Plastikowi ironi :shock:

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Przynajmniej można przewidzieć co będzie wypakowane w nastepnym AB. Tysiące dzieci zakupiło po 2-3 turlajkością=organy a flame zalega w magazynach? Spox, następny AB i macie Flame cannon w specialach (2 za 1 slot) i zabijają bez save. Naprawdę nie zdziwiłbym się...
Kupujcie juz flame cannony!! :)

A co do metalowych jedynych słusznych modeli krasiów... szlag mnie trafia jak po raz kolejny nie wygrywam aukcji na e-bayu bo 80 złotych i 12 licytantów za championa to za dużo jak dla mnie...

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Flame Canon w pytke fajny. Zarówno 5 ed jak i 6 ed wzór miodzio, zasady też fajne. Tylko czemu ciągle mi wybucha? :/ ja chce inżyniera do FC!
Obrazek

Awatar użytkownika
ensifer
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 173

Post autor: ensifer »

Rakso nie tylko tobie wybucha :) mnie na 10 bitew wybucha w pierwszym strzale z 8 razy.
Flejmiki jako figsy są bardzo ładne.
Ja chcę powrotu możliwości kucia na nich runów.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

podobna sytuacja. też mi przy 1 strzale zawsze wybuchają ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

sratatata...
wiesz jakie byłoby larum gdybyś mógł wystawić flame cannon z siłą 6, unbreakiem, reloadingiem, magistrem inzynierem i w okopie ? :D

całe szczęście że mam model 5 edycyjnego flejma kupiony na allegro za całe 50 zł :D

Dźwiedź
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176

Post autor: Dźwiedź »

Narzekacie na jego wybuchowość, a przecież statystycznie wybucha rzadziej od organ :wink:

Osobiście jeszcze nigdy mnie nie zawiódł :^o

Awatar użytkownika
ensifer
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 173

Post autor: ensifer »

Grazbird mam to gdzieś :) dobrze wiesz, że wcześniej można było to robić i było ok.
Debilny pomysł, że maszyny są za nowe to jakaś kpina.
Pamiętam niewidzialne flejmy czekające na wroga :) ehhhto były czasy :)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Dźwiedź - wiem, że powinien rzadziej wybuchac. Ale ja przestałem grac na kowadle i FC bo cały czas mi wybuchały w 1 turze. Taka karma...
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Fc niemam, ale kowadło też mi zawsze wybuchało, po ostatnim bazyliszku, na którym to na 5 bitew w 2 wybuchło mi w pierwszej rundzie, a 1 w trzeciej, kompletnie zrezygnowałem z kowadła.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

ja nie gram na kowadle od 2 lat ponad :/
okazyjnie tylko przy jakichs bitwach na 5-6k wchodzi Thorek i wtedy rzeza chłopak duże runy jedną za drugą, bardzo go lubie ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ