiem: bywa

Zablokowany